Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ha épp el van tömődve akkor akár csökkenhet is. Egyébként szerintem nem lesz lényeges változás.

De ne csináljatok már ebből divatot. :rolleyes:

Nem divatból csinálnám, csak a múltkor levettem és kb 3 liter kormot püföltem ki belőle, de még akkor is látszott hogy tele van. Másikat venni bele meg sztem nincs olyan ember akinek van rá pénze. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem viszont a legtöbben, aki az astra f-en belül van mindent elolvas az itteni topikok közül. Ha várnod kellett valószínű azért volt, mert épp nem járt erre senki, aki tudta volna a választ. De ez még nem ok arra, hogy ez a topik szét legyen offolva. Itt kizárólag dízel f astrákban előforduló problémákról kellene hogy szóljon a dolog, nem pedig dízel tulajok mindenféle gondjáról bajáról. Még akkor sem, ha minden kommentbe berakjátok a dízel szót. ;)

Akkor ezennel elnézésetek kérem a szirup-ért :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

miért Off ez? Astra 1.7D-m van, annak az 1.7D astrának beszélek a szélvédőjéről. Teljesen ide illik szerintem. Karosszériától meg elküldenek a szélvédőshöz... kb. ;) ;)

Azért mert nem dízelspecifikus a probléma. Minden f astrában ugyanolyan szélvédő van, így karosszéria téma.

Vagy úgy gondolod hozzunk létre minden motortípushoz egy topikot? Vagy egy autók színe szerinti leosztás jobb lenne? Nekem fehér autóm van joggal írhatnám oda akár életem történetét is, nem? :rolleyes:

De nem hinném hogy nem érted, inkább csak nem akarod. Ha kíváncsi vagy miért is jó ez a rendszer keress meg pü-ben és szivesen elmagyarázom, bár nem feltétlen az én tisztem. :lol:

Én már tényleg nem szeretnék itt többet offolni.

Link to comment
Megosztás:

Azért mert nem dízelspecifikus a probléma. Minden f astrában ugyanolyan szélvédő van, így karosszéria téma.

Vagy úgy gondolod hozzunk létre minden motortípushoz egy topikot? Vagy egy autók színe szerinti leosztás jobb lenne? Nekem fehér autóm van joggal írhatnám oda akár életem történetét is, nem? :rolleyes:

De nem hinném hogy nem érted, inkább csak nem akarod. Ha kíváncsi vagy miért is jó ez a rendszer keress meg pü-ben és szivesen elmagyarázom, bár nem feltétlen az én tisztem. ;)

Én már tényleg nem szeretnék itt többet offolni.

Jolvanna... ne vedd már olyan komolyan a dolgokat. Én csak vicceltem. Tudom miről beszélsz... Nem kellett volna regényt írni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na azé. ;)

na akkor békesség márkatársam ;) amúgy visszatérve a diesel témához... mi a különbség a régebbi OHC diesel motor és az ECO diesel motor között? Azt hallottam hogy az ECO az economic azaz környezetkímélő, de nincs olyan tartós mint a régi. Ez igaz? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gyere "Opeles90" kolléga nyissunk 1 topicot "zöldfülüek" néven :lol:

Ugy vettem észre mi vagyunk a 2 legfiatalabb :lol:

Na bakker megint OFF-oltam, de ezt muszáj volt.... :rolleyes:

hát én a 18 évemmel nem vagyok valami idős a témában. ;) na de el kell kezdeni valahol. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg 1 hijján 20...sztem is így van s köszönöm mindenkinek a segítségét innen a forumról.

A motor generál megvolt-e már a gépeden?

óóó még nem volt meg a generál. Fater állandóan rohangál vele. ide-oda és nehéz lenne a kocsit kivonni 1 picit a munkából. De nyáron amikor mennek el nyaralni nem viszik akkor sztem nagybátyámmal nekiesünk.

Link to comment
Megosztás:

Nem unjátok még?...

Hagyd rájuk, fiatalok még, van bennük buzgóság. Igaz ami igaz viszont tényleg nem ebbe a topicba való, szerintem az "Egyéb..." alatt kellene mindezt...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!...

3 hete vásároltam egy 94es 1.7es szívódízel caravan-t. még ismerkedem vele. a vízhőfok műszerrel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. a mutató melyik állásától van már baj? mertugye van 100as jel és az felett még piros rész. tegnap erős és hosszas emelkedőn felment a 100as alá egy picivel amit gondolom a venti visszahűtött a 95ig. aztán minden kezdődött előlről. amúgy a vizemmel minden rendben van, erős dugóban is 95ről hűt a venti 90ig...

válaszokat előre is köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!...

3 hete vásároltam egy 94es 1.7es szívódízel caravan-t. még ismerkedem vele. a vízhőfok műszerrel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. a mutató melyik állásától van már baj? mertugye van 100as jel és az felett még piros rész. tegnap erős és hosszas emelkedőn felment a 100as alá egy picivel amit gondolom a venti visszahűtött a 95ig. aztán minden kezdődött előlről. amúgy a vizemmel minden rendben van, erős dugóban is 95ről hűt a venti 90ig...

válaszokat előre is köszönöm...

Ez túlnyomásos hűtő, ezért így minden rendben van. Arra vigyázz, hogy a vízbetöltő nyílás "kalapja" gáztömören zárjon, mert egyébként elforralhatod a vizedet! (Fogyni fog!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.