Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

az a durva, hogy a dobozforma nagyon felerősíti a zajt :)

amúgy nem kell kitakarni szerintem a rendszámot, úgyis mindenki tudja már azt ;)

Én még bízok abban hogy nem.Viszont a régi hátsó kipufogó dob az valami sufni tuningos dob volt,nem gyári a középső volt a gyári c20ne dobja.

Nem a hang nem tetszik,hanem a króm vég.

Link to comment
Megosztás:

nem én raktam rá ;) ;)

amúgy nem olyan gáz ez a vég, bár kérdés, hogy oldalról milyen :)

Oldalról szerintem nem látszik semmi,mert teljesen fel lett tolva a lökösre,de ezt nem igazán néztem meg.Igazából nekem a caravanon nem tetszik egyik vég se.Föleg azok amik kilognak a lökös alól.

Link to comment
Megosztás:

Még csak haza jöttem vele de iszonyat hangja van :) remélem nem fogom megbánni.

Még nyers az egy kicsit.Kell neki párszáz km, hogy megfelelően berakódjon.Utána jó lesz.

Anno én is azon filóztam kb. olyan 50km után, hogy levetetem az enyémet, mert iszonyat módon üvöltött, és berázott minden kárpitelemet a beltérben.Aztán eltelt kb. 400-500km, és elmúlt.Mára csak akkor üvölt a dobom, ha én is úgy akarom.

Link to comment
Megosztás:

anno mikor megvettem a kocsit vmi nagyon gagyi krómvég volt rajta és már attól elég nagy hangaj volt...meg is lepődtem h mit változott mikor leszedtem...szebb is lett....

nekem ha lesz sportkipuffom az olyan dupla lesz mint Bogi mantáján ;)

vagyis most is vmi sportkipuffom van asszem :)

Link to comment
Megosztás:

anno mikor megvettem a kocsit vmi nagyon gagyi krómvég volt rajta és már attól elég nagy hangaj volt...meg is lepődtem h mit változott mikor leszedtem...szebb is lett....

nekem ha lesz sportkipuffom az olyan dupla lesz mint Bogi mantáján ;)

vagyis most is vmi sportkipuffom van asszem :)

Az enyém nem is tetszik? ;)

Bár igazából az Anti izlését dícséri. ;)

Link to comment
Megosztás:

Coupe! Most akkor már nem is tetszik a kipuff?

Tetszik csak nagyon hangos :) nem áteresztő kellett volna hanem egy kamrás.Olyan mintha versenyautóban ülnék.Ők 38000ért adnak egy hátsó dobot de nekem a történtek miatt megcsinálnák olcsóbban,csak a mostanit el kellene adnom ;)

Link to comment
Megosztás:

ahhaahahh ügyes trükk :) ;)

de most full rendszer került fel, vagy a leömlő maradt gyári?

Leömlőtől egy teljes 60as rendszer gázgyorsító középdobbal és agy átmenő hátsódobbal.A leömlőt nincs értelme bántani mert szerintem az úgy jó ahogy van és kb65000ft-be kerül.A rendszerért is ennyit fizettem.

Eddig rajtam kivűl mindenkinek tetszik még sonique-nak is ;) úgyhogy valoszínű kap mégegy középdobot és akkor tökéletes lesz.A srácok nagyon jófejek voltak mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az enyémtől nem lehet hangosabb. :)

Neked van Kat.-od Coupe?

Nekem az maradt a gyári,viszont nincs középsődobom,és áteresztő a hátsódob is.(60-as mint neked)

Érdekes mert én meg úgy tapasztalom hogy a kat. miatt alúl nem vesztett a nyomatékából,viszont felül jobbnak ítélem.

Kíváncsi lennék a tiéd hogy szól. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az enyémtől nem lehet hangosabb. :)

Neked van Kat.-od Coupe?

Nekem az maradt a gyári,viszont nincs középsődobom,és áteresztő a hátsódob is.(60-as mint neked)

Érdekes mert én meg úgy tapasztalom hogy a kat. miatt alúl nem vesztett a nyomatékából,viszont felül jobbnak ítélem.

Kíváncsi lennék a tiéd hogy szól. ;)

Egyenlőre nincs katalizátorom,mert ami volt az teljesen szétéget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.