Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Heló! Vége a gyaloglásnak. Ma vettem egy alapos glancolásra szoruló 1.7-es Opel motoros dízel Astrát. :rolleyes:

Ő az:

30408664.jpg

Megláttam a www.autotrader.co.uk oldalon, felhívtam, és egy órával később már a buszon ültünk Melindával Leicester felé (kb 30 mérföld Nottingham-től). Megnéztem. Egyetlen rozsdapötty van a jobb hátsó íven, egyébként hibátlan mind az alja, mind pedig a teteje, a tornyok, küszöb stb. Hátránya, hogy piros, de majd megszokom. A lényeg, hogy olcsó a biztosítás és a fenntartás. A hátramenetet nem vette, és a többit is recsegősen, így gyorsan le is alkudtam 230 fontra. Nincs hozzá pótkerék, kerékkulcs sem pedig rádió. Addig sírtam, míg ideadta ennyiért. (Kb 80-85 e ft) Hazaértünk, kicsit ráállítottam a kuplungra, és máris kellemesen működik. <_<

A verda 94-es és 136 ezer mérföldet futott. Nem füstöl. GLS felszereltségű. Elektromos ablakok, központi zár, elektromos napfénytető és elektromos tükrök. Szépen tekert hazafelé a kicsike. Van rajta alufelni is. Egy nagy takarítás kell, mert tele van kosszal és kutyaszőrrel (Ritka sok igénytelen ember van itt.)

Egy pár hónapig ez van. Dudál, világít és nem repül bele a madár.

Link to comment
Megosztás:

...(Kb 80-85 e ft) .

Ezért éri meg behozni külföldről a sok használtautót, tőlünk nyugatabbra nincs értékük szinte. Még a regadó befizetése után is csak kb. az itthoni ár töredékénél jár.

Greg, jó kis gép az, lehet, hogy tovább marad nálad, mint pár hónap :rolleyes:

Csak cserélj benne olajat, meg vezérműszíjat, és nem lesz gondja <_<

Egyébként sima szívó-, vagy turbodiesel?

Link to comment
Megosztás:

Sima szívódízel. Nem gyors, de lassú. :rolleyes: Ezt választottam, mert olcsóbb az alkatrész mint az Isuzuhoz. Egyébként ez már a harmadik dízel autóm, tehát nem vagyok új dízeles. Az elsőnek már 10 éve. Az új munkahelyemen jövő héttől már munka után lehet buherálni. Kell rá egy szívócső a légszűrő és az adagoló közé, meg apróságok. Meg egy jó mp3 lejátszó. <_<

Azért nem hibátlan, le van lakva, de nincs széthajtva, semmije sem lóg. Csak olyan elhanyagoltkoszos szegény. Itt azért lehet rá számítani, hogy ha tavaly átment műszakin, akkor nagy baja nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sima szívódízel. Nem gyors, de lassú. ;) Ezt választottam, mert olcsóbb az alkatrész mint az Isuzuhoz. Egyébként ez már a harmadik dízel autóm, tehát nem vagyok új dízeles. Az elsőnek már 10 éve. Az új munkahelyemen jövő héttől már munka után lehet buherálni. Kell rá egy szívócső a légszűrő és az adagoló közé, meg apróságok. Meg egy jó mp3 lejátszó. :D

Azért nem hibátlan, le van lakva, de nincs széthajtva, semmije sem lóg. Csak olyan elhanyagoltkoszos szegény. Itt azért lehet rá számítani, hogy ha tavaly átment műszakin, akkor nagy baja nem lehet.

Képről ennyi pénzért hibátal vételnek tűnik, pláne a felszereltség alapján. Itthon csak a papírért, az elektromos tetőért és az ablakért elkérnének majdnem ennyit.

Kell rá egy polír és szebb lesz mint újkorában. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

tele van extrákkal ;) :D

de tényleg nevetséges mennyire nagy a különbség a 2 ország között.... :P

Jó most lehet, hogy olcsó az Astra, de ez azért csalóka, mert ők nem keresnek kint olyan jól, mint mi itthon... :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ötös, leülhetsz. :D

Asszem kiglancolom, és 4-500 fonttal beszámíttatom a facelift-es 2.0 16V omegába, amit 2000 fontért láttam. :rolleyes: Bár meggondolom még, mert kicsit drágának tartom.... ;)

Egyébként a villanytetőnek örülök legjobban. <_< Olyanom még sosem volt...

Link to comment
Megosztás:

Szia Greg!

Na akkor ezek szerinte azért a határon túl is van még élet...

Remélem jól vagytok!!!

Jó az a dízel...kell rá egy nagy turbó, dugók csere, 60-as rendszer, bovdenes nagyadagoló, és hasít... :rolleyes:

Ja és csütörtökön gyertek Lurdyba...megnézzük... <_< ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Greg!

Na akkor ezek szerinte azért a határon túl is van még élet...

Remélem jól vagytok!!!

Jó az a dízel...kell rá egy nagy turbó, dugók csere, 60-as rendszer, bovdenes nagyadagoló, és hasít... :rolleyes:

Ja és csütörtökön gyertek Lurdyba...megnézzük... <_< ;) :D

Okéééé. Készítesz nekem egy kalkulációt?

Rádobok a 80 ezres paripára kb 3 milliót, és átkeresztelem magam Tony-ra. :P

Jól vagyunk. Móka az élet. Megvettem az astrát, hogy ne kelljen gyalogolnom, és azóta csak egyszer mentem vele dolgozni, mert mindig cégautót tolnak a seggem alá. Most pl egy szép fekete H Astra.

Sebaj. Jövő héten új munkahely, ott már csak kisteherautó lesz - ha lesz.

De fogom imádni az asztrát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Péntek délután gomolygó füst szált fel az autó biztosíték táblája felöl :rolleyes: Gyors leállás kikapcs minden (még jo hogy nem éget le a kocsi mert ismerek olyat akinek le éget) Irány a villamossági szerelő ideiglenesen áthidalta a gondot elvileg a bal első ajtóban vagyis a kis műanyag vezetékben ami a karosszéria és az ajtó között vezeti a kábeleket, na abban lett zárlatos egy kábel és összeolvadt minden. <_<

Link to comment
Megosztás:

Grat a géphez! Sok sikert hozzá!

Köszönöm. Még alig volt alkalmam használni, de jövő héttől azzal járok melózni. Egy hátsó kipuffogódob és egy kuplungbowdencsere biztos kell. Továbbá kaki az elakadásjelző kapcsoló. Majdnem lehetetlen kikapcsolni (ez a gond valahogy kisért minden autómnál, kiv. omega). Ezt egyelőre 3 penny-ért megjavítottam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Még alig volt alkalmam használni, de jövő héttől azzal járok melózni. Egy hátsó kipuffogódob és egy kuplungbowdencsere biztos kell. Továbbá kaki az elakadásjelző kapcsoló. Majdnem lehetetlen kikapcsolni (ez a gond valahogy kisért minden autómnál, kiv. omega). Ezt egyelőre 3 penny-ért megjavítottam. :rolleyes:

Milyen adagoló van ezen Greg?Bosch vagy Lucas?

Az elakadásjelző a 94 előttiekben mind kaka,ha szétszeded látni fogod miért.A középrész,ami "irányítja" a kapcsolót alu öntvényből van.Ez vagy elhajol,vagy eltörik.A 94 utániakban ezt már rézre cserélték.

Én az enyémet szétszedtem és a törött alu alapján vasból gyártottam magamnak.Sok reszelgetés,de legalább müxik és 4E-t megspóroltam.

Erről a kis biszbaszról beszélek:

kp0102bi.jpg

Ennek már törött a vége,jobb oldalról hiányzik a vége kis pöcök!

Link to comment
Megosztás:

Bosch adagoló van rajta. Legalábbis úgy látom. Nem ismerem a típust, és sosem volt takarítva a motortér, vastagon áll rajta a kosz. De nem olaj, ikább csak 13 évnyi kosz. Az adagoló több apró alkatrészére is Bosch van írva, mélyebbre még nem hatoltam a mocsokréteg alá. Amúgy meg tele van a motortér apró hibákkal. Szakadt vákuumcső-végek, ragasztóstalag gyógyítás stb. Mind 20 forintos tétel, egyszerű hanyagság. Holnap kicsit belemászunk Ákossal, régi tököli barátommal aki itt lakik nem messze.

Szereztem pótkereket, mert az sem volt benne. Bementem a bontóba, és vettem egy 14-es lemezfelnit tökéletes 185-ös gumival, hozzá egy gyári kerékanya kulcsot és egy műanyag rögzítőanyát (B Vectrából) is kaptam. Mindezt kedvesen és készségesen adta a bontós. 10 fontért (3700 ft). Ha azt veszem, hogy a szigetsztmiklósi Opel bontóban akartam egy 14-es gumis felnit venni pótnak anno, 5000 Ft-ot kértek érte, és mikor megtudta a bunkó bontós, hogy csak egy kell, azt mondta, hogy nem adja el egyenként, csak garniturában. Mit is képzeltem én??? Itt meg 3700-ért utánamhajították, még ki is hozta a teherautómhoz. <_<

Az elakadásjelzőt sajna már ismerem, párat szétszedtem a cavalierben, a Corsában meg a Vectrában. A végén a Vectra kapott egy Merci kapcsolót, ami gyönyörűen illett egy kapcsoló helyére. Majd jövő szombaton megyek a listával a bontóba. Addig meg marad a két- és az egy penny-s. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az elakadásjelzőt sajna már ismerem, párat szétszedtem a cavalierben, a Corsában meg a Vectrában. A végén a Vectra kapott egy Merci kapcsolót, ami gyönyörűen illett egy kapcsoló helyére. Majd jövő szombaton megyek a listával a bontóba. Addig meg marad a két- és az egy penny-s. <_<

Először nem fogtam fel miért 3 penny :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bosch adagoló van rajta. Legalábbis úgy látom. Nem ismerem a típust, és sosem volt takarítva a motortér, vastagon áll rajta a kosz. De nem olaj, ikább csak 13 évnyi kosz. Az adagoló több apró alkatrészére is Bosch van írva, mélyebbre még nem hatoltam a mocsokréteg alá....

Halálos nyugalommal moshatod a motort,semmi nem fog beázni. :rolleyes:

Az árakon meg nem lepődöm meg.Itthon sokan sokat képzelnek magukról,legjobb példa rá a kormány,amit árultam.

Az se lehetetlen még Greg,hogy a közeljövőben én is kimegyek arrafelé melózni,de ez még a jövő zenéje.

Addig is jó "traktorozást"! <_<

Nem megy,de nem is fogyaszt! ;)

Link to comment
Megosztás:

...Addig is jó "traktorozást"! <_<

Nem megy,de nem is fogyaszt! ;)

Igen, már kezdek aggódni, hogy nem működik az üzemanyagszint jelző. :rolleyes:

A lassúság meg szerencsére a brit birka türelem és állandó sebességbetartás mellett jól elfér. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.