Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Szia petya085!

Úgy látom nagyon egyforma autónk van! :huh:

A tiéd milyen évjáratú?

A fóliázást hol csináltattad?

Hy!

Az enyém 1997-es évjáratú!197500 km van most benne!

A fóliázást itt csináltattam:www.foliazas.com

Nagyon megbizhatóak,mert a legjobb barátom is ott dolgozik!és nagyon jól megcsinálták egy nap alatt!

És a tiéd milyen évjáratú?és mennyit kajál??

Link to comment
Megosztás:

Azt lehet cserélni külön? :huh:

Persze hogy lehet,ja amugy szerintem külön nem lehet kapni,de tudtam szerezni egyet egy tizesért,be is szereltem,de valószinű hogy valamit nem jól állitottam mert gáznélkül nem igazán lehet elindulni mert kicsit berángat,és tudom hogy nem ilyen volt!

amugy 2 éve használom már,de ez egy hónapja jött ez a hiba,ugy vettem észre hogy már mentem vagy 10 perce és még mindig pörgött 1200-n a moci!és ezután vettem lejjebb az adagoló oldalán van egy csavar,azzal vettem lejjebb az alapjáratot!és most valami nem jó!

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy lehet,ja amugy szerintem külön nem lehet kapni,de tudtam szerezni egyet egy tizesért,be is szereltem,de valószinű hogy valamit nem jól állitottam mert gáznélkül nem igazán lehet elindulni mert kicsit berángat,és tudom hogy nem ilyen volt!

amugy 2 éve használom már,de ez egy hónapja jött ez a hiba,ugy vettem észre hogy már mentem vagy 10 perce és még mindig pörgött 1200-n a moci!és ezután vettem lejjebb az adagoló oldalán van egy csavar,azzal vettem lejjebb az alapjáratot!és most valami nem jó!

Milyen adagoló van rajta?

Engem akkor szopatott meg,amikor a rajta lévő vákumcső megrepedt és emaitt azt hitte hideg van!

Egy bicskával rövidebre vágtam és rögtön jó lett! :huh:

Persze ezt vak sötétben,nyáron,a balcsi meletti campingben! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen adagoló van rajta?

Engem akkor szopatott meg,amikor a rajta lévő vákumcső megrepedt és emaitt azt hitte hideg van!

Egy bicskával rövidebre vágtam és rögtön jó lett! :)

Persze ezt vak sötétben,nyáron,a balcsi meletti campingben! :)

Bosch van rajta!

először én is arra gyanagodtam,de rákötöttem direktbe a vákuum szivattyúrol,de meg se moccant a behuzópumpa!

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Az enyém 1997-es évjáratú!197500 km van most benne!

A fóliázást itt csináltattam:www.foliazas.com

Nagyon megbizhatóak,mert a legjobb barátom is ott dolgozik!és nagyon jól megcsinálták egy nap alatt!

És a tiéd milyen évjáratú?és mennyit kajál??

Az enyém is 97-es. 167000 van benne.

Novemberben vettem. Az adagoló csöpögött. Teljes tömítésgarnitúrát és perselyeket is cseréltek benne. Így most nem tudom biztosra, hogy mit eszik. Körülbelül 1000 kilómétert mentem 60 lityivel. De ebben benne van a csöpögés is. Jobbára városban mentem vele, úgyhogy szerintem oké!

Hozzáteszem, hogy pont ma állítottak rajta, mert lomhának éreztem, a javítás óta. Adtak neki egy kis kaját.

Volt vezérlés és olaj csere. Majd ha jön a jóidő, még nyári gumit kell vegyek rá.

A fóliázás mibe került? Majd talán én is megcsináltatom egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Azt vettem észre, hogy intenziv gyorsitásnál meglehetősen füstöl a gép. Mondjuk ezt csak a mögöttem jövő lámpájának a fényében látom. Nem fekete hanem világos, mintha a port kavarná fel. Nappal nem látom, nincs semmi nyoma. Csak ha megvilágitják mögöttem. Normál gyorsitásnál semmi nyoma ennek sem. Fogadjam el ? Ez iyen?

Amugy a fogyim 6.2 - 6.8 eléggé változó.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Azt vettem észre, hogy intenziv gyorsitásnál meglehetősen füstöl a gép. Mondjuk ezt csak a mögöttem jövő lámpájának a fényében látom. Nem fekete hanem világos, mintha a port kavarná fel. Nappal nem látom, nincs semmi nyoma. Csak ha megvilágitják mögöttem. Normál gyorsitásnál semmi nyoma ennek sem. Fogadjam el ? Ez iyen?

Amugy a fogyim 6.2 - 6.8 eléggé változó.

Biztos a kereket tekeri el. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.