Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Az enyém is szintszabályzos maximum 5bár ha terhelve van én 1.5-el járok és nem eshet a nyomás asszem 0.5 alá.

Csak simán tömöritsd be a képeket ugy küld :)

Csabi 800-at lehet nem adok érte. Azt hittem olcsobb.

Heti képes autó 1.5M felettiben opel astra 94-es szervókormány meg még valami 240.000ft kicsit meg van nyomva a bal eleje de éppen csak ja és dizel. Másik TD fehér asztra(igényes) szokásos légzsák szervokormány stb. 709.000ft.

Link to comment
Megosztás:

Hogy 4 új porlasztócsúcs mikre nem képes...

Ma cseréltem porlasztócsúcsot az autómban. Az eddig melegen egy kicsit nehezebben induló, 3-4 főtengelyfordulatra induló autó melegen is pöccre indul.

Nemrégen kivettük és megnéztük a porlasztókat, mert kicsit füstölt, melegen nehezebben indult és kicsit zabált a masina. (6,5-7,0 de télen tartósan 7,0-7,2) Hát finoman szólva pisiltek a csúcsok, nem porlasztottak. Rendeltem bele 4 új Bosch csúcsot, meglepődtem az eredményen. Mostmár csak a fogyasztási eredményt kell megvárni és teljesen elégedett leszek.

Link to comment
Megosztás:

Hogy 4 új porlasztócsúcs mikre nem képes...

Ma cseréltem porlasztócsúcsot az autómban. Az eddig melegen egy kicsit nehezebben induló, 3-4 főtengelyfordulatra induló autó melegen is pöccre indul.

Nemrégen kivettük és megnéztük a porlasztókat, mert kicsit füstölt, melegen nehezebben indult és kicsit zabált a masina. (6,5-7,0 de télen tartósan 7,0-7,2) Hát finoman szólva pisiltek a csúcsok, nem porlasztottak. Rendeltem bele 4 új Bosch csúcsot, meglepődtem az eredményen. Mostmár csak a fogyasztási eredményt kell megvárni és teljesen elégedett leszek.

A csúcsok általában hidegen pisilnek, de biztos jobb lett a porlasztási kép.

Az enyém is szintszabályzos maximum 5bár ha terhelve van én 1.5-el járok és nem eshet a nyomás asszem 0.5 alá.

Csak simán tömöritsd be a képeket ugy küld ;)

Csabi 800-at lehet nem adok érte. Azt hittem olcsobb.

Heti képes autó 1.5M felettiben opel astra 94-es szervókormány meg még valami 240.000ft kicsit meg van nyomva a bal eleje de éppen csak ja és dizel. Másik TD fehér asztra(igényes) szokásos légzsák szervokormány stb. 709.000ft.

De akkor miért van 1.5 felettiben? :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit késve, de...

A csomádiakról én is hallottam már, köszi a telszámot! ;)

Sz'al te ajánlod őket?

ui.: ezt csak lábujjhegyen kérdem,de merre is van pontosan Csomád..? ;)

Itt vannak a képek a vákuum szivattyúról!!!

http://kep.tar.hu/luigi61/ ->a galéria (kép)-ben vannak.

Remélem ez jó!

Ahh, köszi szépen! ;)

Úgy látom ez jó lenne nekem. Annyi a különbség, h az enyém fedelén van 1 csonk 1 visszacsapószeleppel, ez megy az adagolóra, a dúsítót szabályozandó. De úgy tűnik, h a felfogatás u.a. sz'al Lvileg rá tudnám tenni az én fedelemet.

De hogy is jut6 ez L hozzám...?? :)

Üdv. ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Ide is beirom hogy megválnék (opel acélfelnis) 13-as téligumi garniturámtol felnivel együtt mert nincs kedvem az egyikböl 13-as a másikbol 14-est venni vredistein gumikkal szerintem 1 telet még kibir. Cserébe 14-es felni érdekel (opel acélfelni)

Pénteken megyek pestre ha kell valakinek szoljon :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Kicsit késve, de...

A csomádiakról én is hallottam már, köszi a telszámot! ;)

Sz'al te ajánlod őket?

ui.: ezt csak lábujjhegyen kérdem,de merre is van pontosan Csomád..? :lol:

Ahh, köszi szépen! :D

Úgy látom ez jó lenne nekem. Annyi a különbség, h az enyém fedelén van 1 csonk 1 visszacsapószeleppel, ez megy az adagolóra, a dúsítót szabályozandó. De úgy tűnik, h a felfogatás u.a. sz'al Lvileg rá tudnám tenni az én fedelemet.

De hogy is jut6 ez L hozzám...?? ;)

Üdv. ujjzol

Szerintem pontos cim megy postával, költség tied ,a "HÁZ" ára köszönet !!! Üdv :LUIGI ;)

Link to comment
Megosztás:

NA UJRA itt vagyok..végre vége a motorkiállításnak... ;)

Az uj Astramon nem kellett gy.kapscolot cserélni..csak le volt lazulva egy csavar :)

Ugyhogy most működik...

még kipuffot,szijat, vizpumpát,gázoil szűröt és rádiot kell vennem...

A régire meg szombaton volt egy telefon és azota semmi...már nemtudom mit gondoljak...a pénz most nagyon kell odadom bárkinek 350ért csak irassa át...ez már tényleg vicc...

Link to comment
Megosztás:

El is felejtettem mondani hogy megvolt a szervópumpa cserém. Jól megszívtam. Két hete cipeltem már magammal, sosem volt időm kicserélni aztán most szombaton jött a baj... Jövök haza a melóból kb 2 km van még hazáig aztán irdatlan vonyítás surrogás szíjcsúszás stb.. Tudtam hogy vége a dalnak... hazaszenvadtem még vele, felnyitom a géptetőt, kiforralta a szervóolajat!!! Nem semmi mi?!! Ilyet még nem láttam. ;) De legalább elmondhatom hogy addig használtam míg lehetett ;) ! Végül is nagy szerencsém volt történhetett volna pesten is és akkor nem biztos hogy hazaérek. Ja meg persze az is szerencse hogy nálam volt már az új.(ja 13-ra alkudtam le). A szerelés részleteivel nem fárasztalak titeket, a lényeg hogy megszenvedtem vele :) De most újra olyan csendes a verda mint új korában.

Link to comment
Megosztás:

El is felejtettem mondani hogy megvolt a szervópumpa cserém. Jól megszívtam. Két hete cipeltem már magammal, sosem volt időm kicserélni aztán most szombaton jött a baj... Jövök haza a melóból kb 2 km van még hazáig aztán irdatlan vonyítás surrogás szíjcsúszás stb.. Tudtam hogy vége a dalnak... hazaszenvadtem még vele, felnyitom a géptetőt, kiforralta a szervóolajat!!! Nem semmi mi?!! Ilyet még nem láttam. ;) De legalább elmondhatom hogy addig használtam míg lehetett ;) ! Végül is nagy szerencsém volt történhetett volna pesten is és akkor nem biztos hogy hazaérek. Ja meg persze az is szerencse hogy nálam volt már az új.(ja 13-ra alkudtam le). A szerelés részleteivel nem fárasztalak titeket, a lényeg hogy megszenvedtem vele :) De most újra olyan csendes a verda mint új korában.

A régivel mi a szándékod? Remélem nem dobtad ki? Totál meg szorult?

Link to comment
Megosztás:

A régivel mi a szándékod? Remélem nem dobtad ki? Totál meg szorult?

Tengely elgörbült, égési nyomok, iszonyatos erő kell a tekeréséhez. Ma vitte el a kukás... ;)

Lehet ha egy héttel előbb kicserélem akkor még csapágycserével megúszom. Az is volt a tervem hogy berakom a bontottat, megcsináltatom a rosszat azt visszateszem magamnak, aztán továbbadom a hsználtat. De isten nem így akarta :) !

Link to comment
Megosztás:

Tengely elgörbült, égési nyomok, iszonyatos erő kell a tekeréséhez. Ma vitte el a kukás... ;)

Lehet ha egy héttel előbb kicserélem akkor még csapágycserével megúszom. Az is volt a tervem hogy berakom a bontottat, megcsináltatom a rosszat azt visszateszem magamnak, aztán továbbadom a hsználtat. De isten nem így akarta :) !

Ez megoldva. De hogy nézted meg hogy a tengely hajlott?

Módosítva : mörfi
Link to comment
Megosztás:

Most volt itt egy ember megnézni az autot.... ;)

ezen én már csak röhögök...magállapította,h totálkáros és most ő itt kp ben ad 200eFt ot,és akkor én még nagyon jol járok ;)

a biztosító többet akart adni érte törötten,de azota 170e et költöttem rá :)

nem veszi észre,h én ezzel járok már 1 hónapja..és semmi baja...

Ezzel a mozdulattal leengedtem az árát 360 ra a használtauton...de ez a vége..ha nem megy el.........

Link to comment
Megosztás:

Most volt itt egy ember megnézni az autot.... ;)

ezen én már csak röhögök...magállapította,h totálkáros és most ő itt kp ben ad 200eFt ot,és akkor én még nagyon jol járok ;)

a biztosító többet akart adni érte törötten,de azota 170e et költöttem rá :)

nem veszi észre,h én ezzel járok már 1 hónapja..és semmi baja...

Ezzel a mozdulattal leengedtem az árát 360 ra a használtauton...de ez a vége..ha nem megy el.........

Hát nem irigyellek, nehéz dolog eladni, főleg ilyen autót. Mindenki madárnak akar nézni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre levizsgázott az ujabb gépem... :)

Az észrevételem: a városba 100ig melegedett az auto...most reggel meg mire elérek 35KMre a munkahelyemre még mindig kékbe van...igaz a fűtés egész végig rajta van...

lehet termosztát.. a régi autom még a nyári dugokba se melegedett ennyire fel...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre levizsgázott az ujabb gépem... ;)

Az észrevételem: a városba 100ig melegedett az auto...most reggel meg mire elérek 35KMre a munkahelyemre még mindig kékbe van...igaz a fűtés egész végig rajta van...

lehet termosztát.. a régi autom még a nyári dugokba se melegedett ennyire fel...

Ugyanez volt mikor én vettem aztán termosztátcsere azóta ######a... Ja és a lényeg! Így hogy kékbe marad jól fűt vagy csak langyika?? Ha nem fűt akkor termosztát, ha viszont fűt lehet hogy csak a vízhőfokmérőd hülyült meg... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.