Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

az mennyi bontással jár ill mennyibe kerülhet?

Az árát ne kérdezd, nem dieles vok.

Le kell szedni a megesnyomású csöveket, a résolajcsöveket, mag a visszafolyócsövet, aztán sztem ki lehet szedni a porlasztókat.

De inkább műhelyben csináltasd, mert be kell állítani a porlasztási nyomást is.

Link to comment
Megosztás:

Az árát ne kérdezd, nem dieles vok.

Le kell szedni a megesnyomású csöveket, a résolajcsöveket, mag a visszafolyócsövet, aztán sztem ki lehet szedni a porlasztókat.

De inkább műhelyben csináltasd, mert be kell állítani a porlasztási nyomást is.

persze ott akarom csak godoltam utánaérdeklődök egy kicsit, hogy mire számítsak

Link to comment
Megosztás:

(Most szedjük le a porlasztókat, hogy holnap be legyen vizsgálva, állítva, illetve szükség esetén porlasztócsúcsok cserélve.)

akkor egy "csónakban" evezünk én is holnap viszem az autót oda ahol az adagolót csináltattam ott műszerrel bemérik, hogy biztos jó legyen

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este visszakaptam a porlasztóimat.

Szaki bemérte és azt találta, hogy 120 valamivel nyomja be a naftát. De észrevette azt is, hogy valami tüskék szorulnak benne. Ezt megcsinálta és a 120-ból így lett 110. Ezt követően beállította 135-re, én meg visszakaptam és beszereltük.

Lényegesen kopogósabb lett a hangja. Nem érzem, hogy másképp menne, pedig egyúttal az AGR dolgot is megvarázsoltuk. Fogyasztás változást meg még nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este visszakaptam a porlasztóimat.

Szaki bemérte és azt találta, hogy 120 valamivel nyomja be a naftát. De észrevette azt is, hogy valami tüskék szorulnak benne. Ezt megcsinálta és a 120-ból így lett 110. Ezt követően beállította 135-re, én meg visszakaptam és beszereltük.

Lényegesen kopogósabb lett a hangja. Nem érzem, hogy másképp menne, pedig egyúttal az AGR dolgot is megvarázsoltuk. Fogyasztás változást meg még nem tudom.

Persze hogy kopogósabb, mikor megemelték a nyomást. Ez természetes.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2007óta vagyok boldog tulajdonosa egy 1.7D (Opel motoros) Astrának. Most donor autót szeretnék vásárolni, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:

Az F szériában milyen extrák voltak? Ha esetleg van valakinek évkönyve, vagy bármilyen leírása erről azt örömmel venném.

Üdv.

tepsi

Link to comment
Megosztás:

Az F szériában milyen extrák voltak? Ha esetleg van valakinek évkönyve, vagy bármilyen leírása erről azt örömmel venném.

Üdv.

tepsi

Én csak arról tudok nyilatkozni,ami nekem bekerült:

-ülésfűtés

-elektromosan fütött és állítható tükrök

-kp zár

-elektromos ablak

Amit még lehet:

-klima

-tetőablak

-szervó

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Link to comment
Megosztás:

Én csak arról tudok nyilatkozni,ami nekem bekerült:

-ülésfűtés

-elektromosan fütött és állítható tükrök

-kp zár

-elektromos ablak

Amit még lehet:

-klima

-tetőablak

-szervó

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Mondjuk ezek közül a klíma, ami húzósabb, annak talán csak akkor lenne értelme nekiállni, ha egy ugyanilyen motorkódú donort találsz hozzá, és abból mindent átraksz, de sztem ilyen motorral talán nem is volt klímás.

Link to comment
Megosztás:

No, megvolt a porlasztó bizgerélés utáni teszt.

Mentem 375 Km-t úgy, hogy félúton nyomni kellett neki. (130Km/h, óra szerint 140.) Visszafelé inkább 110, mint 120. Végig autópálya, benne kevés Budapest.

Teli tankkal indultam és most fél felett vagyok 2mm-el. Szerintem ez teljesen jó.

Link to comment
Megosztás:

Én csak arról tudok nyilatkozni,ami nekem bekerült:

-ülésfűtés

-elektromosan fütött és állítható tükrök

Hééé! Ezt a tükör dolgot hogy oldottad meg? Fűthető tükör lapom van már nekem is, de azt néztem, hogy komolyabb barmolás nélkül nem tudnám a vezetékét átvinni az ajtóba. Van ennek valami trükkje?
Link to comment
Megosztás:

Hééé! Ezt a tükör dolgot hogy oldottad meg? Fűthető tükör lapom van már nekem is, de azt néztem, hogy komolyabb barmolás nélkül nem tudnám a vezetékét átvinni az ajtóba. Van ennek valami trükkje?

Az ajtóátvezetőn átviszed a kábeleket,aztán fel a tükörhöz,de kell hozzá egy vezérlő relé is.

Nekem is csak a lap volt először fűthető,de miután bekerült egy komplett GSi kábelköteg,gyári tükröket raktam fel és így mozgatható is elektromosan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.