Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

mennyi ideig tart egy ilyen, gondolom nem kell 2évente cserélni? (kb hány év/km lehet benne?)

Nekem vagy 4-5 éve lett cserélve, km-szerileg olyan 40e körül.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nálunk rekord van...it mérték a leghidegebbet ország szinten.

Kapcsód már ki a klímádat. Fagyasztod az országot :lol: :P ezek a mai ótók... :D

Ma is észrevettem a tükörben hogy a mögöttem jövő lámpafényénél valamit látok amit én eregetek. :D nappal fater jött mögöttem és nem látott semmit, de este többször észreveszem a mögöttem jövő lámpafényénél hogy valami jön. Szerintetek lehet úgy kormolni, vagy füstölni hogy csak sötétben tűnjön fel lámpafénynél? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kapcsód már ki a klímádat. Fagyasztod az országot :lol: :P ezek a mai ótók... :D

Ma is észrevettem a tükörben hogy a mögöttem jövő lámpafényénél valamit látok amit én eregetek. :D nappal fater jött mögöttem és nem látott semmit, de este többször észreveszem a mögöttem jövő lámpafényénél hogy valami jön. Szerintetek lehet úgy kormolni, vagy füstölni hogy csak sötétben tűnjön fel lámpafénynél? :rolleyes:

Ezzel semmi gond nincs. Este inkább a gőzt látod...az enyém is ilyen. Nappal semmi, aztán este mikor odakoxolok neki lök olyan felhőt, hogy a csodám öl meg...de nem füst.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.