Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Akkor valami gáz van megint. Amikor elküldtem még nem volt válasz a kérdésre. Vagy a saját gépem rendszeridejével lehet manipulálni a sorrendet ;)

De lehet csak nem frissül olyan gyorsan az oldal vagy mi.. :blink:

Ezt már én is tapasztaltam, egyáltalán nem frissül az adott oldal néha rá szoktam nyomkodni a frissítére azt jönnek a válaszok... :rolleyes:

na mindegy...

A lényeg: hiba kiiktatva :D

Link to comment
Megosztás:

Én kétféle embertípust különböztetek meg. Van aki szürkületben a városban helyzetjelző+ködlámpával vagizik(így bármilyen autó egyből lamborginivá válik) és van az aki nem kapcsolja be ködben a ködlámpáját. De lehet hogy ez a két halmaz ugyanazokból áll :rolleyes: !!

A hétvégén is vigyázzatok magatokra (elindultak a wagon R+-ok a hétvégi házak irányába)!! :blink:

Ja és az én tükröm akkor melegszik mikor süti a nap!! ;)

Vagy mikor borotválkozok és felkapcsolom a lámpát a tükör felett(otthon) :D

Link to comment
Megosztás:

Help kellene kinek van a családba H Astrája ismerősének?

Holnap megyünk előleget fizetni és nem tudjuk hogy 1.4 vagy 1.6 legyen gtc 3ajtós lesz fekete :rolleyes:)

No para fiuk nem nyertem a lotton nem az én veszem hanem nővérem :blink:

Én maradok az F nél no para ;)

Valami tanácskellene melyik legyen fogyasztás meg ilyenek. 200.000 több a 1.6 megéri vajon ?

Link to comment
Megosztás:

Help kellene kinek van a családba H Astrája ismerősének?

Holnap megyünk előleget fizetni és nem tudjuk hogy 1.4 vagy 1.6 legyen gtc 3ajtós lesz fekete :blink:)

No para fiuk nem nyertem a lotton nem az én veszem hanem nővérem ;)

Én maradok az F nél no para :D

Valami tanácskellene melyik legyen fogyasztás meg ilyenek. 200.000 több a 1.6 megéri vajon ?

Szerintem inkább 1.6, de még azzal is elég harmatos lesz.

Ráadásul éppen ezért szerintem a fogyija is kedvezőbb, mint 1.4nek.

Konkrét adatokról viszont nemtok semmit. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

végre elindult...

nem találjátok ki mi a baja..

először önintító levesz(akna nélkül a sárban...) ;) .....

kiprobál,szétszed zsíroz...jo

visszarak..auto nem indul...

kábelköteg átnéz..auto indul

aztán megint nem indul...

a kesztyütertóban találtam egy gyújtáskapcsolo alkatrészt és mivel a gyujtás kulcs más mint amivel az összes ajtot nyitni lehet..igy könnyű volt rájönni,hogy ott babráltak valamit...

burkolat leszed...

a fő kábelköteget valami barom elvágta ,de még nem értem miért...és össze vissza forrazgatta...

indításnál megfelelő pozicioba kell tartani kézzel a köteget...

és nagyon könnyen indul az auto :blink: pöcre ahogy mondani szokás...

de rájöttem,h a dieselt milyen kőnnyü ellopni...3 zsinor kell hozzá és kész...a fő kábelköteget össze kell kötni egy helyen és már nincs is auto... :rolleyes:

holnap oil csere és társai...

Link to comment
Megosztás:

Attól függ mire kell a gép!

Ha családinak kell,akkor szigorúan 5 ajtós,de a moci mindenképp 1.7CDTI.

Mi a nyáron kipróbáltunk egy ilyet a szexcióval közösen,veszettül megy és klimával sem eszik 6 felett!

Nyáron 1 napig nálunk is volt egy ilyen... 6,5-et sikerült vele benyeletni... Mondjuk én nem kíméltem...ha már tesztvezetés, akkor legyen is az! És jól megy...

Link to comment
Megosztás:

Kössz az infokat most indukunk én a dizelre szavaztam de az 700000 drágább mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz hogy nővérem egy év alatt 5000-7000 között megy vagy még annyit sem emiatt nem éri meg a dizel (ár miatt) 4év mulva ugy is el lesz adva. Neki nem számit a mostani gépe is 4éves ;) 1.4-es :rolleyes: Most megyünk rendelni akkor 1.4 lesz tiszta szégyen az én gépem erősebb lesz :D és nyomatékosabb :blink:

Link to comment
Megosztás:

Most értem haza 1.6 lett :D

vbandi ne mond hogy ennyiregyszerű elbugázni a gépet mert elszomorítasz de örülök hogy sikerült beindítanod a gépet ;)

Na-na, azé nem olyan 1xü az. Szerintem a te ,1.7DTL, gépedben már van indításgátló, és ez alaposan meg tudja tréfálni az alkalmi "kölcsönzőt". A profinak meg tök mindegy, ha el akarja vinni, úgyis elviszi. Ha másnem felteszi egy trélerre. :rolleyes: A cimborám népatojában, három ketyere is van, meg néha bennehaggya a képzett németjuhász kutyuskáját is. :blink:

A régebbi (egyszerübb) autókat ugyanígy el lehet indítani, csak a kormányzárral kel valamit kezdeni.

Link to comment
Megosztás:

A mai termés:

összes szűrő cs.

olaj cs.

belső szellőző ventillátor szerel

égők cs.

féktárcsák ell.

sajnos kupplungozni kell :rolleyes:

ezt nem tudom anyagárba mennibe fog fájni..

+ cserélni kell a kipuff középső részét,ahol az a fém flexibils cső van..a katalizátor előtt

ugyhogy maradt jővőhét végére is munkám bőven..

szerdán vizsgázik az auto...majd áttoljuk valahogy... :blink:

HA valakinek van egy gyári rádioja és megválna tőle keressen meg pü ben...

aki tudja hogy milyen a belevalo rádio pontosan az irja meg nekem legyen szives...

vagy a gyári opel rádiok csatija hátul gondolom nem egyforma....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a csatik egyformák de ha már a gyári rádióknál tartunk van egy pár embernek akinek irja milyen adót hallgatsz a dátum helyén tudom RDS rádiók irják na de az én gyári opel rádióm miért nem olyan?

Csabi biztos tud rádiót mert bontóban csak akad. :rolleyes:

A kuplongozás fáj de nem annyira. Egy 5 let saját tapasztalat nem ezen előzőn de szerintem itt is érvényes kinyomócsapágyat mindig cseréld ki akkor is ha jó ja és ha náladmarad érdemes jobbfajta kuplungtárcsát venni bele. kinyomó szerkezettel együtt.

Link to comment
Megosztás:

A mai termés:

összes szűrő cs.

olaj cs.

belső szellőző ventillátor szerel

égők cs.

féktárcsák ell.

sajnos kupplungozni kell :rolleyes:

ezt nem tudom anyagárba mennibe fog fájni..

+ cserélni kell a kipuff középső részét,ahol az a fém flexibils cső van..a katalizátor előtt

ugyhogy maradt jővőhét végére is munkám bőven..

szerdán vizsgázik az auto...majd áttoljuk valahogy... :blink:

HA valakinek van egy gyári rádioja és megválna tőle keressen meg pü ben...

aki tudja hogy milyen a belevalo rádio pontosan az irja meg nekem legyen szives...

vagy a gyári opel rádiok csatija hátul gondolom nem egyforma....

Csuszik a kuplungja?Nem lehet ráállitani?

Link to comment
Megosztás:

Kuplung:11500

kupuff flexibilis cső:9200

első lámpa:9800

benne lesz vagy 850be a gép....

Szerintem bármelyik kipuffos olcsobban megcsinálja a csövet.

Egyébként meg ha kuplungozol, akkor egész szerkezet, meg tárcsa kéne, legalábbis ez a tapasztalat... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.