Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

H Astra? :) Ültél már benne??? Elárulom még az ajtók kárpitjai is puha tapintásuak. Lényegében most olajkályha vs. benga van a terítéken. :lol:

igen ültem már H Astra-ban csak az 1.7 cdti volt motorilag ott van a toppon nem mondom, de a belseje.....a 80'90'években gyártott autók ezerszer jobbak belsőleg, mint ezek a maiak.

Link to comment
Megosztás:

igen ültem már H Astra-ban csak az 1.7 cdti volt motorilag ott van a toppon nem mondom, de a belseje.....a 80'90'években gyártott autók ezerszer jobbak belsőleg, mint ezek a maiak.

Legyen igazad. :)

Ne offoljunk...tudod nem vagyok kibékülve jómagam sem a mai formavilággal, de motorikusan sokat fejlődött minden. Van viszonyítási alapom és biztosíthatlak a DTL-t nem lehet a mostani mellé tenni. Tudom ez nem annyira megbízható meg költségesebb meg miegymás de szerettem a másik autót ám váltani kellett és az volt a fontos, hogy Opel, dízel és nagy legyen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Legyen igazad. :)

Ne offoljunk...tudod nem vagyok kibékülve jómagam sem a mai formavilággal, de motorikusan sokat fejlődött minden. Van viszonyítási alapom és biztosíthatlak a DTL-t nem lehet a mostani mellé tenni. Tudom ez nem annyira megbízható meg költségesebb meg miegymás de szerettem a másik autót ám váltani kellett és az volt a fontos, hogy Opel, dízel és nagy legyen. :lol:

megmondom őszintén tetszik a te autód, első perctől tetszett külsőleg a H astra, ha tehetem váltok én is először egy B vekire az álmom meg egy C veki az viszi nálam a prímet (GTS), csak a belseje ne lenne annyira lehangoló, azt a nagyszerű külső forma világát lerombolja kicsit, de az 1.9 cödötöí kárpótolna a maga 150 lovával asszem:d Okés ne offoljunk:D

Link to comment
Megosztás:

adagoló probléma lesz szerintem v. valahol elfolyik a naftád:)

1 éve vettem azóta fönn áll a probléma

adagolóspec Nyirtelek véleménye az adagoló jó kompresszio mérés 28 az tökéletes porlasztók porlasztási kép egész jó de érdemes lenne kicserélni szerinte az

vettem 4 Bosh ereeti csúcsot kicserélte beállította bemérte tökéletes beszerelte semmi nem változott

Az autó hidegen-melegen jól indul megy 160 km/h min gyorsul stb szépen jár 99% városi rövid távokat megyek

3000km- el ezelőtt adagoló csere garantált működő jó fogyasztású autóról lett levéve csere után minden maradt ugyan úgy mondom minden 20l/200km

Link to comment
Megosztás:

azt mondod ennnyi TERMOSZTÁT és kész ez adja a 10l-t

Lehet neki van igaza! ;)

De nem hiszem el, hogy ezt még nem próbáltátok??? :lol:

Bizony, ez elég hihetetlenül hangzik, hogy egy éven keresztül nem tűnt fel a nem (jól) működő termosztát - feltéve ha valóban az a gond!

Vizhőfok, fűtés...az ilyesmit azért észre lehet venni... Habár, ha mindig csak rövid, városi utakat megy akkor lehetséges, hogy arra fogta(d) hogy nincs fűtés/ nem melegszik be a moci.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.