Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Természetes dolog, hogy 1,5 év alatt fogy 1-2 centit. :D Ha 1,5 nap alatt fogy 1-2 centit, az már nagyobb baj. :)

Köszönöm.

Kicsit nyugodtabb vagyok, de van más ami aggaszt.

A legutóbbi 10ekm alatt kétszer is után kellett tölteni az olajat, mert kétszer is már a nívópálca alsó jelzésénél volt a szint. Eddig ilyen nem volt, általában kibírta a 10ekm-t utántöltés nélkül, vagy 2-3dl-t töltöttem utána.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

Kicsit nyugodtabb vagyok, de van más ami aggaszt.

A legutóbbi 10ekm alatt kétszer is után kellett tölteni az olajat, mert kétszer is már a nívópálca alsó jelzésénél volt a szint. Eddig ilyen nem volt, általában kibírta a 10ekm-t utántöltés nélkül, vagy 2-3dl-t töltöttem utána.

Az olaj az egy kicsit tényleg sok, de a vízfogyás, az normális! :) Nekem vízből 40.000 km alatt "evett meg" 2 decit! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

Kicsit nyugodtabb vagyok, de van más ami aggaszt.

A legutóbbi 10ekm alatt kétszer is után kellett tölteni az olajat, mert kétszer is már a nívópálca alsó jelzésénél volt a szint. Eddig ilyen nem volt, általában kibírta a 10ekm-t utántöltés nélkül, vagy 2-3dl-t töltöttem utána.

Milyen olaj volt? Van, amelyikből jobban csipegetnek a gépek, van amiből kevésbé. Olajteknőnél nem ereszt a tömítés?

Link to comment
Megosztás:

Milyen olaj volt? Van, amelyikből jobban csipegetnek a gépek, van amibő kevésbé. Olajteknőnél nem ereszt a tömítés?

Valvoline Maxlife Diesel 10w40 Már harmadszor kapta ezt. Eddig nem volt ilyen.

Olajos az biztos, de semmi nincs alatta egy hét után sem. Egy csepp olaj nincs a betonon.

Link to comment
Megosztás:

Valvoline Maxlife Diesel 10w40 Már harmadszor kapta ezt. Eddig nem volt ilyen.

Olajos az biztos, de semmi nincs alatta egy hét után sem. Egy csepp olaj nincs a betonon.

Nem volt esetleg jobban terhelve a kocsi,értem itt nem utánfutóztál sokat?

nekem a multkor így csipkedte meg egy kissé, azóta megint oké a szint.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt esetleg jobban terhelve a kocsi,értem itt nem utánfutóztál sokat?

nekem a multkor így csipkedte meg egy kissé, azóta megint oké a szint.

Sziasztok!Astra 1.7D van.120-as temponál mi a normális,vagy az átlagos fordulatszám.Nekem pl. 120-nál 3500-3700.Ez reális???
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Astra 1.7D van.120-as temponál mi a normális,vagy az átlagos fordulatszám.Nekem pl. 120-nál 3500-3700 begin_of_the_skype_highlighting              3500-3700      end_of_the_skype_highlighting.Ez reális???

Nem igazán. Nekem 130-nál pörög 3000-et.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.