Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

Nem! Az úgy volt, hogy fogott magának egy tök helyes csajt vele, akit el is vett feleségül. Aztán mikor jött a gyerek, akkor lecserélte egy "családi" autóra, ami ez esetben egy kabrio :lol: mekkora döntés, mi? :lol: Mi megsirattuk, amikor eladta... bosszúból meg sem ismertük a másik kocsival :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az Ezeréves Sólymom jól megy :sowwy: de ezt már mondtam.... A mai felfedezésem pedig a következő: amikor Han Solo kapitány fénysebességre kapcsolt, hirtelen eltűnt a birodalmiak elől. Na már most: én is tudom ezt produkálni! :lol:

Ma volt egy kisebb egyenes útszakasz előttem szabadon, gondoltam csinálnék egy időugrást: trepni, hülye vigyor a fejen, úgy ahogy illik, majd hátra pillantottam a tükörben, és egy kurv@ nagy füstfelhőt láttam (mint a Millenium Falcon kéken izzó hajtóműve, amikor fénysebességre kapcsol), melyből szép lassan kibontakozott az utánnam jövő autó :lol: ERGO: fénysebességre kapcsoláskor én is el tudok tűnni a birodalmiak elől :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nusiék a német 2.8-as Caprival hamarosan végeznek, és akkor megy a motor felújításra. Fikusz (lakatos és üvegszálas szakember) addig nem akar nekiállni a kasztninak, amíg nincsenek meg a műanyag elemek (lámpák, első sárvédők féligkészek, az első lökös teljesen, viszont a hátsó lökösnek még most készül a sablonja). A műszerfalba a digit műszeregység ledumálva Demóval (viszont ahhoz még kellene egy olajnyomásmérő gomba), számítógép beszerelésre vár (terveim szerint lesz benne karaoke funkció is, had örülj a talikon :lol:), a távtartós biztonsági öv pedig nállatok.

Tehát az eddigi sebességünkből kiindulva talán a századfordulóra alakul valami. :lol:

Mikor lesz kész, melyik lesz kész - kész lesz e valaha?

Már érzem, hogy ezt a mondatot ugyanúgy fogom bánni hogy leírtam, mint az Ibolyát! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Az Ezeréves Sólymom jól megy :lol: de ezt már mondtam.... A mai felfedezésem pedig a következő: amikor Han Solo kapitány fénysebességre kapcsolt, hirtelen eltűnt a birodalmiak elől. Na már most: én is tudom ezt produkálni! :lol:

Ma volt egy kisebb egyenes útszakasz előttem szabadon, gondoltam csinálnék egy időugrást: trepni, hülye vigyor a fejen, úgy ahogy illik, majd hátra pillantottam a tükörben, és egy kurv@ nagy füstfelhőt láttam (mint a Millenium Falcon kéken izzó hajtóműve, amikor fénysebességre kapcsol), melyből szép lassan kibontakozott az utánnam jövő autó :lol: ERGO: fénysebességre kapcsoláskor én is el tudok tűnni a birodalmiak elől :P

Hát egyszer beülnék melléd egy pár száz méterre, csakhogy érezzem a hiperhajtómű erejét. Abban az 5 percben akár Chubbacca -nak is hívhattok , ha már az anyósülésben kell üljek, :sowwy: bevállalom, csak lássam azt az időugrást!!!

Link to comment
Megosztás:

Hát egyszer beülnék melléd egy pár száz méterre, csakhogy érezzem a hiperhajtómű erejét. Abban az 5 percben akár Chubbacca -nak is hívhattok , ha már az anyósülésben kell üljek, :sowwy: bevállalom, csak lássam azt az időugrást!!!

Melinda! Ha ez a vágyad, én meg is pörgetlek benne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nusiék a német 2.8-as Caprival hamarosan végeznek, és akkor megy a motor felújításra. Fikusz (lakatos és üvegszálas szakember) addig nem akar nekiállni a kasztninak, amíg nincsenek meg a műanyag elemek (lámpák, első sárvédők féligkészek, az első lökös teljesen, viszont a hátsó lökösnek még most készül a sablonja). A műszerfalba a digit műszeregység ledumálva Demóval (viszont ahhoz még kellene egy olajnyomásmérő gomba), számítógép beszerelésre vár (terveim szerint lesz benne karaoke funkció is, had örülj a talikon :lol:), a távtartós biztonsági öv pedig nállatok.

Tehát az eddigi sebességünkből kiindulva talán a századfordulóra alakul valami. :P

Már érzem, hogy ezt a mondatot ugyanúgy fogom bánni hogy leírtam, mint az Ibolyát! :lol:

IGEN! Bánni fogod, mint az Ibolyát :lol: Ne tudd meg, mennyit emlegetjük :lol:

Melyik gomba kell? (annyi a biciklis, mint Szájgomba - hogy jön ide a száj gomba :lol: ) Egy vagy két csatis?

Az öveket meg nagyon eltettük neked! Annyira, hogy most például fogalmunk sincs, hogy hol van :sowwy: de meg lesz az, mire neked kell :P Tényleg! Mikor is lesz kész - melyik lesz kész - kész lez e valaha? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem! Az úgy volt, hogy fogott magának egy tök helyes csajt vele, akit el is vett feleségül. Aztán mikor jött a gyerek, akkor lecserélte egy "családi" autóra, ami ez esetben egy kabrio :lol: mekkora döntés, mi? :lol: Mi megsirattuk, amikor eladta... bosszúból meg sem ismertük a másik kocsival :sowwy:

Csak nem a nő keze volt a dologban? :P Tudtam én! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem. :lol: hanem azért mert a "kéz" itt nem kéz, hanem valami testrész lehet (a szájon kívül), ami a nyak és a térd között helyezkedik el :lol:

Aztán meg mit irogat itt késő este????? :lol: nem tudtam, mit vihog, meg csapkod tegnap este, miközben én xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx így-úgy amúgy testhelyzet/ruhamennyiség xxxxxxxxx nyitott száj stb. vártam az ágyban!! :sowwy: Nem lesz ez így jó!

Helyesen pedig a mondás: minden sikeres férfi mögött egy nő áll!!!!!!! Tehát erős férfiről itt szó sincs...:P még helyesebben: Minden sikeres férfi mögött ott van egy nő, akinek nincs egy gönce, amit felvegyen. (Hubert H. Humphrey)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.