Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Hehe!Kis Padavanjaim dolgoznak helyettem is! laugh.gif Én csak ellenőrzöm,hogy azt írják-e,ami helyes! laugh.gif

JOhnny...elnezesed kell h kerjem amiert kifelejtettelek...amugy senkinek nincs itt sima yahoo ID-ja???

csak nem franko a kicsikem...segitsetek..tudvan h minden szilent es gomfej OK, semmi nincs megerve vagy szetmenve....mi a rosszsebet tudjak csinalni a razkodas kideritesenek...mar irni is unok rola.

ha sima uton gurul az auto akkor is bizsereg, az "érdes" utfeluleten halk morrogo hanggal kiserve szepen erezni a pedalokon a razkodast...mi lehet az oka??

Link to comment
Megosztás:

JOhnny...elnezesed kell h kerjem amiert kifelejtettelek...amugy senkinek nincs itt sima yahoo ID-ja???

csak nem franko a kicsikem...segitsetek..tudvan h minden szilent es gomfej OK, semmi nincs megerve vagy szetmenve....mi a rosszsebet tudjak csinalni a razkodas kideritesenek...mar irni is unok rola.

ha sima uton gurul az auto akkor is bizsereg, az "érdes" utfeluleten halk morrogo hanggal kiserve szepen erezni a pedalokon a razkodast...mi lehet az oka??

Kerékcsapágy? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Az a morgó hang, amit írtál lehet attól nem? rolleyes.gif

Helyesbitek..amint az auto athalad az egyenletlensegeken s eroteljesebben erzodik ez az idegesito erzes akkor halk morajlas is kiseri...amugy meg nem nagyon hallani semmit, de ugye ott zavaro a szembeszel meg a futomu zaja...

Azt tudom h lassan jott elo ez a vmi csak nem figyeltem fel ra annyira mert meg volt 1 gombfej amit ki kellett cserelni, en meg meg voltam gyozodve h ez majd megoldja na de nem igy lett...a vas 232.000 ben van...sztem mar illene csapagyakat cserelni...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van most ilyen zörgö hangom,de eddig nem tudtam kideríteni.

Apró úthibán zörög és kormányon is érezni a kottyanást.

Én jobbos talpasra tippelek,bár két éve cserélve volt.

hoppa...itt az en emberem...ez az..viszont miota a kormanymun volt picit allitva ott mar nem erezni annyira....de hasonlo tunetekkel kuzdok en is...eredmenytelenul

Link to comment
Megosztás:

Nem is gondoltam, hogy ilyen egyszerű kivenni a hűtőt. :lol:

Sikerült "megforrasztani". Nem is volt nagy ördöngősség. Egy forrasztópákával először összeolvasztottam a repedést. Utána kerestem egy műanyag darabot, és ráolvasztottam. Egész jól sikerült, nem is lett olyan nagyon csúnya. Mellékeltem pár képet. :sowwy:

Remélem tartós is lesz.

Most indulok gombát venni, ha árban van a helyi boltban. :lol:

12230005.jpg

12230006.jpg

12230010.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem is gondoltam, hogy ilyen egyszerű kivenni a hűtőt. biggrin.gif

Sikerült "megforrasztani". Nem is volt nagy ördöngősség. Egy forrasztópákával először összeolvasztottam a repedést. Utána kerestem egy műanyag darabot, és ráolvasztottam. Egész jól sikerült, nem is lett olyan nagyon csúnya. Mellékeltem pár képet. laugh.gif

Remélem tartós is lesz.

Most indulok gombát venni, ha árban van a helyi boltban. wink.gif

valoban nem lett rossz...csak tartson sokaig:)

Link to comment
Megosztás:

ugy erzem bele kell torodnom h "ez igy mukodik"...ha morog hadd morogjon, ha raz hadd razzon. de ha sikerul kideriteni mi okozta, tuti h konyvet irok rola... mindenkinek kossz az infokat es a segitseget, azert ha vmi otlet van szivesen fogadom.

Futóművesnél voltál már vele? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Futóművesnél voltál már vele? huh.gif

sajnos igen...de o sem tudta h mitol van. a futoszog is muszerekkel van beallitva, minden alkatresz megvan nezve s ugyis szivozik...nem ertem.

az egesz dolog nem nagy tragedia de zavaro plane hosszabb utakon...

JOhnny te is sotetben tapogatozol???...ugy emlekszem te irtad h neked is hasonlo problemad van. vagy egyszeruen te szemet hunysz efolott?..ha igen kerlek aruld el h tudjam megszokni vagy letenni a dologrol

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy a fűtőmotor előtét ellenállása kiment, és van hella, meg GM 8000 Ft körűl, de a www.oszcar.hu-n találtam 4000Ft ért, csak nem tudom, hogy mi a márkája, és így nem tudom megrendelni, mert sajna vidéki vagyok, aki tud róla valamit az ossza meg velem légyszi, meg azt sem tudom hány fokozatú, mert nekem 3-as kellene.

A másik a generátor ékszíjam akármit csinálok nyikorog ötlet van valakinek??

Előre is köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.