Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

van akinek DTL-be 13-as van (mint pl Sancinak is asszem)

Nekem 100-nál (GPS szerint kb 90-nél) mutat majdnem 3000-et, úgyhogy szerintem valami nálam nem jó, mintha csalna a fordulatmérőm! <_<

Jól hiszed :icon13: gyenge az a váltó ehhez a mocihoz.. :)

Az nem gyengén csal(hat), az enyém óra szerint 130-nál (gps- 124) pörög 3 ezren.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ha a mutatóm van 100on és a gps nekem is akkor mutat 90et akkor 2ezer fölött van 1 nagyon nagyon picit. Próbáld bele a másik műszeregységet ami az isuzuban van. Hátha csak a műszeregységben van a hiba :D

Nem is mondasz te hülyeséget! ;)

Ha lesz pénzed igyál egy sört! :) B)

Jól hiszed :D gyenge az a váltó ehhez a mocihoz.. :D

Az nem gyengén csal(hat), az enyém óra szerint 130-nál (gps- 124) pörög 3 ezren.. <_<

Az F15 gyenge, vagy az F13? -_-

Csal mint állat, de ez van! :lol: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Az F15 gyenge, vagy az F13? :icon13:

Nyilván a 13-as :D egy F15-nek jobban tudnék örülni :) de ha már belevertem a sokat akkor a fene ott egye meg míg nincs baja.. <_<

:lol: -_- B) Nem nagyon szoktam sörözni.

Majd más fog.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondasz te hülyeséget! :D

Ha lesz pénzed igyál egy sört! :) :lol:

Az F15 gyenge, vagy az F13? :icon13:

Csal mint állat, de ez van! <_< :D

A szám azt jelenti, hogy szám szorozva 10-zel és annyi Nm nyomatékot bír és elvileg még +10% tartalék. -_- Tehát F13 130Nm, F15 150Nm. B)

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi leszek találsz-e bontóban,nekem annó nem sikerült pesten sem.

Az új ára 7-8E körül van.

Csak, hogy válaszoljak igen találtam ma :D Pontosabban az öreg ment el a szokásos ismerős "bontóshoz" és kemény egy ezresért adott. <_< :icon13: Az új benne, a régit meg otthagytam a bontósnak, igényt tartott rá... :)

Link to comment
Megosztás:

Ma ismételten utolérte a végzet az izzítógyertyáimat. :D

Múlt héten már 3 hengerezett reggelente, ma reggel alig bírtam elindítani, mint kiderült 4-ből 3 halott, de teljesen.

Szerencsémre csergőék akcióztak az izzítókkal, így potom 13ezerért kaptam 4 gyárit. Kíváncsi leszek ezek meddig bírják. A febik nem bírták 1 évig sem. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma ismételten utolérte a végzet az izzítógyertyáimat. :D

Múlt héten már 3 hengerezett reggelente, ma reggel alig bírtam elindítani, mint kiderült 4-ből 3 halott, de teljesen.

Szerencsémre csergőék akcióztak az izzítókkal, így potom 13ezerért kaptam 4 gyárit. Kíváncsi leszek ezek meddig bírják. A febik nem bírták 1 évig sem. :o

Nem is emléxek pontosan, 2 vagy 3 éve vettem Unixéktól saját márkásat 1 ezres/darab áron, azóta is tökéletes mind.. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Mi van akkor ha nincs izzítás a gépben?Milyen problémákat okoz?

Jobb esetben nehézkes indítást, rossz porlasztási képet, rosszabb esetben dugattyúfej kiégést és akár főtengely törést is -nagy vonalakban.. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.