Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Lehet.

Én is utólag szereltem be. A lényeg, hogy dizelből legyen a cseredarab. Nem kell tenned semmit, csak berakod az újat és kész. A generátortól kapja fordszám jelet.

Sok sikert.

akkor neked is a 6000-es skálázású van?

és gyárilag gondolom akko be is van kötve minden szál ugye? vagy utólag még kell vinni szálat a generátorról?

Nem is az, hogy annyira kellene, csak úgy mégiscsak jobban mutat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor neked is a 6000-es skálázású van?

és gyárilag gondolom akko be is van kötve minden szál ugye? vagy utólag még kell vinni szálat a generátorról?

Nem is az, hogy annyira kellene, csak úgy mégiscsak jobban mutat! :lol:

Gyárilag benne van, legalábbis a facelift előttiekben biztos.

Link to comment
Megosztás:

akkor neked is a 6000-es skálázású van?

és gyárilag gondolom akko be is van kötve minden szál ugye? vagy utólag még kell vinni szálat a generátorról?

Nem is az, hogy annyira kellene, csak úgy mégiscsak jobban mutat! :lol:

Igen, 6000 ig.

Az enyém frissités utáni. 96 os. Ebben is be volt kötve.

Nem kellett bevinni a szálat. FACELIFT= modellfrissités. 95 ben volt. Azutáni astrának már gömbölyű a külső tükre, és fehér az első index bura.

Link to comment
Megosztás:

Apropó! ma sütött a nap, és lehajtottam a napellenzőt -------- HIBA VOLT :lol:

Letört a pöcök amibe be kell pattintani, bontóban néztem, nincs ilyen, azt mondta a srác, ha lenne 30 db azonnal el tudná adni még aznap!

Ez valami szériahiba? Neten lehet rendelni újjat? mind a kettő kéne ( mindkét végén lévők) :D

Lécci segítsetek! Valakinek volt már ilyen problémája? hogy oldottátok meg?

KÖSZIKE!

Link to comment
Megosztás:

Igen, 6000 ig.

Az enyém frissités utáni. 96 os. Ebben is be volt kötve.

Nem kellett bevinni a szálat. FACELIFT= modellfrissités. 95 ben volt. Azutáni astrának már gömbölyű a külső tükre, és fehér az első index bura.

Nah így már értem, akko az enyém is ilyen, 95-ös "gömbölyű a külső tükre, és fehér az első index bura." :lol:

Link to comment
Megosztás:

Apropó! ma sütött a nap, és lehajtottam a napellenzőt -------- HIBA VOLT :lol:

Letört a pöcök amibe be kell pattintani, bontóban néztem, nincs ilyen, azt mondta a srác, ha lenne 30 db azonnal el tudná adni még aznap!

Ez valami szériahiba? Neten lehet rendelni újjat? mind a kettő kéne ( mindkét végén lévők) :D

Lécci segítsetek! Valakinek volt már ilyen problémája? hogy oldottátok meg?

KÖSZIKE!

Nekem mind a két oldalon le van törve az a kis vacak és én is kérdeztem bontóba és azt mondták, hogy fogyóeszköz! :lol: Kérdeztem opel boltba + bontóban, mind a két helyen vacsi újat 1000e-ért adnák darabját! :D Annyiért kenjék a hajukra!

Link to comment
Megosztás:

Nekem mind a két oldalon le van törve az a kis vacak és én is kérdeztem bontóba és azt mondták, hogy fogyóeszköz! :lol: Kérdeztem opel boltba + bontóban, mind a két helyen vacsi újat 1000e-ért adnák darabját! :lol: Annyiért kenjék a hajukra!

1 millió Ft egy ilyen kis bizbasz? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mind a két oldalon le van törve az a kis vacak és én is kérdeztem bontóba és azt mondták, hogy fogyóeszköz! :D Kérdeztem opel boltba + bontóban, mind a két helyen vacsi újat 1000e-ért adnák darabját! :lol: Annyiért kenjék a hajukra!

Az érdekes, mert én nemrég vettem Opel boltban, és 682Ft volt (cikkszáma: 14 38 336).

Link to comment
Megosztás:

Apropó! ma sütött a nap, és lehajtottam a napellenzőt -------- HIBA VOLT :D

Letört a pöcök amibe be kell pattintani, bontóban néztem, nincs ilyen, azt mondta a srác, ha lenne 30 db azonnal el tudná adni még aznap!

Ez valami szériahiba? Neten lehet rendelni újjat? mind a kettő kéne ( mindkét végén lévők) :lol:

Lécci segítsetek! Valakinek volt már ilyen problémája? hogy oldottátok meg?

KÖSZIKE!

Nekem is letört, amikor pakoltam vissza kárpitozás után, itt a megoldás.:

P1040021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem. Mindenkinek más az ízlése... :lol:

Hagyd csak, meg akarják venni, azért piszkálnak, hogy szereld le. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is letört, amikor pakoltam vissza kárpitozás után...

Hagyd csak, meg akarják venni, azért piszkálnak, hogy szereld le. ;)

Ez jó megoldás ;)

Csak az enyém már így is el volt repedve! a szélső, ami a napellenzőbe van a másik végén + még ez a bepattintós is letört! :lol:

Nah mindegy, majd hátha találok egyszer valamerre....

Csak már jó sokat költöttem a verdára, ma jött meg a cucc, amit rendeltem a boltba (első rugók 12 800/db, első teleszkópok 9500/db , szilentek 2300/db , gömbfejek 2490/db , talpasok3100/db, kerékcsapágy 4400 ) 64780 :lol: kb ilyen voltam, miko meghallottam mennyit mond a manus :D De legalább egy darabig nem lesz gond vele...... REMÉLEM :D

Link to comment
Megosztás:

Ez jó megoldás ;)

Csak az enyém már így is el volt repedve! a szélső, ami a napellenzőbe van a másik végén + még ez a bepattintós is letört! :lol:

Nah mindegy, majd hátha találok egyszer valamerre....

Csak már jó sokat költöttem a verdára, ma jött meg a cucc, amit rendeltem a boltba (első rugók 12 800/db, első teleszkópok 9500/db , szilentek 2300/db , gömbfejek 2490/db , talpasok3100/db, kerékcsapágy 4400 ) 64780 :lol: kb ilyen voltam, miko meghallottam mennyit mond a manus :D De legalább egy darabig nem lesz gond vele...... REMÉLEM :D

Naja, a remény hal meg utoljára. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.