Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Én már többször :) jártam úgy, hogy kifogyott a nafta, és utána simán csak indítózással légtelenítettem. A legutolsó alkalommal ki is feküdt az akksi, így maradt a lejtőn beindítás :) .

Nem ajánlatos sokszor szárazra futattni,mert nem tesz jót az adagolónak.

Link to comment
Megosztás:

külön jót tesz a vezérmű szíjnak a rángatás, elég veszélyes dolog ,főleg ha nem tudni mikori a szíj. (de hatásos, de én valszeg felönteném a gaz szűrőt ahogy szoktam cserénél.)

Nem hiszem, hogy jobban rángatná, mint mikor indítózol, ami ugyanúgy a főtengelyt forgatja, mint a váltó huzatáskor.

Arról nem is beszélve, hogy az már régen rossz, ha nem tudod mikori a szíj. Ezalól csak a frissen vásárolt autó lehet kivétel. :)

Mindazonáltal fel lehet tölteni a szűrőt, legalább hamarabb felveszi az olajat. :)

Link to comment
Megosztás:

Na lekaptam az EGR csövét a szivó oldalról.

Jó kormos.Egy 1.5-ös lemezből vágtam alá egy darabot és lezártam,így nem tud kipuffgáz visszajönni.

A vákumcsövét lehúztam és ledugoztam.

Remélem jó lesz így.

Csináltál róla képet??én is ki akarom majd próbálni!csak nem volt még idöm szétszedni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.