Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Nem offolni akarok többet nem is írom, csak tájékoztatni akarlak titeket, hogy olcsón egy barátom forgalmaz opeles cuccokat, pl 10W40 opel olaj 5 iter 3500Ft olajszürő levegőszürő a kettő együtt 1000 Ft. és még sok minden más.ha érdekel PÜ.ben írj és adok elérhetőséget postán is küld utánvéttel.

Link to comment
Megosztás:

Nem offolni akarok többet nem is írom, csak tájékoztatni akarlak titeket, hogy olcsón egy barátom forgalmaz opeles cuccokat, pl 10W40 opel olaj 5 iter 3500Ft olajszürő levegőszürő a kettő együtt 1000 Ft. és még sok minden más.ha érdekel PÜ.ben írj és adok elérhetőséget postán is küld utánvéttel.

Lenne egy javaslatom a barátodnak: a 10W40-es Opel olaj helyett nézzen valami jobbat, az nem motorba való.

Egyébként jó árak.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy javaslatom a barátodnak: a 10W40-es Opel olaj helyett nézzen valami jobbat, az nem motorba való.

Egyébként jó árak.

Most mé má?

Bicajláncra nagyon jó! B)

Nálunk az olajszűrő 600Ft(gyári),a levegőszűrő 800Ft,ha most a sráctól postázom ugyanott vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Nem próbáltad még a tankba önteni? ;)

Megkaptad a pénzt? Nekem jött az sms délelőtt, hogy átment az utalás B)

Tankba? :D

Áááá!Nem ettem meszet! ;)

Meg persze!Kösz!

Ha kell még valami szólj!

A váltókar szétszedésről csinálj légyszi majd képeket,mit hogyan,mert én is neki ugrok akkor,csak a rohadt középboxot nincs lelkierőm kiszedni,pedig anélkül nem megy. B)

Link to comment
Megosztás:

Tankba? B)

Áááá!Nem ettem meszet! :D

Meg persze!Kösz!

Ha kell még valami szólj!

A váltókar szétszedésről csinálj légyszi majd képeket,mit hogyan,mert én is neki ugrok akkor,csak a rohadt középboxot nincs lelkierőm kiszedni,pedig anélkül nem megy. B)

Pedig nem kell kiszedni. Én is csak a váltószoknyát húztam fel ;) , onnan simán hozzá lehet férni. Előretolod a váltókart (pl. 3-asba) és benyúlva a váltókar mellett ki tudod akasztani alul a rögzítőcsapot (a képet hening berakta a Sebességváltó topicba), és már jön is felfelé a váltókar ;)

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem kell kiszedni. Én is csak a váltószoknyát húztam fel B) , onnan simán hozzá lehet férni. Előretolod a váltókart (pl. 3-asba) és benyúlva a váltókar mellett ki tudod akasztani alul a rögzítőcsapot (a képet hening berakta a Sebességváltó topicba), és már jön is felfelé a váltókar :D

Na akkor hétvégén szétszedem,mint majom a zsebórát! B)

Link to comment
Megosztás:

De! :P

Má' megint tankolnom kell. :D A múltkor is tankoltam 48 litert a kútnál, igaz már csak lendületből gurultam az oszlophoz, és 14 ezer valahányszáz pénzet kértek érte. ;) B) :D :D B)

Na és hány km-t mentél vele? Én is tankolok hetente 40-50 litert. Na és? 800 km egy tankkal nem rossz. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is tudnék :P (igaz csak hosszútávon :D ). És nem kell azt hallgatnom hogy: TAK-TAK-TAK-TAK... :D

Na ez tévhit. Ülj be egyszer mellém. Nem hallasz semmit. Nekem is furcsa volt az elején, de semmi dizelhang nem hallatszi belül. Kint persze hallani, de az engem nem érdekel. Van olyan halk, mint egy benzines. Talán a szigetelése sikerült tul jól, de az biztos hogy bármelyik 10 éves VW megirigyelhetné ezt a csendet.

Link to comment
Megosztás:

Na ez tévhit. Ülj be egyszer mellém. Nem hallasz semmit. Nekem is furcsa volt az elején, de semmi dizelhang nem hallatszi belül. Kint persze hallani, de az engem nem érdekel. Van olyan halk, mint egy benzines. Talán a szigetelése sikerült tul jól, de az biztos hogy bármelyik 10 éves VW megirigyelhetné ezt a csendet.

Csatlakozok! Nekem is meglepően csendes. Belül!

És alig 5-öt eszik! Bár kissé lomhának érzem, ha a céges után ezt hajtom.

3 hét múlva lesz az első hosszabb utam. Gyula-Keszthely.

Apropó! Bocsi az OFF miatt!

Kicsi gyerekkel utazunk és nem tudom eldönteni, hogy Kecskemét-Dunaföldvár felé menjek, vagy a pályán Pest felé. (M5-M0-M7)

Hétfői napon megyünk és azt mondják, hogy olyankor tragédia az M0-ás. (Reggel)

Meg, hogy ha nem a pályán, hanem az 52-esen, akkor az északi vagy a déli parton érdemes?

(A legtöbbször északon szoktam a 71-esen, mert ott szerzem be a borocskát! :D)

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozok! Nekem is meglepően csendes. Belül!

És alig 5-öt eszik! Bár kissé lomhának érzem, ha a céges után ezt hajtom.

3 hét múlva lesz az első hosszabb utam. Gyula-Keszthely.

Apropó! Bocsi az OFF miatt!

Kicsi gyerekkel utazunk és nem tudom eldönteni, hogy Kecskemét-Dunaföldvár felé menjek, vagy a pályán Pest felé. (M5-M0-M7)

Hétfői napon megyünk és azt mondják, hogy olyankor tragédia az M0-ás. (Reggel)

Meg, hogy ha nem a pályán, hanem az 52-esen, akkor az északi vagy a déli parton érdemes?

(A legtöbbször északon szoktam a 71-esen, mert ott szerzem be a borocskát! :D)

Sztem Dunaföldvár felé a legrövidebb, onnan Simontornyán keresztül a 64-esen Balatonfűzfőig, ott át a 71-esre, és onnan le Keszthelyig az északi oldalon, ha azt jobban szereted, de mehetsz a déli oldalon is, ugy kb. 8km-rel rövidebb, viszont sztem forgalmasabb.

Link to comment
Megosztás:

Sztem Dunaföldvár felé a legrövidebb, onnan Simontornyán keresztül a 64-esen Balatonfűzfőig, ott át a 71-esre, és onnan le Keszthelyig az északi oldalon, ha azt jobban szereted, de mehetsz a déli oldalon is, ugy kb. 8km-rel rövidebb, viszont sztem forgalmasabb.

Köszi!

Többször jártam azon az útvonalon. Csak most a 18 hónapos lányom miatt estem gondolkodóba, hogy pályán hátha rövidebb.

Csak ha a 0-ás be lessz dugulva, akkor megszívom! :D

Valakinek nincs infója, hogy a 0-ás hétfőnként reggel, az M5 felől az M7-es fele hogyan járható?

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Többször jártam azon az útvonalon. Csak most a 18 hónapos lányom miatt estem gondolkodóba, hogy pályán hátha rövidebb.

Csak ha a 0-ás be lessz dugulva, akkor megszívom! :D

Valakinek nincs infója, hogy a 0-ás hétfőnként reggel, az M5 felől az M7-es fele hogyan járható?

Az jókora kerülő sztem... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.