Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

és az nem mindegy,hogy melyik gyártó csinálta,ha azonos a W száma?

lehet csalni fog?

Nem akkor nem fog ! Nekem legalábbis Delco 1102-es volt és most VDO 1102 van és szerintem ugyanúgy mutatnak (vagy nagyon minimális a különbség).

De mondjuk az egész kérdést kicsit nem értem, ha tudod a számot akkor miért fontos az, hogy vajon ugyanolyan van-e a többi olyan motorú gépben is ?

Link to comment
Megosztás:

Na ma indul a 3napos teszt :D Fogyasztás hidegindítás meg minden ;)

Valamiért iszonyúan párásodik a gép d e nagyon ugyhogy olvastam valaki kivette a pollenszűrőét és megszünt megyek kibogarászom de a lyukkal mit csináljak amit hagy magaután???

Pollenszűrőt ki ne vedd, mert asszem vmi 40e egy ventillátor. Uis sztem az inkább azt védi. :)

Link to comment
Megosztás:

Második éjszakát nyomom zsínórba , hajnal 2 óra -22 fok (enyhül vazze) off Sprinter recseg ropog, rendesen sajnáltam.

Viszont az én kis drágaságom 1 izzítás (ima mormolás) és pöc röff, ezt is kipróbáltam.

A motornak olyan hangja volt apám 5-6 másodpercig hogy rendesen berezeltem. :)

Link to comment
Megosztás:

Én a tavaszal burkoltam újra a középső, és a hátsó dobot. Lemértem milyen hosszú, és széles, aztán levágtam a lemezt meghajtottam és ráheggesztettem. most egy darabig csak a csö végén fog füstölni. Feltéve hogy beindul. :D Itt ragadnám meg a lehetőséget és megkérdezném van-e valakinek Opel KM 690 -es segédeszköze. Ez kell a Lukas adagoló, előtöltés beállításához. Az is jó, ha ábra, vagy fénykép lenne rólla. Esetleg méretek. Tudom, sokar akar a szarka... :) Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is voltmár javítva hátsó dob becsatlakozó csöve: :)

No kész lettünk ma a kipuffal,Morgo klubtársnál az aknában szétkaptuk és elmentem venni az ő gépével(isuzu td caraván :D ) új tűzkarikát és az oda tartozó két új rugót!Mostmár nem fúj ki a csavaros kötésnél,szép a hangja! ;)

U.i.:fura volt tolatni a caravánnal,csak hosszabb azért mint a sima ######tra! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Most értem haza kis hazánk központjábol ;) 545km tettem meg Volt itt minden. de megint 5,2fogyi jött ki és a csomagtartóm is tele volt :) és akkor sokat irtam :D) A pollenszűrőt épp indulás előtt vettem ki észrevettem a bibit 50km-után mert jött be a hideg a két középső szellőzőn ;) Sogoréknál letakartam alufoliával ;) Haza fele már jó volt ;)) Arra jutottam veszek uj pollenszűrőt bele mert most egyeltalán nem párásodtam ;) Hidegindítási proba nagyon nem volt (mert -2 volt csak az meg nem kihívás) de ahogy halottam behal az akku mert beindulni beindult csak gyengén forgatta egyszer inditotttam 4fordulat és pöc röff ;) de haldoklik az akku szerintem :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdekes hogy pont most írtatok a kipufogókról, ugyanis hétvégén nekem is kalandom volt vele! Szerdán beindítottam a vasat aztán kopogás alulról mintha valahol beleütne a kipuf. Na alánéztem aztán látom hogy a lökösbe ver bele a legvége mert ahol a középső a hátsóba van tolva ott eltört ;) . Rendesen alámásztam hogy megnézzem hegeszük-e vagy csere és mit láttam? egy rozsdás szitát :P !! Ja és persze hogy a középső ment szét nem a hátsó ugyanis ez a drágább! Na gyorsan hozattam egyet, az összes kip.tartó gumit tűzkarikát, új bilincset mintent ha már egyszer csinálom. Szóval gyártottam egy rámpát az udvaron és felpatrkoltam rá (-7fok) oszt kezdtem a műveletet! ######án lejött aztán beszoptam. A középdob vége beletört a hátsó dobba ;) Na mindegy addig szekáltam primitív elöember modjára míg ki nem szakajtottam végre. Sajna picit helyben hagytam a hátsó dobot is úgyhogy legközelebb azt is cserélem ;) ! Amúgy is még GM felirat van rajta úgyhogy idén ő is betölti a 11. életévét :) ! Na bocs ha hosszú voltam! Ja és eszetekbe ne jusson -7 fokban kint szerelgetni! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdekes hogy pont most írtatok a kipufogókról, ugyanis hétvégén nekem is kalandom volt vele! Szerdán beindítottam a vasat aztán kopogás alulról mintha valahol beleütne a kipuf. Na alánéztem aztán látom hogy a lökösbe ver bele a legvége mert ahol a középső a hátsóba van tolva ott eltört :P . Rendesen alámásztam hogy megnézzem hegeszük-e vagy csere és mit láttam? egy rozsdás szitát ;) !! Ja és persze hogy a középső ment szét nem a hátsó ugyanis ez a drágább! Na gyorsan hozattam egyet, az összes kip.tartó gumit tűzkarikát, új bilincset mintent ha már egyszer csinálom. Szóval gyártottam egy rámpát az udvaron és felpatrkoltam rá (-7fok) oszt kezdtem a műveletet! ######án lejött aztán beszoptam. A középdob vége beletört a hátsó dobba ;) Na mindegy addig szekáltam primitív elöember modjára míg ki nem szakajtottam végre. Sajna picit helyben hagytam a hátsó dobot is úgyhogy legközelebb azt is cserélem ;) ! Amúgy is még GM felirat van rajta úgyhogy idén ő is betölti a 11. életévét :) ! Na bocs ha hosszú voltam! Ja és eszetekbe ne jusson -7 fokban kint szerelgetni! :D

Na ezt csinálja utánnad Shirilla Gyuri. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy nehogy nagyon megsajnáljatok elmondom hogy megágyaztam a földön hungarocellel! :)

Jaaaa, így könnyű, mondjuk kicsit előnyben vagyok . Nekem van aknám. De amíg be nem jöttek a nagy fagyok az előtt elég csapadékos idő volt. Sajnos az aknába fel jött a talaj víz, ilyen még soha nem volt.

Gáz oilt nem tudtok eladót? Persze a kúton kívül! :D

Link to comment
Megosztás:

HAliho nem tud valaki elado 17TD ASTRAT,lehet padavan is vagy bármilyen...?!

94-96 ig vennék...kb arra van keret most...

ismerőstől&forumostol szivesebben vennék,talán ugy kicsivel biztonságosabb,h nem vernek át annyira...

VAgy ha tudtok megbizhato normális áru kereskedőt akkor az is érdekel

köszi...

Link to comment
Megosztás:

OFF

Tegnap vitt a kollegám a Golf3. TDI jével...

128LE 306Nm... :)

140Km/h 3000 1/perc nél....

ON

Nem próbált valaki Opel TD -re intercooler hűtőt rakni??

biztos dob valamit ...

Igazán nem akarok rosszindulatú lenni de mindegyik opel td-n van!!!!! :D

A hűtő bal oldalára felfogatva....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.