Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ja sok van a környéken, addig örülj, amíg nem nyestek.

Meg egerek, meg patkányok...

Itt nálunk a kert mögött közvetlenül szántóföld van, ősszel mikor jönnek a hűvösebb idők, a mezei egerek meg patkányok bevonulnak a házakhoz. Ilyenkor hasznosak a macsekok. Azt viszont én is utálom, mikor felmásznak a kocsira, néha látszik a nyomuk, hogy végigsétáltak a kocsin.

De hogy ne csak OFFoljak: Ti találkoztatok már olyannal, hogy a porlasztócsúcsok kicsit engedik a gázolajat ott, ahol bele van tekerve az alsó részébe? Ezt jól megfogalmaztam :( Mikor megvettük, még csak az egyik engedett, mostmár mindegyik körül látok gazolaj szivárgást. A tűzkarika lehet a ludas? Cserélt már valaki ilyesmit?

Link to comment
Megosztás:

Ti találkoztatok már olyannal, hogy a porlasztócsúcsok kicsit engedik a gázolajat ott, ahol bele van tekerve az alsó részébe? Ezt jól megfogalmaztam :( Mikor megvettük, még csak az egyik engedett, mostmár mindegyik körül látok gazolaj szivárgást. A tűzkarika lehet a ludas? Cserélt már valaki ilyesmit?

Ha egyszer valamiért megbontották és nem cserélték ki a tömítést,akkor engedhet.Vagy próbálj meg ráhúzni,vagy szét kell kapni és csere.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot az Úraknak

Pepe

A cseréhez csak ki kel tekerni és egy porszívóval kisérve kitakarítania helyét mert már tuti tele van koxal. Maga a karika pár forint a csergőben.

Én a tavasszal csináltam, (egy pár órám ráment) sajnos nem teljes a siker, de jelentős a javulás.

J0hnny

Konzultáltam szinyor Lákátos tezsvéremmel. :( Az Ő meglátása, és az én véleményem szerint elég lesz a lámpakeretet cserélni.

Sápadtarcú barátom fogja elkövetni a rehabilitácios projektet?

Link to comment
Megosztás:

Ha már így szét van kapva nem alakítasz rajta? Vagy a gyári a szép? :(

Mire gondolsz?

Giccs tuningra?Szarvájlingra csoda autó?

Gyári állapot a cél,a futóműbe piszkáltunk bele,GSi futómű van alatta,a jobb úttartás végett.

Tavasszal bekerülnek az extrák,aminek most a kábelkötegét beraktuk:

-gyári kpzár

-gyári elektromos ablakemelő

-fűthető,elektromsan állítható tükrök

Az ülésfütést beraktuk,a gyári kapcsoló is bekötésre került,nagyon jól müködik!

Januárban megy festőhöz,aztán jön a többi...hátsó futómű,kuplung és még ez az.

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz?

Giccs tuningra?Szarvájlingra csoda autó?

Gyári állapot a cél,a futóműbe piszkáltunk bele,GSi futómű van alatta,a jobb úttartás végett.

Tavasszal bekerülnek az extrák,aminek most a kábelkötegét beraktuk:

-gyári kpzár

-gyári elektromos ablakemelő

-fűthető,elektromsan állítható tükrök

Az ülésfütést beraktuk,a gyári kapcsoló is bekötésre került,nagyon jól müködik!

Januárban megy festőhöz,aztán jön a többi...hátsó futómű,kuplung és még ez az.

Nem földigérő szpojlerre meg aluszárnyra és csirkerácsra gondoltam. Szolid, finom kis átalakításra. Pl első lökös apró módosításai ilyesmi...

De az is becsülendő hogy a full gyári állapotra törekszel. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.