Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

a turbó nyomást hol tudom állítani? Tudom nem ide való téma, de tuningba írtam, de nem kaptam sajnos választ.

Ugye ez most nem komoly? :lol: egy 378.000 Km-es autót tuningolni??? :)

Különben a te dolgod, de én nem berhelném azt, ami még jól működik! ;)

Amúgy is, mennyi többlet lóerőt kapnál ha sikerülne? 10-et? Hidd el semmi értelme... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugye ez most nem komoly? ;) egy 378.000 Km-es autót tuningolni??? ;)

Különben a te dolgod, de én nem berhelném azt, ami még jól működik! :P

Amúgy is, mennyi többlet lóerőt kapnál ha sikerülne? 10-et? Hidd el semmi értelme... :P

Ezzel már bepróbálkoztunk, de ő pacira hajt :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugye ez most nem komoly? :lol: egy 378.000 Km-es autót tuningolni??? :)

Különben a te dolgod, de én nem berhelném azt, ami még jól működik! ;)

Amúgy is, mennyi többlet lóerőt kapnál ha sikerülne? 10-et? Hidd el semmi értelme... ;)

óra szerint van annyi benne, tudom többlet gázolaj is kell neki, +10 Le-vel nem fogom annyira károsítani még szerintem a motort (végül is ahogy írtad az én dolgom:), azért aki tudja hogyan lehet segíthet, ha ennyire elszánt vagyok nem lebeszélni róla, ezt nem sértésnek szántam!), 10 + a 82höz képest 12,12% teljesítmény növekedés + nyomaték is természetesen kb. annyi, az azért nem olyan rossz.

Link to comment
Megosztás:

óra szerint van annyi benne, tudom többlet gázolaj is kell neki, +10 Le-vel nem fogom annyira károsítani még szerintem a motort (végül is ahogy írtad az én dolgom:), azért aki tudja hogyan lehet segíthet, ha ennyire elszánt vagyok nem lebeszélni róla, ezt nem sértésnek szántam!), 10 + a 82höz képest 12,12% teljesítmény növekedés + nyomaték is természetesen kb. annyi, az azért nem olyan rossz.

De akkor áruld el mi értelme? Az a + 10 lóerő soha az életben nem fog érződni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De akkor áruld el mi értelme? Az a + 10 lóerő soha az életben nem fog érződni. ;)

Tökmindegy, ő gépe, ő akarja, csak mi nem tudunk segíteni, mert eszünkbe nem jutna ilyenekkel sokkolni szegény mocit, ezért nem is csináltunk hasonlót. Ilyen elvetemültek csak a tuning-topicban vannak, hogy nincsenek, vagy nem írkálnak arról nem tehetünk :) Mi féltjük a dizilt, itt nem találsz ilyen témájú segítséget, és nem azért mert nem akarunk segíteni. Egyszerűen csak nem csináltunk még ilyet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tökmindegy, ő gépe, ő akarja, csak mi nem tudunk segíteni, mert eszünkbe nem jutna ilyenekkel sokkolni szegény mocit, ezért nem is csináltunk hasonlót. Ilyen elvetemültek csak a tuning-topicban vannak, hogy nincsenek, vagy nem írkálnak arról nem tehetünk :) Mi féltjük a dizilt, itt nem találsz ilyen témájú segítséget, és nem azért mert nem akarunk segíteni. Egyszerűen csak nem csináltunk még ilyet. :lol:

Azért a Calibrás gyerekre is kiváncsi lennék mire jutott...attól tartok a fast and furious bikafúvás helyett a dugókat fújta ki az index alatt ;)

Link to comment
Megosztás:

óra szerint van annyi benne, tudom többlet gázolaj is kell neki, +10 Le-vel nem fogom annyira károsítani még szerintem a motort (végül is ahogy írtad az én dolgom:), azért aki tudja hogyan lehet segíthet, ha ennyire elszánt vagyok nem lebeszélni róla, ezt nem sértésnek szántam!), 10 + a 82höz képest 12,12% teljesítmény növekedés + nyomaték is természetesen kb. annyi, az azért nem olyan rossz.

a + 10 lóerőt csak jelképesen mondtam, lehet, hogy nem nyernél vele csak 4-5 LE-t, de lehet, hogy 11et! :lol:

Mérj a műveletek előtt is egy gyorsulást azért, és kíváncsiak leszünk majd a tuning után mennyivel csökken...

Tökmindegy, ő gépe, ő akarja, csak mi nem tudunk segíteni, mert eszünkbe nem jutna ilyenekkel sokkolni szegény mocit, ezért nem is csináltunk hasonlót. Ilyen elvetemültek csak a tuning-topicban vannak, hogy nincsenek, vagy nem írkálnak arról nem tehetünk :P Mi féltjük a dizilt, itt nem találsz ilyen témájú segítséget, és nem azért mert nem akarunk segíteni. Egyszerűen csak nem csináltunk még ilyet. :)

Így van, örülök, hogy most megbízható, nemhogy még tuningoljam...

Habár ha jobban belegondolok... Bele kéne csapjak én is, és akkor lenne egy 70 LE-s autóm ;) (mert ugye szerintem már a 68 sincsen meg benne... ;) ) Na de képzeljetek el a hegyekben egy 70 LE-s "izomastrával" :P ;) :cry:

1 szó mint 100: Nem tuningra lettek tervezve ezek a dízlik ;)

Link to comment
Megosztás:

Tökmindegy, ő gépe, ő akarja, csak mi nem tudunk segíteni, mert eszünkbe nem jutna ilyenekkel sokkolni szegény mocit, ezért nem is csináltunk hasonlót. Ilyen elvetemültek csak a tuning-topicban vannak, hogy nincsenek, vagy nem írkálnak arról nem tehetünk :) Mi féltjük a dizilt, itt nem találsz ilyen témájú segítséget, és nem azért mert nem akarunk segíteni. Egyszerűen csak nem csináltunk még ilyet. :lol:

oké, ha annyit írtatok volna, hogy nem csináltunk még ilyet okés tudomásul veszem, de letámadtatok egyből!!

Link to comment
Megosztás:

a + 10 lóerőt csak jelképesen mondtam, lehet, hogy nem nyernél vele csak 4-5 LE-t, de lehet, hogy 11et! :lol:

Mérj a műveletek előtt is egy gyorsulást azért, és kíváncsiak leszünk majd a tuning után mennyivel csökken...

Így van, örülök, hogy most megbízható, nemhogy még tuningoljam...

Habár ha jobban belegondolok... Bele kéne csapjak én is, és akkor lenne egy 70 LE-s autóm :) (mert ugye szerintem már a 68 sincsen meg benne... ;) ) Na de képzeljetek el a hegyekben egy 70 LE-s "izomastrával" ;) :P :P

1 szó mint 100: Nem tuningra lettek tervezve ezek a dízlik ;)

Tedd azt, lehet még 140 is lesz ..

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hagyjuk is a témát, már nem idevaló. :lol:

Ha tervezed, hogy nemsoká eladod az autód, akkor hajrá, de ha hosszú távra tervezel, akkor felejtsd el. :)

És senki sem akar letámadni, bocsi, ha félreérthetőek voltunk, de szerintünk nem érdemes belepiszkálni egy öreg dieselbe. ;)

Csak a javadat akartuk mindannyian! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hagyjuk is a témát, már nem idevaló. :lol:

Ha tervezed, hogy nemsoká eladod az autód, akkor hajrá, de ha hosszú távra tervezel, akkor felejtsd el. :)

És senki sem akar letámadni, bocsi, ha félreérthetőek voltunk, de szerintünk nem érdemes belepiszkálni egy öreg dieselbe. ;)

Csak a javadat akartuk mindannyian! ;)

elhiszem, de....sorolhatnám, viszont nem akarlak titeket ezzel....átmegyek tuning témába, azért köszi:)

Link to comment
Megosztás:

elhiszem, de....sorolhatnám, viszont nem akarlak titeket ezzel....átmegyek tuning témába, azért köszi:)

Szerintem senkit nem......meg. Viszont a tuning témában sem kapsz érdemleges választ. Még ha.....is ezért. ...................... UFF.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.