Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Haverom járt igy, mondjuk neki az üzemanyag mutató volt rossz. Negyed tankot mutatott a kütyü és megált a gép ;)

A hőfok visszajelzőm majd en is bemérem, de mindig elfelejtem. Haver aposának van ilyen lézeres hőfokméróje.(autoszerelő) Kiváncsi vagyok mennyit csal :rolleyes: Szerintem nem sokat bár ez feltételezés :blink:

Link to comment
Megosztás:

ujjzol

Hol törött el a kütyü? Mert most néztem, hogy le lehet csavarozni azta fedelet, amiröl megy a dúsitó. Ha ennek semmi baja akkor át lehet tenni egy másikra is.

Ya-ya, a fedél sértetlen, a szivattyú felső csavarfelfogató füle tört le.

Ezt én is próbáltam volna, már a fedél cserét, de egyik bontóban sem volt olyan amire rápasszolt volna. Az eredetit a'szem 3 csavar fogja, amit meg adni tudnak azon 4 csavar fogja a csonk nélküli fedelet. Ezért akarom máshonnan az adagolóhoz vezetni a vákuumot, hogy ne keljen barmolni a szivattyút. (mert visszaveszik a bontóban, ha találok jobb +oldást)

Nem tudtok esetleg egy helyet ahol tudnak nekem adni ilyen, 17DR-hez passzoló vákuumszivattyút??? :rolleyes:

Üdv. ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Ami mindkét automban közös,h csak nagy fordulaton megy a venbtillátor...az okát tudom is,az a csatlakozo a hibás amin van egy rugo szerü ellenállás,ami ha megy a venti.akkor pirosan izzik....

ez a hűtő és a kürt között van a régi auton,de az ujon nem taalálom..nem tudja valaki hol lehet ezen?

Link to comment
Megosztás:

A mai nap sem mult eseménytelenül...

Melegitettem a kis autom,hogy bekapcsoljon a hűtö ventillátor,de a muatato már 100fokot mutatott és mégse történt semmi...hőkapcsolo kiépít összezár: ventill. működik...hökapcsolo kivesz tudományosan kimér...ponto adatok a következők:

1. kis fordulatszám 93 nál bekapcs 80nál kikapcs

2. nagy fordulatszám 100foknál bekapcs 94 kikapcs...

Minden működik..csak a műszerfalon lévő hőfokmérő irdatlanul csal!!! erre ment rá az egész délelőttöm...

Akkor valamit irok a szivatóról...

Alap helyzetben(álló motornál) minig dúsító üzemmódban működik,ha szembe állasz a motorral balra van ráhúzva(alap helyzetbe,ami állítható a dusító kar bal tetején lévő csavarral)

HA beindítod a motrot a külső höm. től fűggő ideig van dúsító- üzemmódban a szerkezet...ekkor emelt fordulatszámon üzemel a masinád...ha bemelegedett:a termosztát házában lévő hőkapcsolo megnyitja(összezárja két csövet) az utat a vákum előtt és a membrán behúz ekkor hallani,higy csökken az alapjárat)

Ezt a fordulatszámot is tudod változtatni a dusító kar jobb oldalán található 6os csavar tekergetésével..

érdemes állo motonál ellenörizni a hézagot a dúsító bowden és a dúsító kar között alap helyzetbe a szorító gyűrű 2mm re van a kartól..

A kar tetején a csavarok helyes helyzetét járó mototnál érdemes ellenőrizni mégpedig ugy,h kézzel meghúzod a dusító kart(mintha a membrán működtetné...)

Ezek mind saját tapasztalatok én így értelmezem ennek a működését,ha valamit nem jól tudok..javítsatok ki...

Remélem tudtam segíteni.. :blink: .

Köszi a leírást, akkor ideiglenesen csapolom v.honnan a vákuumot.

(azért szeretnék v.mi gyári darabot visszatenni :rolleyes: )

Üdv. ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Ya-ya, a fedél sértetlen, a szivattyú felső csavarfelfogató füle tört le.

Ezt én is próbáltam volna, már a fedél cserét, de egyik bontóban sem volt olyan amire rápasszolt volna. Az eredetit a'szem 3 csavar fogja, amit meg adni tudnak azon 4 csavar fogja a csonk nélküli fedelet. Ezért akarom máshonnan az adagolóhoz vezetni a vákuumot, hogy ne keljen barmolni a szivattyút. (mert visszaveszik a bontóban, ha találok jobb +oldást)

Nem tudtok esetleg egy helyet ahol tudnak nekem adni ilyen, 17DR-hez passzoló vákuumszivattyút??? :rolleyes:

Üdv. ujjzol

Szia! Olvastam, hogy mit keresel és nekem van egy vákum szivattyú ház itthon! Ha érdekel szívesen odaadom, de én debreceni vagyok! A telefonszámom: 06 30/ 471 80 29

Luigi

Link to comment
Megosztás:

Azon csodálkozok hogy most jöttök rá hogy csal a műszerfal órája (hőfok).

Legalább 15-en írták már ezt a problémát ,a benyások is írtak róla.

Cserélni kell a hengerfejben lévő kis jeladót is. :rolleyes:

Az nem a termosztát tetején található egyszálas cucc?

Link to comment
Megosztás:

Ami mindkét automban közös,h csak nagy fordulaton megy a venbtillátor...az okát tudom is,az a csatlakozo a hibás amin van egy rugo szerü ellenállás,ami ha megy a venti.akkor pirosan izzik....

ez a hűtő és a kürt között van a régi auton,de az ujon nem taalálom..nem tudja valaki hol lehet ezen?

Ha a fűtésmotorellenállásra gondolsz, én az előző X17DTL-esemen cseréltem és annak fent volt az esőcsatornába az ablaktörlők között!!

Figyu Ujjzol!

Látom keszegi vagy, nem te kerested az őrbottyáni bontóban is? Mert ők meg megkerestek minket...

Na mindegy akitől én hoztam volna (de neki is olyan volt amire a fedelet nem tudtad volna átrakni) az azt mondta hogy ő meg tudja úgy csinálni hogy működjön az övével. Opel zseni, szerintem olcsó is ha kell megadom a számát ő is váci. Csak ne most hívd mert most az én verdámat lakatolja :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Szerintetek miért van az, hogy reggelente, vagy olyankor mikor sokáig nem hajtom az autót és utána be akarom gyújtani a motor pár másodperc működés után lefullad, mintha elfogyna az üzemanyagja. Utána elég nehéz begyújtani, de ha beindul utána már simán fut. És ha pár óra múlva indítom, már akkor is rendben gyullad és működik. A gázolaj filterre gondoltam, de sajnos kicseréltem és még mindig így viselkedik. Valakinek van valami ötlete?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Szerintetek miért van az, hogy reggelente, vagy olyankor mikor sokáig nem hajtom az autót és utána be akarom gyújtani a motor pár másodperc működés után lefullad, mintha elfogyna az üzemanyagja. Utána elég nehéz begyújtani, de ha beindul utána már simán fut. És ha pár óra múlva indítom, már akkor is rendben gyullad és működik. A gázolaj filterre gondoltam, de sajnos kicseréltem és még mindig így viselkedik. Valakinek van valami ötlete?

Szia Nekem az ilyen gondot a szűrő elé beépített egyirányú szelep megoldotta.

Link to comment
Megosztás:

Én is raktam az üa csőbe ilyen visszacsapószelepet,jobb lett!

Nem tom már mennyi volt,aluházas cucc,szétszedhető/tisztítható!

Holnap olajscsere,meglátjuk a 15w40-es Metabondot hogy szereti! :blink:

Ma meg vettem egy vectra b belsővilágítást! ;)

Térképolvasós,két kapcsolós szerintem :rolleyes:

kp125li.th.jpg

Holnap be is építem!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Olvastam, hogy mit keresel és nekem van egy vákum szivattyú ház itthon! Ha érdekel szívesen odaadom, de én debreceni vagyok! A telefonszámom: 06 30/ 471 80 29

Luigi

Tudnál esetleg képet feltenni róla?

Megvizslatnám vizualishe, mert az utóbbi néhány nap arra enged következtetni, h ebből meglehetősen sok fajta létezik. ;) (ha lehet a hátsó fedelét és a szelepházba illeszkedő részét fotózd ;) )

De köszönöm a felajánlást!

Ha jól tudom ennek a háza aluminium.Én megpróbálnék keresni valami céget,aki aluminiumot tud heggeszteni,hátha megtudják csinálni!

Alumínium heggesztési lehetőségem elvileg van, csak még nem jutottam L odáig ;)

Sz'al még nem tettem le az eredeti szivattyúról. Csak az a gáz, h úgy tört le a füle, h kitört a tömítőgyűrű vályulyából is, sz'al azt meg utána esztergálni kellene, vagy hogy :blink:

Figyu Ujjzol!

Látom keszegi vagy, nem te kerested az őrbottyáni bontóban is? Mert ők meg megkerestek minket...

Na mindegy akitől én hoztam volna (de neki is olyan volt amire a fedelet nem tudtad volna átrakni) az azt mondta hogy ő meg tudja úgy csinálni hogy működjön az övével. Opel zseni, szerintem olcsó is ha kell megadom a számát ő is váci. Csak ne most hívd mert most az én verdámat lakatolja :D ;)

De én voltam az! ;)

Az a telefonszám érdekel, ha még áll az ajánlatod! ;) Akár priviben is jöhet. És ki az a "minket"? :rolleyes:

Köszi, ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Én is raktam az üa csőbe ilyen visszacsapószelepet,jobb lett!

Nem tom már mennyi volt,aluházas cucc,szétszedhető/tisztítható!

Holnap olajscsere,meglátjuk a 15w40-es Metabondot hogy szereti! :blink:

Ma meg vettem egy vectra b belsővilágítást! ;)

Térképolvasós,két kapcsolós szerintem :rolleyes:

Holnap be is építem!

Hány huf ilyen bontóban? Ezt nekem is cserélni kéne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.