Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Másodszorra járok úgy hogy elreped a rés oil csövem. Normális csövet vettem rá, szövetes meg minden mégis felkeményedett és repedt elfolyt vagy 1.5lit mire észre vettem. Más, nem ide való de csak meg kérdem Zamárdiban milyen Opel tali volt. Persze a fogyasztásom 7 fölé ment, autópálya ,volt 150 fölött is, meg fulra pakolva és a dúsító is félig rajta volt.PFFFFFFFFFF

Link to comment
Megosztás:

Nemzetközi Opel-tali, szervezve by http://www.magyaropelmantaclub.hu Amúgy nem újdonság, minden évben van, ez volt a 12.

Hmm, értem ezért volt a sok Manta.

Ma megint elszált a rés oil csövem, hihetetlen kifogtam valami sz@rt. Akaratom ellenére lemostam gáz oillal az egész alját és hátulját mindezt Budakeszin . Vettem gates- t 1100ft /méter remélem ez már jó lessz. Ja a régi gyárinak adták.

Link to comment
Megosztás:

Hmm, értem ezért volt a sok Manta.

Ma megint elszált a rés oil csövem, hihetetlen kifogtam valami sz@rt. Akaratom ellenére lemostam gáz oillal az egész alját és hátulját mindezt Budakeszin . Vettem gates- t 1100ft /méter remélem ez már jó lessz. Ja a régi gyárinak adták.

Nem lehet, hogy a tank felé van valahol eldugulva a cső, ezért nyomja mindig szét neked valahol?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy a tank felé van valahol eldugulva a cső, ezért nyomja mindig szét neked valahol?

Ez megfordult a fejemben, aztán elkezdtem apró darabokra vágni a csövet és úgy ráhúzni a csúcsokra. Leszedtem a szövetet és úgy néztem, szóval a ráhúzás után kis idővel egyszerűen szét repedt. A cső nem kemény ,inkább méret vagy anyag hibás kukában landolt az összes.

Link to comment
Megosztás:

Ez megfordult a fejemben, aztán elkezdtem apró darabokra vágni a csövet és úgy ráhúzni a csúcsokra. Leszedtem a szövetet és úgy néztem, szóval a ráhúzás után kis idővel egyszerűen szét repedt. A cső nem kemény ,inkább méret vagy anyag hibás kukában landolt az összes.

Vagy az utána lévő cső van eldugulva! :)

Link to comment
Megosztás:

nem rosz dolog az ha van !

mondjuk ez egy benzines D volt 1.2s és a karbiról le jött a cső mert elrenyhült aztán locsolta a kipufogót , és pafff égett is ... időben eloltották szerencsére .

én meg gályáztam a motortérben egy napot mire mindent kicserélgettem . nem volt neki olcsó mutatvány ez egy szaros cső miatt amit én nem engednék forgalomba hozni ! 1 év se kell és megeszi a benzin/gázolaj . és eladják a sz..t a boltban ....

Link to comment
Megosztás:

Meg porraloltója!

Én is agyaltam már rajta hogy tenni kéne a gépsasba,de apám szerint a traktor nehezen gyullad ki! :)

Igaza is van, de ha meggyulladt, legalább olyan nehéz eloltani is.

Én vettem bele habbaloltót, de már lejárt a szavatossága, ugyhogy cserés.

Remélem nem lessz rá szükség sose.

Link to comment
Megosztás:

... a mellényért meg a rendörel kell megvivni.

Mé', nem akarja odaadni? B)

OFF vége.

Más téma.

Az autó furcsa módón egy izmosabb gázadásnál, hirtelen elindulás, egy T72 -est megszégyenítő "pamacsot" hagy maga után (Kb. 1méter átmárőjü, és 5 méter hosszú, átláthatatlan fekezt izé :) ). Ugyanakkor a fogyasztása szinte mesébe illően alacson.

Hogy lehet ez?

Ha a porlasztócsúcsok szarok akkor menet közben is kellene fetekén nyomjeleznie, de ez nem.

Még ha turbós lenne, de azsem. Akkó' mé'?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem porlasztócsúcs lesz csak még kialakulóban van, nekem is igy kezdődött most ott tartok, hogy ha kicsi gázt adok akkor is füstől nem nagyon de lehet látni. Még próbálom én is húzni a cserét mert jól indul meg minden de tuti az lesz. Vannak itt nálam jóval okosabbak de ha előtte nem csavargattál el semmit csak egyiknapról a másikra jött a hiba akkor az lesz. Vagy iránya sztráda és ott ami a csövön kifér kb 30/c-ig ha továbbra is füstöl akkor csúcs ha nem akkor más :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem porlasztócsúcs lesz csak még kialakulóban van, nekem is igy kezdődött most ott tartok, hogy ha kicsi gázt adok akkor is füstől nem nagyon de lehet látni. Még próbálom én is húzni a cserét mert jól indul meg minden de tuti az lesz. Vannak itt nálam jóval okosabbak de ha előtte nem csavargattál el semmit csak egyiknapról a másikra jött a hiba akkor az lesz. Vagy iránya sztráda és ott ami a csövön kifér kb 30/c-ig ha továbbra is füstöl akkor csúcs ha nem akkor más B)

Anno, amikor megvettem a porlasztócsúcsok kukák voltak és a jelenség, a mostaniva ellentétben, folyamatos volt. Tehát a beindítástól a leállitásig, fekete kondenzcsíkot huzott maga után. Olyan szinten, hogy nyugodtan fel lehetett tekerni, mint a fonalat. :) Most csak amikor elindulok, akkor nyom ki egy "pamacsot" és pár méter után már alig látható.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.