Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

Mármint a rozsdába essen bele a rohadás :D nem a kocsiba az nem lenne szerencsés :D de ha a rohadás belerohad a rozsdába akkor lehet ,hogy ellenreakciót vált ki és a rozsdásodás megszűnik :D vagy valami ilyesmi.

Lökös és prizma. Ha lehetne választani akkor inkább műanyag kellene nem műgyantás, nincs jó tapasztalatom sajnos, pedig tudom csodákat lehet belőle csinálni de eddig a csoda elkerült....

Azért köszönöm szépen.

Üdv

dani

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mármint a rozsdába essen bele a rohadás :D nem a kocsiba az nem lenne szerencsés :D de ha a rohadás belerohad a rozsdába akkor lehet ,hogy ellenreakciót vált ki és a rozsdásodás megszűnik :D vagy valami ilyesmi.

Lökös és prizma. Ha lehetne választani akkor inkább műanyag kellene nem műgyantás, nincs jó tapasztalatom sajnos, pedig tudom csodákat lehet belőle csinálni de eddig a csoda elkerült....

Azért köszönöm szépen.

Üdv

dani

Szerintem nem fogsz már eredeti műanyagot találni sehol. Esetleg a németeknél. ebay?

Link to comment
Megosztás:

Vettem én tavaly csak eladtam mert nem vitték el lefényeztetni az fröccsöntött műanyag volt de nem rideg szóval egész jól deformálható volt. Igen ebayen van megnézem ott és árában lehet kapni csak a posta meg az átutalás meg a gép előtti ücsörgést ki akartam hagyni.

Köszi

DAni

Link to comment
Megosztás:

Na, az már haladás! De szerintem nem tűntek el azok a hólyagok, hanem átjöttek hozzám :D legalábbis egy mindenképpen :D nagyon szomorú vagyok ettől :D

na nem modnod, hogy rohadás van a verdán? :D Monán már csak kb 5 db aprócska folt van. Meg pár javítanivaló. A mindennapos szeretgetés és simogatás miatt a pók sem köthet bele. Bár én mindig látok rajta hibát. A legtöbb javítást festés előtt akarom csinálni. Most ideiglenesen van a tető lefestve metal spay festékkel. Gagyi de jobb mintha foltos lenne. És KÉK festéket választottam, nehogy lezöldezzék az autómat , mert arra mindig is haraptam. :D A fa belső elemek is újra lettek csiszolva. Eléggé gatya az autó, de mindenhol fotózzák. Hova nem süllyed ez a dél-Alföld? Mi lesz ha le lesz festve és minden ######a lesz? Be sem tudok majd szálni a verdába a sok nézelődő miatt. Kell ez nekem? :D

Link to comment
Megosztás:

Mind azok vagyunk kicsit. :D

Az jóóóóóóó, úgyis utálok egymagam lenni :D

Bár ma reggel Sanyi nem tudott a Bogival menni melózni, mert nem indult el :D most mielőtt én megyek rá kell nézni mi lehet a baja. Nem tudok az enyémmel kiállni az udvarból, a fehér elállja az utat! Mindennapos a dolog, hogy este rendben működik az autó , de reggel nincs kedve melózni menni. pont mint a gazdája :D munkaudnor.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

már csak egy 2,4es computer hibádzik :sowwy: valahogy meghalt állás közben az enyém :lol: pedig már röfögne a verda...

először azt hittük, csak úgy fog, ha bele teszünk egy disznót... aztán a 3ezresével beindult...

most egy kicsit szomorú vagyok.... egy szaros computer!!! :lol: ennyin múlik vazze! :lol: pedig bitangos lesz! A hangja is morcosabb lett :P már csak menni kéne vele egy próbakört...

Link to comment
Megosztás:

már csak egy 2,4es computer hibádzik :sowwy: valahogy meghalt állás közben az enyém :lol: pedig már röfögne a verda...

először azt hittük, csak úgy fog, ha bele teszünk egy disznót... aztán a 3ezresével beindult...

most egy kicsit szomorú vagyok.... egy szaros computer!!! :lol: ennyin múlik vazze! :lol: pedig bitangos lesz! A hangja is morcosabb lett :P már csak menni kéne vele egy próbakört...

2,2-esé nem jó?

Link to comment
Megosztás:

nem, de azóta megoldódott :lol: már röfög :P Kicsit mélyebb lett a hangja, és talán hangosabb is... :sowwy: de legalább több ideje marad a családnak vigyázba vágnia magát, mert messzebbről hallják, ha jövök :lol:

Akkor lehet vele röfögni Soltvadkertre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na Hajni szép lett. Én is kíváncsi vagyok,hogy lesz szíved otthon hagyni a mantát, vagy azzal jössz? :lol:

Szívem az nincs otthon hagyni, de minimum négyen megyünk, szóval arra a manta már nem annyira kényelmes... ráadásul még próbakört sem mentünk vele, a kuplungot is meg kell tesztelni :lol: rengeteget melóztunk a héten... Laci most is hebrákol, mert holnap mindenképpen szeretnénk még Pistánk autóját is megszerelni... Ma nem nagyon fogunk aludni - meg holnap sem :lol:

Ja! és még a gyújtást is kéne buzerálni. Most csak jár a motor, de hogy mit megy és hogyan - azt még nem tudjuk. Talán holnap... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Remélem a blokk oldalába az 2.0 felirat van beleöntve és az annak megfelelő motorszám! :lol:

Mint nekem anno a 2.2 Weber Injection szelepfedél, az amúgy karbis autón, de a blokk oldalában meg 1.9 felirat az öntvényben és a megfelelő 1.9 motorszám, ahogy kell! :sowwy:

Erről kideritették az eredetvizsgán hogy ütött. Annnyukat! A blokk oldalában meg ott az 1.9 beleöntve! Hatalmasnagy szakértők. Nem is volt az, legfeljebb gyárilag.

Ez a királyság, amikor a mantzel az 1.9 blokkba belevarázsol 2.7 lökettérfogatú motort. :lol:

A kuplungról jut eszembe, hogy én is azt hittem hogy a gyári 2.2 kuplungja bírja majd, de nem így lett. Másodikban úgy elforgatta a motor, hogy olyat még nem éltél. Akkor ment rá a három pontos szinter 1.9 tárcsa. Ez súlyban is jobb, mert minden kisebb mint a 2.2-é. A szerkezet meg amúgy is SACHS racing volt a mantámon az eredeti 1.9motornál. A kisebb 1.9 ledkereket meg Szuromi nemkicsit lekönnyitette. Így már nagyon faca pörgős lett a gép. :lol:

Link to comment
Megosztás:

AHHHHHHHHHHHHOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓHHH!JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHH!MENNNNNNNNNYYYYYYYYYYYYIRE KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY LETTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Olyat megy, hogy fiatalodtam vagy tíz évet! :lol: BITANGOS!!!!!!! :P Nem akarom agyon ajnározni, de ami jó, az jó :sowwy: Köszönet a mestereknek!!!!

Áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, egyszerűáen beszarsz, olyat lép! :lol:

Link to comment
Megosztás:

AHHHHHHHHHHHHOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓHHH!JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHH!MENNNNNNNNNYYYYYYYYYYYYIRE KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY LETTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Olyat megy, hogy fiatalodtam vagy tíz évet! :lol: BITANGOS!!!!!!! :P Nem akarom agyon ajnározni, de ami jó, az jó :sowwy: Köszönet a mestereknek!!!!

Áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, egyszerűáen beszarsz, olyat lép! :lol:

Nagggyon kíváncsi lettem RÁJA!!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.