Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Megvannak az első részeredmények:

- Az első indítást nem kívánom senkinek. Azóta azon gondolkodom, hogy fért ki a csövön akkora kupac korom. :P

- Az első gázadásra sem vagyok büszke, a környezetvédő aktivisták a helyszínen az életemre törtek volna. (a fél kerület feketébe burkolózott)

Azonban a mai napon már egy szikrányi korom sem hagyta el a kipufogót, és az autó teljesítménye is a duplájára nőtt. (20-25, lóerőről) :D

Mindent egybevéve megérte az energiabefektetést. most a Párom teszteli. Kíváncsi leszek mit mond, ha hazaér. és nem szalad tovább a nagy lendülettől. ;)

Link to comment
Megosztás:

Megvannak az első részeredmények:

- Az első indítást nem kívánom senkinek. Azóta azon gondolkodom, hogy fért ki a csövön akkora kupac korom. :D

- Az első gázadásra sem vagyok büszke, a környezetvédő aktivisták a helyszínen az életemre törtek volna. (a fél kerület feketébe burkolózott)

Azonban a mai napon már egy szikrányi korom sem hagyta el a kipufogót, és az autó teljesítménye is a duplájára nőtt. (20-25, lóerőről) :D

Mindent egybevéve megérte az energiabefektetést. most a Párom teszteli. Kíváncsi leszek mit mond, ha hazaér. és nem szalad tovább a nagy lendülettől. ;)

:P :D :D Mióta pofázom ezt neked!

Hívott szerelő haver,3-as hengernél fújt ki,a HF tömítés ment szét.Szal készülget.

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt a trükköt is alkalmazod, akkor már plusz 2 lesz. ;)

Jól jöhet dugóban araszolásnál vagy ha váratlanul kifogy a gázolaj. :P

http://blogs.warwick.ac.uk/images/eballard...rse_driving.jpg

És képzljétek el, hogy ez Caraván. :D :D

De ez már kezd OFF lenni.

Hazaért a Párom, és azt tapasztalta, hogy a hintaj, ugyan könnyebben gyorsul, de semmivel nem lett erősebb. :D

Link to comment
Megosztás:

Helyzetjelentés:

3-as hengernél fújt ki,elöregedett a tőmítés.Ott fújta szét a tömítést,ahol se víz,se olajtér nincs.Mázli.

Új HF tömítést/csavart kap és komplett új vezérlést és megy vissza minden,a HF tökéletes állapotban van,az olajjáratok tiszták,szal látszik,hogy időben kapta az olajat mindig.

Link to comment
Megosztás:

Megvannak az első részeredmények:

- Az első indítást nem kívánom senkinek. Azóta azon gondolkodom, hogy fért ki a csövön akkora kupac korom. ;)

- Az első gázadásra sem vagyok büszke, a környezetvédő aktivisták a helyszínen az életemre törtek volna. (a fél kerület feketébe burkolózott)

Mit is csináltál tulajdonképpen? :D

Link to comment
Megosztás:

Ahha. Kíváncsi lennék egy Co2 mérés eredményeire... :D

Egyébként nemrég mikor rendszert cseréltem próbáltam egy pár kis gázfröccs erejéig pörgetni, mintha fullra le lenne fojtva rendszer nélkül -alig akart felpörögni a moci. Feltettem a rendszert és mindjárt megvadult (?) a gép.

Link to comment
Megosztás:

Ahha. Kíváncsi lennék egy Co2 mérés eredményeire... ;)

Egyébként nemrég mikor rendszert cseréltem próbáltam egy pár kis gázfröccs erejéig pörgetni, mintha fullra le lenne fojtva rendszer nélkül -alig akart felpörögni a moci. Feltettem a rendszert és mindjárt megvadult (?) a gép.

Akkor te megoldottad a renszerváltást! :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdett szétrohadni a hátsó dob, a középsőnek is pár helyen a csöve és akkor a lerakódott koromról már ne is beszéljünk. Kihajítottam alóla a kacatot (bár fájt a brifkóm nem kicsit), Bosal rendszer fel és ennyi a végeredmény, talán még a hangja is mintha tisztább lenne. ;)

Egyébként Bosal kipuffokról van valakinek valami tapasztalata tartósság tekintetében? Rozsdásodás, stb... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali

Lenne egy kérdésem izzítással kapcsolatban. Mégpedig az a gondom, hogy több, mint egy percig tart az izzítás és meleg motornál is izzít.

Relé jó, gyertyák újak (bosch), esetleg valami hőfokjeladó lehet a hibás??

Az 1perc sok,de ezek a mocik melegen is izzítanak.Nincs hőfokjeladó benne!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.