Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Sziasztok!

95-ös 1.7DTL-nél szerintetek mennyire normális az, hogy a termosztát csak 99 foknál indítja a ventit?

A szerelő szerint nincs ezzel semmi baj, én viszont nagyon sokallom, hogy a mutató szerint az átlagos üzemi hőfok 94-95 fok.

teljesen normális a dtl magasabb hőfokon üzemel, de olvass vissza.
Link to comment
Megosztás:

Meglett a gond a donor dízelnél amiért nem indult...

Kopottak a gyűrűk, nincs elég kompresszió. Ezért ha indítóspray-el befújva indítok, indul, s ha melegedett kicsit, akkor már pöccös, de ha megint lehül, ugyanaz a játék! 1 szett gyűrű kellene bele, más baja nincs, töltés, elektromos cucc, hengerfej, vízhőfok minden rendben vele.

Ha valami oknál fogva végleg bedöglik a DTL motorom, akkor lehet felújítva beletenném az Isuzut :D

Mennyire nehéz átépíteni? kell valami átalakítás, vagy csak egyszerűen váltóstól, motortartó bakostól átraknánk, és kész? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Meglett a gond a donor dízelnél amiért nem indult...

Kopottak a gyűrűk, nincs elég kompresszió. Ezért ha indítóspray-el befújva indítok, indul, s ha melegedett kicsit, akkor már pöccös, de ha megint lehül, ugyanaz a játék! 1 szett gyűrű kellene bele, más baja nincs, töltés, elektromos cucc, hengerfej, vízhőfok minden rendben vele.

Ha valami oknál fogva végleg bedöglik a DTL motorom, akkor lehet felújítva beletenném az Isuzut :D

Mennyire nehéz átépíteni? kell valami átalakítás, vagy csak egyszerűen váltóstól, motortartó bakostól átraknánk, és kész? ^_^

Gólyalábakkal, motor kábelkötegekkel együtt :P

Link to comment
Megosztás:

Meglett a gond a donor dízelnél amiért nem indult...

Kopottak a gyűrűk, nincs elég kompresszió. Ezért ha indítóspray-el befújva indítok, indul, s ha melegedett kicsit, akkor már pöccös, de ha megint lehül, ugyanaz a játék! 1 szett gyűrű kellene bele, más baja nincs, töltés, elektromos cucc, hengerfej, vízhőfok minden rendben vele.

Ha valami oknál fogva végleg bedöglik a DTL motorom, akkor lehet felújítva beletenném az Isuzut :rolleyes:

Mennyire nehéz átépíteni? kell valami átalakítás, vagy csak egyszerűen váltóstól, motortartó bakostól átraknánk, és kész? -_-

Isuzun nem elöl van a kipuf. leömlő? <_<

Link to comment
Megosztás:

Mi lenne, ha inkább az alvázszámot + rendszámokat raknád át? <_<

Nem lenne egyszerűbb? -_-

Áh, jó az én mocim, sőőt! :D

De tartaléknak megtartanám ennyi pénzért, és ha nem is tudom megreped a blokk, vagy nem lesz javítható, akkor hivatalosan átépíteni még mindíg lehetne az Isuzu motrot. :)

Isuzun nem elöl van a kipuf. leömlő? :rolleyes:

Megvan a komplett kipufogó rendszer is!

Link to comment
Megosztás:

Áh, jó az én mocim, sőőt! <_<

De tartaléknak megtartanám ennyi pénzért, és ha nem is tudom megreped a blokk, vagy nem lesz javítható, akkor hivatalosan átépíteni még mindíg lehetne az Isuzu motrot. -_-

Megvan a komplett kipufogó rendszer is!

Mondjuk jah :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Főképp azért kérdeztem, hogy elektromosilag nem-e kell átkötözgetni mindent? (mondjuk ahhoz is minden meglenne a donorban)

De akkor elvileg a kábelezések ugyanolyanok, az Isuzunak sincs elektronikája ugye?

Ahogy észrevettem a kis dobozkákban ahol a relék vannak, ott teljesen másabb, nekem az akku mellett tele van relékkel, biztikkel, az isuzuba meg alig van 1-2...

Na de ez a jövő titka még... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Főképp azért kérdeztem, hogy elektromosilag nem-e kell átkötözgetni mindent? (mondjuk ahhoz is minden meglenne a donorban)

De akkor elvileg a kábelezések ugyanolyanok, az Isuzunak sincs elektronikája ugye?

Elő és utóizzítás vezérlésén kívül sztem más nincs. Vízhőfok és olajnyomás mérő gomba, nagyjából ennyi :rolleyes:

A komplett hűtőt is sztem át kell raknod a cooler miatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy kérdésem ha lehet. Nem rég volt rendbetéve a hengerfej. szinte minden a hidrotőkéken kivűl. Összerakás óta van egy motorzaj olyan csatogás, a hengerfejből, mondjuk ez még nem is anyira zavaró de egy pár napja nehezen alszik el az olaj-égőm, vajon ez mittől lehet? És amig elalszik az égő nagyon csunyán ver a motor, mostmár nem tudom mi baja lehet...Help please

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy kérdésem ha lehet. Nem rég volt rendbetéve a hengerfej. szinte minden a hidrotőkéken kivűl. Összerakás óta van egy motorzaj olyan csatogás, a hengerfejből, mondjuk ez még nem is anyira zavaró de egy pár napja nehezen alszik el az olaj-égőm, vajon ez mittől lehet? És amig elalszik az égő nagyon csunyán ver a motor, mostmár nem tudom mi baja lehet...Help please

Milyen motor? DTL? ISUZU? (az isuzunak nehezebben alszik ki a lámpa tapasztalataim szerint)

De ha eddig nem csinálta, csak a felújítás óta, akkor ott kell keresned a hibát! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Milyen motor? DTL? ISUZU? (az isuzunak nehezebben alszik ki a lámpa tapasztalataim szerint)

De ha eddig nem csinálta, csak a felújítás óta, akkor ott kell keresned a hibát! <_<

X17DTL de az a baj hogy ma már el sem aludt, és ép ezért nem tudom mi van vele, megpróbálom kitisztitani a szelepet hátha csak az nem engedi megnyitni az olajnyomást... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

X17DTL de az a baj hogy ma már el sem aludt, és ép ezért nem tudom mi van vele, megpróbálom kitisztitani a szelepet hátha csak az nem engedi megnyitni az olajnyomást... -_-

Na akkor lesz egy olajcseréd meg egyúttal kikapod a zuhanyrózsát és szépen kicseréled az "O" gyűrűket rajta :) legalábbis az enyémén tavaly ez segített :rolleyes: és így meg ne járasd a motort mert bxhatod az egészet a kukába :D

Látom debreceni vagy, ha nincs ismeretséged megbízható szakinál akkor keress meg P.Ü.-ben és adok egy nevet tel.számmal, hozzá nyugodt szívvel viheted mert nem fog átbxni.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na akkor lesz egy olajcseréd meg egyúttal kikapod a zuhanyrózsát és szépen kicseréled az "O" gyűrűket rajta :) legalábbis az enyémén tavaly ez segített :rolleyes: és így meg ne járasd a motort mert bxhatod az egészet a kukába :D

Látom debreceni vagy, ha nincs ismeretséged megbízható szakinál akkor keress meg P.Ü.-ben és adok egy nevet tel.számmal, hozzá nyugodt szívvel viheted mert nem fog átbxni.. <_<

De csunyán beszélsz b+ -_-

Link to comment
Megosztás:

Na ez is megvolt megsincs este....

Wynn's motor cleanert ontottem bele, negyed ora alapjaraton majd olaj szuro ki, uj be.

vmit csinal ez a lotty, mert 25km utan meg nem fekete az olaj mint a legutobbi olajcserekor.

szoval eselyes hogy tenyleg ki/le/fel/szet-old mindenfele retket.

most futok majd meg egy kort egy kompreszsiomeressel, kivancsi leszek valtozik e vmi....

jelentem tisztelettel ujabb hengerben jelent meg a 25 bar amiben a motoroblito elott csak 20 volt merheto...

igy 2-re emelkedett a hasznalhato hengereim szama :rolleyes:

arra gondoltam veszek egy kanna tescos olajat, a mostanit szepen kiengedem es elteszem es kap meg egy kor motorobito adalekot.

van vmi tapasztalat melyik a legagresszivabb adalek?

be kene durvulni kicsit <_<

dugattyu kiszedesre/visszarakasra mondtak nekem egy kb 30000-as munkadijat, olcsobb lenne ha a motormoso megoldana a dolgot....

ha mas nem persze szet birom szedni csak ahhoz kene egy szabad hetvege.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.