Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kicsit elkanyarodtunk...

:D talán tényleg elkanyarodtunk egy kicsit.... ;)

crazyfék -> iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii -> B) visszafordul

szóval hétvégén megnézzük az olajamat, mert villog az lámpám... most vagy nem vagyunk kompatibilisek, vagy tényleg nincs olajnyomás... majd meglátttyuk ;)

(na? Sikerült vissztérnem, min a Jedinek a Star Wars-ban? B) )

Link to comment
Megosztás:

Akkor addig ne borotváld a lábad a hónaljad és... szóval mást se! B) Ja, és tanuld meg artikuláltan kimondani, hogy

Már kezdem is a gyakorlást, csak nehogy a sok eddzésbe belemelegedve az államvizsgán is artikuláljak B) , a bizottság nézne kicsit. Hogy magyaráznám meg?

Amúgy sajna vagy hál Istennek holnap szedem szét megint a kocsit. mert megy kasztnishoz. Aztán festés!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Helyesen pedig a mondás: minden sikeres férfi mögött egy nő áll!!!!!!! Tehát erős férfiről itt szó sincs...:D még helyesebben: Minden sikeres férfi mögött ott van egy nő, akinek nincs egy gönce, amit felvegyen. (Hubert H. Humphrey)

;)

Én erről nem nyitok vitát,nem véletlen kezdődik 2-essel a személyi száma a nőknek! :lol:

Mindent mi,férfiak találtunk fel...mondj egy híres női mesterszakácsot vagy építészt vagy feltalálót! :P

Ugye,hogy ugye? :P

;) talán tényleg elkanyarodtunk egy kicsit.... ;)

crazyfék -> iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii -> B) visszafordul

Kézifék?

Mantás sose fordul meg kézifékkel b4sszus!Teligázon elrugja és had pördüljön! B)

Link to comment
Megosztás:

Délután de sok hozzászólást teszek át az X-be! Folyton csak a munka. :lol:

:D Sanyi! Te olyan cuki vagy! ;)

VISSZAKANYARODOK!!!!!

Mikor lesz kész, melyik lesz kész, kész lesz e valaha? :P

(ez a legkirályabb mondat, amit mantás valaha hallhat! Órákig tartó beszélgetést lehet vele elindítani! ;) )

Valahol megbántam, hogy a régi kasznimat elajándékoztam... B) nem volt annyira rossz, lehetett volna építeni belőle egy türhető kis mantát, ami a gyereknek jó lett volna gyakorolni... B)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!

végre én is beregisztráltam magam és hozzá tudok szólni mindenhez:)

SZólj hozzá Ice Man!!!!! B)

Például tőled is megkérdezném, ait Sörös Sanyitól szoktak: Mikor lesz kész, melyik lesz kész, kész lesz e valaha? B)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!

végre én is beregisztráltam magam és hozzá tudok szólni mindenhez:)

Na szia. ideje volt, hogy itt is tudjunk beszélgetni kicsit. Meghát ha torokgyulladást kapsz a madártejes fagyitól akkor is tudsz írni.

Végre itthon a festék fele , amivel festve lesz a kocsi. B) Már csak a másik fele kell és kész az anyagi csődöm B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.