Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

X17DTL Nem nagyon pörgetem. Ugy 2000-2500 nál váltok. Néha ha gyorsítok, 3500 ig.

Én is halálra kiméltem az ótót, 1500-2000 nél vátottam ("öreg autó nem verseny gép" alapon) aztá csak azt kezdtem észrevenni, hogy az autó nem igazán akar menni, füstöl mint a szakramentum...stb

2 hónapja oda-oda lépek neki, a különbség valami elképesztô :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én is halálra kiméltem az ótót, 1500-2000 nél vátottam ("öreg autó nem verseny gép" alapon) aztá csak azt kezdtem észrevenni, hogy az autó nem igazán akar menni, füstöl mint a szakramentum...stb

2 hónapja oda-oda lépek neki, a különbség valami elképesztô ;)

Nem azt mondtam hogy hogy baromira kímélem. Álltalában igy használom. Amugy elég sokat autópályázom, na ott kitisztul szépen belőle a koksz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy dieselen vajon hogy szól egy Sportkipufogó rendszer...? Sokan azt mondják hogy traktor hangja lenne. De láttam már olyat és alig változott a hangja. Bár az lehet hogy csak egy vég volt rajta és semmi dob semmi rendszer. Valakinek valami tapasztalat?

Semmi értelme ilyenre költeni dízel esetében.

Egy szép véget kell venni a gyári dob végére és kész.

Link to comment
Megosztás:

Igen a katalizátor. Amugy gáz , ha észreveszik. :rolleyes: Ezért kell csak kibelezni, és megmarad a dobja. Amugy JOhnny tud tapasztalatokkal szolgálni ezen a téren. ;) :lol:

A k.a. kibocsájtás mennyivel lessz kokszosabb??? Vannak negatív tapasztalataim a müszaki vizsgával kapcsolatosan ;)

Link to comment
Megosztás:

óóó jeee kereken 2 hét múlva megyünk a családdal a balatonra az opellel, mert jól pakolható :rolleyes: Debrecen-Siófok. M3 M7 várom nagyon ;) Legalább ki lesz égetve a kipufogó is. Szerintetek egy 93as kímélt gép amibe igaz már van több mint 350ezer Km. mennyit bírna vinni???

Link to comment
Megosztás:

óóó jeee kereken 2 hét múlva megyünk a családdal a balatonra az opellel, mert jól pakolható ;) Debrecen-Siófok. M3 M7 várom nagyon :lol: Legalább ki lesz égetve a kipufogó is. Szerintetek egy 93as kímélt gép amibe igaz már van több mint 350ezer Km. mennyit bírna vinni???

Max 5 személyt, és nem kevés pakkot. :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.