Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Vízcsöveket nyomkodni kellene ám :huh:

De ha nem változott semmit a motor , és nem emelkedik a víz a kiegyenkítőben akkor lehet nem is hengerfejes.

Nem folyik valahol , víz szivatyyú, hűtő , egyebek? az hogy hidegen csöpög a víz a kipuffból az természetes.

TDS-nek emelj nyomást ,tekerj az adagoló füst csavarján, cseréld a kipuff rendszert nagyobra és teljesen átersztőre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ha nem változott semmit a motor , és nem emelkedik a víz a kiegyenkítőben akkor lehet nem is hengerfejes.

Nem folyik valahol , víz szivatyyú, hűtő , egyebek? az hogy hidegen csöpög a víz a kipuffból az természetes.

TDS-nek emelj nyomást ,tekerj az adagoló füst csavarján, cseréld a kipuff rendszert nagyobra és teljesen átersztőre. :huh:

Gondoltam rá, hogy máshol is folyhat, nézegettem működés közben, leállítva is, de ilyen nedves időben nem könnyű észrevenni, mi az, ami a motorból jön, és mi az, ami az útról. A hűtő gyanús most nekem, mert ha este sötétben ér haza az autó, a lámpák fényénél látszik valami füst vagy gőz szerű dolog a hűtőrács felől, de annyira gyengén, hogy nappal észrevehetetlen. Eddig ezt annak tudtam be, hogy biztos a kipuffcső enged valahol, vagy a blokkról párolog el ráfröccsent víz, vagy gázolaj a porlasztócsúcsok mellől (tűzkarikákat kéne cserélni), de most belegondolva lehet, hogy a hűtő ereszt kicsit melegen.

Link to comment
Megosztás:

Helló Tesó! Mintha a saját kocsimat látnám, csak az enyém egy kicsit besötétedett! :D :D

Szia "testvér"!

Még csak most lett véve,úgyhogy még nem volt időm csinálni semmit.

Na meg,várom a jó időt!

Csak ma kiesett a bal első indexem búrája! :huh: :lol:

Szokott ilyen előfordulni mással is?

Link to comment
Megosztás:

Szia "testvér"!

Még csak most lett véve,úgyhogy még nem volt időm csinálni semmit.

Na meg,várom a jó időt!

Csak ma kiesett a bal első indexem búrája! :huh: :D

Szokott ilyen előfordulni mással is?

Velem még nem történt ilyen, de láttam ilyet. De az igazat megvallva, mintha az egyiknél nálam is kezdene elengedni a ragasztás (vagy mi). :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kipuffnak azon része,ami a leömlőt köti össze a hátsó szakasszal.

A motor által keltett rezgéseket tompítja a csőrendszerben.

Gyakorlatilag egy fémhálós cső darab!

No nekem ez fáradt meg és szépen kifúj.

Ahham, azt hittem, az csak rezgéscsillapítás, meg a motor kisebb mozgásainak a kipufftól való függetlenítésére szolgál.

Link to comment
Megosztás:

Szép lett! Mintha gyári új lenne!

Az első rendszámtáblakeretet viszont cserélni kellene! :lol:

Pedig nekem tetszik ez is! :huh:

Majd kunyizok klubosat,a bmw azt is elintézte.

Egyébként tényleg a gyáriság a cél,GSi futóművel és belső extrákkal.

Minden matrica lefog kerülni,semmi nem marad.

Szerintem sikerült a szín is eltalálni,ha a csomagtérajtót megnézed,akkor az üveg alatti sáv lett csak fújva,balról jobbra,végig.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nekem tetszik ez is! :lol:

Majd kunyizok klubosat,a bmw azt is elintézte.

Egyébként tényleg a gyáriság a cél,GSi futóművel és belső extrákkal.

Minden matrica lefog kerülni,semmi nem marad.

Szerintem sikerült a szín is eltalálni,ha a csomagtérajtót megnézed,akkor az üveg alatti sáv lett csak fújva,balról jobbra,végig.

Jó lett, gratula :D

Klubos matrinyák mér nem maradnak? :huh:

Még a díszlécet kell pótolni, és semmi nyoma, hogy tört volna :D

Link to comment
Megosztás:

Jó lett, gratula :lol:

Klubos matrinyák mér nem maradnak? :huh:

Még a díszlécet kell pótolni, és semmi nyoma, hogy tört volna :D

Díszléc megvan,ma felrakom majd.

Talán az első szélvédőn lévőp kecskeméti matrica megmarad,de még agyalok azon is.

Amikor vettem a gépem,ez volt az etalon...és ezt most is tartom:

10971.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.