Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ezeknek mi köze az izzításhoz? :o

mondjuk ha nem az örvénykamrában gyullad meg a gázolaj hanem pl a hengerben FHP -n vagy utána akkor jol odaver a főtengelynek, illetve a dugattyútető brutális hő és mechanikai terhelésnek lesz kitéve.

azért kell az izzító hogy hidegen is akkor égjen az olaj amikor kell, ne akkor amikor ő jónak látja :D

Link to comment
Megosztás:

mondjuk ha nem az örvénykamrában gyullad meg a gázolaj hanem pl a hengerben FHP -n vagy utána akkor jol odaver a főtengelynek, illetve a dugattyútető brutális hő és mechanikai terhelésnek lesz kitéve.

azért kell az izzító hogy hidegen is akkor égjen az olaj amikor kell, ne akkor amikor ő jónak látja :D

Mondjuk ezt még el tudom képzelni, de a porlasztási képet csak a csúcs és az adagoló tudja sztem befolyásolni, mivel az alapvetően a csúcs állapotától, beállításától, és az adagoló által előállított nyomástól függ :o

Link to comment
Megosztás:

Jáááj... mindig csak az off :D

hidegen elég sz.rul indulna rossz porlasztással, nem a füstölés lenne a legnagyobb problémád :o

Nemtom!Nem értek a dízelhez!Ez sem az enyém csak kíváncsi vagyok!

Szervizben azt mondták nincs izzítás..., 7.2-7.5 öt fogyaszt, füstöl stb és nem nagyon akarnak hozzá nyúlni!

Link to comment
Megosztás:

Nemtom!Nem értek a dízelhez!Ez sem az enyém csak kíváncsi vagyok!

Szervizben azt mondták nincs izzítás..., 7.2-7.5 öt fogyaszt, füstöl stb és nem nagyon akarnak hozzá nyúlni!

két éves autó akkor jó eséllyel CR, azok ilyen időben nem is nagyon izzítanak...

Ha meg az füstöl akkor ott millió helyen lehet a gebasz kezdve a mechanikától az elektromos rendszeren át a szoftverig...

Szvsz a szerviz bekaphassa :o

Link to comment
Megosztás:

Csak, hogy válaszoljak igen találtam ma :D Pontosabban az öreg ment el a szokásos ismerős "bontóshoz" és kemény egy ezresért adott. :) :) Az új benne, a régit meg otthagytam a bontósnak, igényt tartott rá... :o

Nem tudnál ennyiért nekem is szerezni egyet? Nekem sajna nincs a közelemben bontó.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudnál ennyiért nekem is szerezni egyet? Nekem sajna nincs a közelemben bontó.

Hétvégén úgyis megyek ki hozzá, és megkérdezem, hogy esetleg nincsen-e mégegy. ha van elhozom és elküldöm postán, de gyanús mert tegnap ugye apám volt, és felhívott az öreg hogy kell-e még nekem valamire a régi mert a bontóssrác valamit kezdeni akar vele. Aztán mondtam neki, hogy hagyja ott.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén úgyis megyek ki hozzá, és megkérdezem, hogy esetleg nincsen-e mégegy. ha van elhozom és elküldöm postán, de gyanús mert tegnap ugye apám volt, és felhívott az öreg hogy kell-e még nekem valamire a régi mert a bontóssrác valamit kezdeni akar vele. Aztán mondtam neki, hogy hagyja ott.

Ja, nehogy azt sózza rám a szaki :o

Link to comment
Megosztás:

Azt megismerem mert van rajta ilyen kis vörös ragasztószerű akármi. :( Meg amúgyis a csövét megvagdaltam és látni fogom az alakját, hogy milyen.

Rendben :) Addig is nagyon köszönöm a segítő jószándékot :( Még jó hogy írtad, hogy nem sörözöl, mert lassan nagyon sokba lennél nekem a segítségeidért :o :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is emléxek pontosan, 2 vagy 3 éve vettem Unixéktól saját márkásat 1 ezres/darab áron, azóta is tökéletes mind.. :) :)

Könnyű Neked. A Tiedhez feleannyiba kerül, mint az isuzuhoz. Ráadásul még szereti is elflammolni őket :D

Most kapott GM logós izzítókat, meglátjuk ezek meddig bírják...... :o

Link to comment
Megosztás:

Könnyű Neked. A Tiedhez feleannyiba kerül, mint az isuzuhoz. Ráadásul még szereti is elflammolni őket :D

Most kapott GM logós izzítókat, meglátjuk ezek meddig bírják...... :o

Link to comment
Megosztás:

:( :( :)

Azért kicsit szivattam is magam. Tegnap este még nem volt hideg a motor mikor nekifogtam a csereberének, de nem volt kedvem éjszaka szerelgetni. Az 1-est és a 3-ast alig bírtam kiszedni :D Nagy nehezen kipiszkáltam, de az új nem ment be, elakadt még a menetes rész előtt. Kénytelen voltam várni még egy órát mire annyira visszahűlt, hogy becsusszanjanak a helyükre. :o

Link to comment
Megosztás:

:D :( :(

Azért kicsit szivattam is magam. Tegnap este még nem volt hideg a motor mikor nekifogtam a csereberének, de nem volt kedvem éjszaka szerelgetni. Az 1-est és a 3-ast alig bírtam kiszedni :) Nagy nehezen kipiszkáltam, de az új nem ment be, elakadt még a menetes rész előtt. Kénytelen voltam várni még egy órát mire annyira visszahűlt, hogy becsusszanjanak a helyükre. :)

Ezért mondom én, hogy nem is olyan rossz ez a détéel blokk, még ha hiányzik is pár ló belőle a hasonló társaihoz képest :o tény, hogy egyszerűbb szerelni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Könnyű Neked. A Tiedhez feleannyiba kerül, mint az isuzuhoz. Ráadásul még szereti is elflammolni őket :D

Most kapott GM logós izzítókat, meglátjuk ezek meddig bírják...... :o

Nem lehet, hogy olyat vettél bele, ami nem bírja az utóizzítást? Isuzuba tudtommal olyan kell, ami kimondottan utóizzításra is alkalmas.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy olyat vettél bele, ami nem bírja az utóizzítást? Isuzuba tudtommal olyan kell, ami kimondottan utóizzításra is alkalmas.

Bárdi katalógusa kifejezetten az isuzuhoz hozta.... :o Pár hete még semmi bajuk nem volt. Aztán egyik percről a másikra bekrepáltak :D 1 még felizzik, 1 csak melegszik, de nem izzik, 2 semmit sem csinál.....

Link to comment
Megosztás:

:( :) :)

Azért kicsit szivattam is magam. Tegnap este még nem volt hideg a motor mikor nekifogtam a csereberének, de nem volt kedvem éjszaka szerelgetni. Az 1-est és a 3-ast alig bírtam kiszedni :D Nagy nehezen kipiszkáltam, de az új nem ment be, elakadt még a menetes rész előtt. Kénytelen voltam várni még egy órát mire annyira visszahűlt, hogy becsusszanjanak a helyükre. :o

Az lett volna az igazán cumi, hogyha beleszakad valamelyik. Nem jó ezzel játszani.

Link to comment
Megosztás:

Bárdi katalógusa kifejezetten az isuzuhoz hozta.... :D Pár hete még semmi bajuk nem volt. Aztán egyik percről a másikra bekrepáltak :) 1 még felizzik, 1 csak melegszik, de nem izzik, 2 semmit sem csinál.....

Amikor bárdinál keresek alkatrészt, nekem kidobja az 1.7DR-hez, a DTL-hez és az Isuzuhoz valót is.. :o Egy kalap alá veszi az összes cuccot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.