Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Én novemberben vizsgáztattam a csacsit és simán átment.

A KPM vizsga nem olyan nagy gáz, Bejelentkeztem, ídőpontot kértem, elvittem, és kész,két évvel ezelőtt is ott vizsgáztattam akkor is gond nélkül ment. Az ára, ahogyan Tiv. is írta 9310,- pénz volt.

Én a katalizátor hiánya miatt nem mertem oda vinni.

Link to comment
Megosztás:

X17DTL Caravan váltó tipusát hol tudom megnézni.

A motortérből, vagy alá kell nézni?

A motortérben láttam számokat de a tipusra utaló jelet nem. (F13 vagy ilyesmit kerestem)

A http://www.opel-infos.de/ oldalon nézelődtem, de nem volt számomra egyértelmű.

Vagy a váltó tetején találod meg,a rudazat kivezetése alatt,ahol jó koszos szokott lenni a váltó vagy pedig a bal kerék felöl a váltó oldalán.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

azt szeretném megkérdezni hogy porlasztócsúcsot kellene cserélnem és milyen fajták vannak és kb milyen árban??valaki ?

Biztos,hogy cserélni kell? :)

Régebben írta itt egy dízel mester:

Porlasztócsúcs a BOSCH a gyári, de a NIPPON-DENSO (japán)ugyanolyan nagy gyártó mint a bosch csak ázsiában,úgy hogy szerintem ugyanazt,hanem jobb minőséget nyújt,mint a Bosch féláron(az összes japán/ázsia dízelben a DENSO a gyári ahogy az európaiban a BOSCH).
Link to comment
Megosztás:

Ti hogyan fértetek hozzá az alapjárat állitó csavarokhoz? Jól elvanna dugva. Ma néztem, nincs semmi játéka a két állitocsavar között annak a billenő karnak. A membrán sem mozgatja, és teljesen feszes hidegen melegen a huzal. Éredemes beállitanom az előző oldalon betett ébra szerint? Amugy semi gond vele, de hidegen -melegen is 1000 az alajárat óra szerint, vagy tán még picivel felette.

Link to comment
Megosztás:

Ti hogyan fértetek hozzá az alapjárat állitó csavarokhoz? Jól elvanna dugva. Ma néztem, nincs semmi játéka a két állitocsavar között annak a billenő karnak. A membrán sem mozgatja, és teljesen feszes hidegen melegen a huzal. Éredemes beállitanom az előző oldalon betett ébra szerint? Amugy semi gond vele, de hidegen -melegen is 1000 az alajárat óra szerint, vagy tán még picivel felette.

Lehet,hogy rossz a membránod és valaki így oldotta meg? :)

Link to comment
Megosztás:

Ti hogyan fértetek hozzá az alapjárat állitó csavarokhoz? Jól elvanna dugva. Ma néztem, nincs semmi játéka a két állitocsavar között annak a billenő karnak. A membrán sem mozgatja, és teljesen feszes hidegen melegen a huzal. Éredemes beállitanom az előző oldalon betett ébra szerint? Amugy semi gond vele, de hidegen -melegen is 1000 az alajárat óra szerint, vagy tán még picivel felette.

egy hosszabitott 10-es dugókulcsal tökéletesen hozzáférsz,én is azzal állitottam be!nekem most 1000 alatt van egy 3 mm-t

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ma feltünt reggel hogy egy kicsit sokáig ment a hideginditó,nem húzott be a vákumpumpa!pedig mikor kiállok az utcára már alapjárat szokott lenni,most meg csak pár km után állt be az alapjárat!mitöl lehet??rossz az érzékelőm?(ami elzárja a vákumot)

Petya

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ma feltünt reggel hogy egy kicsit sokáig ment a hideginditó,nem húzott be a vákumpumpa!pedig mikor kiállok az utcára már alapjárat szokott lenni,most meg csak pár km után állt be az alapjárat!mitöl lehet??rossz az érzékelőm?(ami elzárja a vákumot)

Petya

Vagy csak hidegebb volt reggel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.