Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

most ment el az ember...

azt mondta 350e Ft ot ad étre mert a futoműre 100eFt ot kell költeni...

közbe 1 db golyalábat kell cserélni..meg talán egy kormányösszekötöt...

mondtam neki hogy 30eFt ból megvan munkadijjal

de szerintem ez valami autonepper lehetett,mert mondta,h 309 es most adott el 300eFt ért dieselt...

ennyiért inkább megtarom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

most ment el az ember...

azt mondta 350e Ft ot ad étre mert a futoműre 100eFt ot kell költeni...

közbe 1 db golyalábat kell cserélni..meg talán egy kormányösszekötöt...

mondtam neki hogy 30eFt ból megvan munkadijjal

de szerintem ez valami autonepper lehetett,mert mondta,h 309 es most adott el 300eFt ért dieselt...

ennyiért inkább megtarom :rolleyes:

Természetesen az ilyen mind nepper. Egy sima magánszemély el fogja vinni 430-ért de még 450-ért is. Pont azért jönnek rá nepperek mert látnak benne egy kis pénzt! Én a helyedbe még beletenném a gólyalábat meg a gömbfejet állíttatnék egy futóművet, kiszaladnék az első piacra a nagykőrösire kiírnám 500-ért aztán az első embernek odaadnám 450-460-ért! Komolyan mondom hogy az első alkalommal elviszik!!!! Azt már nem is mondom ha esetleg vidéki piacra vinnéd le (én Hatvanba szoktam) ott még több esélyeid lennének! :blink:

Link to comment
Megosztás:

most ment el az ember...

azt mondta 350e Ft ot ad étre mert a futoműre 100eFt ot kell költeni...

közbe 1 db golyalábat kell cserélni..meg talán egy kormányösszekötöt...

mondtam neki hogy 30eFt ból megvan munkadijjal

de szerintem ez valami autonepper lehetett,mert mondta,h 309 es most adott el 300eFt ért dieselt...

ennyiért inkább megtarom :blink:

Nevetséges. :rolleyes:

kupuff flexibilis cső:9200 ez nagyon drága én 4500ért vettem . ;)

Link to comment
Megosztás:

Nevetséges. :rolleyes:

kupuff flexibilis cső:9200 ez nagyon drága én 4500ért vettem . ;)

Tényleg drága, de azért egy dolgot tudjatok. Amit olcsón lehet venni az legtöbbször 2 rétegű, a drágább az háromrétegű sőt van három rétegű erősített, mondjuk azt ott kell alkalmazni ahol nem vízszintesen helyezkedik el(pl: off passat) mert ott tehert is visel. Amit nem tudok hogy élettartamban mennyi a különbség. Már pedig ez a lényeg, lehet hogy ugyanannyi ideig jó az olcsó nemtom. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják ez erősített 1,5 év garival..

az autoeladással csak az a baj..hogy kell a pénz és nincs annyim,hogy vegyek egy gólyalábat... :rolleyes:

vicces,de igy van...még átiratni sincs pénzem...ez a honap igy alakult...

nem volt betervezve egy auto vétel és áll a pénzem egy csomo más dologban...

odaadnám én már 400ért is...

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják ez erősített 1,5 év garival..

az autoeladással csak az a baj..hogy kell a pénz és nincs annyim,hogy vegyek egy gólyalábat... :rolleyes:

vicces,de igy van...még átiratni sincs pénzem...ez a honap igy alakult...

nem volt betervezve egy auto vétel és áll a pénzem egy csomo más dologban...

odaadnám én már 400ért is...

Hát nem tom enyém milyen volt , Bossal az biztos . Én magamnak csináltam a cserét, és addig igazgattam amig egyáltalán nem feszült.

Hát autót eladni hip-hop sajna naon nehéz. Hirdetni orrba hájba.

Link to comment
Megosztás:

Most telefonált a szerelőm(apósom) :rolleyes:

hogy nem csúszik a kuplung....

akkor valszeg a turbo lesz a bűnős...de ezt biztosan csak akkor jelenthetem,ki ha már mindennapi használatba lesz az auto...

az a baj,hogy még egyikük se ment ilyen DTL astával...

de kis fordulaton határozattabban gyenébb a szívónál,mert ha alapjáraton kezdem felengedni a kuplungot,szinte lefullad a másik( szivo) meg gyorsul...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nálad mindkét dolog áll, vagyis sem a turbo nem dolgozik, és a kaja is el van véve tőle.

Az enyém dombon fölfelé csúsztatott kuplunggal is simán elindul gázadás nélkül és alapjáraton is húzza felfelé. Minden tartományban sokkal erősebbnek, nyomatékosabbnak kellene leniie, mint a DR.

Link to comment
Megosztás:

Én kezdem kapizsgálni, nincs annak semmi baja csak nem szoktad meg még :D

......

Amikor haza állítottam az enyémmel, a nejem ugyan ezt mondta nem akar elindulni alapjáratról.

Én meg mondtam neki nyomjad neki anya!! Éppen kihajtott egy másik kocsi elé, hát az ütő meg állt bennem :rolleyes: :blink: Ez több mint 2éve volt azóta megy neki is. ;)

Link to comment
Megosztás:

na valami idiota a gáz bowden hosszával állította be az alapjáratot...

azon kivül a szivato vákum csövét ledugozta...

és a füst csavar majdnem kiesett a helyéről ugy ki volt tekrve... :rolleyes:

most már jobban megy a gép sokkal....és kormol kicsit,amit eddig nem tapasztaltam...

de sajnos a turbo nyomás elengedö akármi szvsz nem működik...

jol át kell néznem ezt a gépet még...

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek mi történt tegnap...

Vettem mégegy kombit...persze hogy astrát... 1.4 16v 96 antracit metál klímás, plüssös, el.abl., centrál, ködlámpa. Egy szépséghibája van. Felugrott rá egy szarvas. :rolleyes:

Bár nekem ez jó hír.. ;) De azért sajnálok mindenkit. Tegnap du 16.50-kor láttam meg a használtautón, felhívtam mondják 350 fix. De legalább magánszemély. Telcsi tréleres havernak indulás hatkor vácról uticél baja alatt egy picivel(230 km) érkezés kilencre, visszaindulás 3/4-ed 10 érkezés 1.00 vác. Úgyhogy ma reggel megnéztem mit is vettem... :blink: (ja 330 lett) úgyhogy a tréler ki lett alkudva. Na ennyi dióhéjban..

Ami kell géptető, jobb fsz, hűtőmaszk, jobb ködlámpa, szélvédő,jobb első lejáró üveg(zöld), jobb hátsó karosszéria oldalüveg(zöld). felteszek képet dél körül!

Ja meg jobb első ajtó!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.