Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

nem tudok képet felrakni,de mindenki a neten a következő cimen:

http://www.autohazmiskolc.hu/?weltauto

:blink:

remélem jol adtam meg a linket

opelt és dieselt kell keresni és ott a listán az utolso...

várom a véleményeket :rolleyes:

Figyu! Ha ezek jó adatokat írtak akkor ez isuzu dízel (1686cm3, 82LE)!

Most már full zavaros az egész!

Mi van a szelepfedeledre írva? opel vagy turbo?

akkor az tényleg opel td. Belseje milyen? Ja és tényleg itthoni!

Szerintem k..va jól vetted! Ha tényleg kiderül hogy turbo bajos majd körülnézek neked!

Link to comment
Megosztás:

nem tudok képet felrakni,de mindenki a neten a következő cimen:

http://www.autohazmiskolc.hu/?weltauto

:blink:

remélem jol adtam meg a linket

opelt és dieselt kell keresni és ott a listán az utolso...

várom a véleményeket :rolleyes:

Gratula! Ennyiért egy ilyet! Még ha tényleg egy kicsit bajos, akkor is jó volt a vétel! ;)

Sok-sok balesetmentes km-t!

Link to comment
Megosztás:

Az inditási problémát le tudod tesztelni, úgy hogy a másikból átrakod, és akkor kizárható egy hibaforrás. Kell hozzá egy 13-as, egy 17-es, meg egy 19-es kulcs. Ja meg egy akna. De az is elkébzelhető hogy a vezetékek vannak elkorrodálva a csatlakozásnál, vagy nem húzták meg rendesen a vastag kábelt az önindítón.

Link to comment
Megosztás:

Korábbi sérülések nyomai, fényezgetések?

Mindent harapófogóval kell kihúzni kisfiam.... :rolleyes:

sérülések:a festégvastagság mérés szerint a bal első sárvédőt fényezték,és az első lőkháritot is...

a sárvédőivek szépek,tavaszi alvázvédelem után mennek bele a kerékjárat védők,viszont a tanksapka alatt kicsit rozsdás,..azt mielőbb orvosolni kell...

ennyi,majd alánézek és akkor részletesen leirom mit tapasztaltam..most a kipuffogot kell meghegeszteni..ha beindul..

a riszto megint szarakodik..azért nem lehet ekinditani...egy uj akksival fogom orvosolni a problémát..most már nem is forgat csak riaszt...meg megkeresem a neten a kezelésijét.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ja ja l'tam de kivettem a fö vezérlő elektronikát és nagy betűkkel ez áll rajta: ENFORCER alarm!!

a gemini csak átverés volt..

ebben a pillanatban töltöttem le a magyar kezelésit :rolleyes:

olyanok vannak benne,amire soha nem jöttem volna rá...

holnap ki is probálom..

Link to comment
Megosztás:

Általában a tükörfűtést a hátsó szélvdő fűtés kapcsolja!

Nem tudom opeléknál hogy van...

Hát opeléknál nem. Az elektromos tükörállító mellett van egy pici gomb azt megnyomod akkor mellette felgyullad egy kis sárga LED. Ekkor fűti a tükröt.

Kikapcsolni nem lehet azt csak automatikusan az időzítő kb 15 perc után kapcsolja ki.

Link to comment
Megosztás:

Csabi az amelyiket ha kihuzod nem világít :D

Amugy nemtom biztos tartozik hozzá más is nem csak belső világítás :blink: Lehet kiégett a jó öreg szofita izzó ;)

Most cseréltem ki az izzót, persze úgy látszik nem az volt a baja. De ahhoz nincs kevem hogy végignézegessem a biztiket, a piktogrammok buzik a könyvem meg holland és nincs nálam.

Gondoltam ha valaki már cserélt megmondja melyik az! Ja és tegnap magnót kötögettem azóta nem megy és mindíg nullázódik az órám és a magnó memóriaja. Mi lehet az összefüggés?

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most cseréltem ki az izzót, persze úgy látszik nem az volt a baja. De ahhoz nincs kevem hogy végignézegessem a biztiket, a piktogrammok buzik a könyvem meg holland és nincs nálam.

Gondoltam ha valaki már cserélt megmondja melyik az! Ja és tegnap magnót kötögettem azóta nem megy és mindíg nullázódik az órám és a magnó memóriaja. Mi lehet az összefüggés?

:rolleyes:

Elvileg a 24-es bizti az.

Erről megy a kürt, vészvillogó egyes típusoknál az óra és a rádió is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.