Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Az opel gyártotta dizelek valódi jelölése TDi csak itt kis i-vel mert az i az interculert jelöli nem az injectort :)

És az összes TD-ben van ugy ahogy Csabi irta ez tuti :D Annyihűtő van elöl hogyha törik a költség fele csak hútőre menne el ;)

Komolyan majdnem lehültem én is amikor mondta a srác Mondjuk ott a faluba mindenkinek van traktora ;) Gondoltam össze haverkodok vele csak nem jött be a meló ;) Ugyhogy bukta van :P (most a neve nem jut eszembe de Gádoros környékén volt valahol azért nem tudom mert csak egyszer voltam nála igaz a mult7en ;))

Link to comment
Megosztás:

OFF

Tegnap vitt a kollegám a Golf3. TDI jével...

128LE 306Nm... :)

140Km/h 3000 1/perc nél....

ON

Nem próbált valaki Opel TD -re intercooler hűtőt rakni??

biztos dob valamit ...

EZ TDI , és ha igaz a 128le akkor eleve piszkált. A TD-és TDI között nem az intercooler a különbség.

I nem az intercoolert jelöli. :D

Egyébként közeli rokon most vett 1 . 3-as fostalicskát ami GTD, 1.9-es Td és kuka volt a motorja.

Viszont a moci generál 170-ezerből meg volt.

Nekem nem kéne, amiben 1-szer elvérzik a moci annak oda van a többi része is . Ráadásul az ilyen GTD -t álltalában nem a nyugdíjasok űzik, úgy mint a GSI-t sem.

EZ TDI , és ha igaz a 128le akkor eleve piszkált. A TD-és TDI között nem az intercooler a különbség.

I nem az intercoolert jelöli. ;)

Egyébként közeli rokon most vett 1 . 3-as fostalicskát ami GTD, 1.9-es Td és kuka volt a motorja.

Viszont a moci generál 170-ezerből meg volt.

Nekem nem kéne, amiben 1-szer elvérzik a moci annak oda van a többi része is . Ráadásul az ilyen GTD -t álltalában nem a nyugdíjasok űzik, úgy mint a GSI-t sem.

Az I azt jelnti hogy a moci nem előkamrás, nem a hengerfejben történik a beporlasztás.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem majdnem olyan kockázatos a diesel auto vásárlása mint a benzinsé,talán a diesel kicsit igényeseb(olajcsere,bemelegítés)

A hengerfej is csak diletánsoknak megy tönkre..ha rendesen be van melegítve és nincs üvegen használva folyamatosan +még az olaj is jo minőségü és időben is van cserélve...a diesel szvsz sokkal jobb!!!!

én pont azért szeretem,mert kicsit foglalkozni kell vele :)

Link to comment
Megosztás:

Totál egyetértek Vbandit kollégával. Kicsivel hamarabb kell olajat cserélni a dízelen, amúgy én olajcserénél adok neki egy új levegőszűrőt, tavasszal a hidegek után egy új pollenszűrőt és a tél beállta előtt kap egy új gázolajszűrőt is. Ezen kívül a fék és a futómű ugyanolyan mint a benzineseken, ha nyúzod költeni kell rá, ha vigyázol rá tovább tart. Szerintem egy bevállt beállt dízel olajkályha egy igásló, kivisz a világból. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hát én úgy terveztem a szűrők cseréjét, hogy:

Tavasszal lég- és pollenszűrő, ősszel gázolajszűrő.

(Én egy év alatt max. 15ezret hajtok bele)

Vagy a légszűrőnél ez túl ritka? A benzinesnél is csak 15ezrenként kell cserélni, vagy rosszul tudom?

Igaz, nem nagy összeg, ennyit megérdemelne! Lehet, hogy én is cserélem olajcserekor.

Vélemények?

Link to comment
Megosztás:

A dizelnél 5000km-ként kell levegőszűrőt cserélni én ugy tudom 2olajcsere között én 3szor cserélek szűrőt ez nem 5000 de kb jó én ugy vettem észre ;) + meg is szoktam forditani 2500km után kb ;)

:D Megfordítod? Nem tudom h dieselben hogy néz ez ki, de nekünk ilyen. ha ilyen, ugye nem fejre állítod? csak mert elfilóztam, hogy ha igen, akkor gyakorlatilag még talán rosszabb is, mert ami eddig fennakadt, azt lazán beszivja magának... :)

de gondolom te is csak azt csinálod, hogy ami elörefelé nézett, az megy hátra...

Link to comment
Megosztás:

A dizelnél 5000km-ként kell levegőszűrőt cserélni én ugy tudom 2olajcsere között én 3szor cserélek szűrőt ez nem 5000 de kb jó én ugy vettem észre ;) + meg is szoktam forditani 2500km után kb :)

Ez hibátlan, amit eddíg kiszűrt, azt utána kajakra benyomod. Ez saccra olyan, mintha nem is tennél be szűrőt.

Magadtól vagy ilyen, vagy képezted magad? :D

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap úgy megtankoltam a kocsit, hogy Sopronig felérve nem mozdult ki a mutató! :) SIKERÜLT BEHORPASZTANI AZ ÜZEMANYAGTANKOT! ;) ;) :P

Ezzel még lehet kezdeni valamit (nagy nyomáson "felfújni"), vagy cserélhetem?

Pedig már sokszor megtankoltam így, lehet, hogy most egy kicsivel többet raktam bele.

Szóval várom a bíztató ötleteket! ;)

Most kb 40 literes lett a tartályom :D .

Link to comment
Megosztás:

Ez hibátlan, amit eddíg kiszűrt, azt utána kajakra benyomod. Ez saccra olyan, mintha nem is tennél be szűrőt.

Magadtól vagy ilyen, vagy képezted magad? :)

Szerintem nem fejjel lefelé fordítja, hanem az elejét rakja hátra. (jobban nem tudom megfogalmazni :D )

És olyat én is szoktam, mert egyértelműen lehet látni sötétebb és világosabb foltokat a légszűrőn.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés:

Az F Astra 69Le TD motorja megeggyezik a G Astra 17Td mototjával...mert Lóerőre és nyomatékra igen....

Pedig minta a G az elektronikus Bef. lenne..esetleg talán váltóáttétel különmség van ?

mert egyszer vezettem és nagyon furán ment vissza a gáz(nagy késésel,a tulaj azt mondta hogy ez ilyen)

Link to comment
Megosztás:

Kérdés:

Az F Astra 69Le TD motorja megeggyezik a G Astra 17Td mototjával...mert Lóerőre és nyomatékra igen....

Pedig minta a G az elektronikus Bef. lenne..esetleg talán váltóáttétel különmség van ?

mert egyszer vezettem és nagyon furán ment vissza a gáz(nagy késésel,a tulaj azt mondta hogy ez ilyen)

Aminek x17Dtl annak szerintem igen,98-2000-ig gyártották.(nem biztos) Az Y17 az tuti nem.

De az adagoló az villanyos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.