Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Eddig mintha nálam nem ezt produkálta volna, bár nem is figyelgettem annyira, kivéve most 2-3 napja.

Neked mennyi km-t futott az autód, és mennyi olaj fogy el 10.000 km-en?

nekem is 2-3 sec hideg motornál, de melegnél is általában, csak akkor nem ha leállítom és egyből rá is indítok:D 7500 km alatt 2 deci olaj fogyott 10W40 Valvoline Durablend-ből nekem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!A hengerfej alól most kezdett szivárogni a víz b@sz@+!sztetek érdemes ilyen adalékokkal foglalkozni?(pl.:valvolineenergie stop leak)valaki használt már hasonlót?egyenlőre nem vészes :) astra f 1.7d(opel motoros),230 000km, 5-5,5l-es fogy,amugy hibátlan kis gép :lol: köszi a segítséget

Nekem is szivárog menetirány szerint a bal első saroknál. Ott veszem észre hogy könnyezik. Ugy 3-4 hónapja vettem észre, hogy vizes a blokk, és a váltóharang. Kicsit fogy a viz is, ugy 2 litert töltöttem utána a három hónap alatt. Majd tavasszal megcsináltatom. De nem csak tömítést cseréltetek, hanem akkor már a szelepeket is becsiszoltatom, és a szelepszár szimeringeket is cseréltetem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is szivárog menetirány szerint a bal első saroknál. Ott veszem észre hogy könnyezik. Ugy 3-4 hónapja vettem észre, hogy vizes a blokk, és a váltóharang. Kicsit fogy a viz is, ugy 2 litert töltöttem utána a három hónap alatt. Majd tavasszal megcsináltatom. De nem csak tömítést cseréltetek, hanem akkor már a szelepeket is becsiszoltatom, és a szelepszár szimeringeket is cseréltetem.

nekem is pont ott könnyel :) széria problem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hellóka...ki tud nekem segiteni honnan tudok szerezni egy teljes szakkönyvet kicsi diesel Astrámhoz (x17dtl 96-os), valami értheto nyelven sajnos a német nekem nem megy, kérlek segitsetek fontos lenne....szép napot mindenkinek

Légyszíves nekem is elküldeni ha lehetséges

Link to comment
Megosztás:

Hellóka...ki tud nekem segiteni honnan tudok szerezni egy teljes szakkönyvet kicsi diesel Astrámhoz (x17dtl 96-os), valami értheto nyelven sajnos a német nekem nem megy, kérlek segitsetek fontos lenne....szép napot mindenkinek

Hellóka...ki tud nekem segiteni honnan tudok szerezni egy teljes szakkönyvet kicsi diesel Astrámhoz (x17dtl 96-os), valami értheto nyelven sajnos a német nekem nem megy, kérlek segitsetek fontos lenne....szép napot mindenkinek

Légyszíves nekem is elküldeni ha lehetséges

Hmm közben szerkesztették:) Igy már értem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.