Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Akkor már csak az instrukciók kellenének, hogy mit milyen sorrendben ha van ilyen. Mire kell figyelni, amikor kiveszem hányfelé fog szétesni vagy van-e valami ami szakad, görbül?

Nekem csak a felette futó kábelcsatorna rögzítéseit kellett fellazítanom és a kábelcsatornát kicsit félrehúzno, hogy a szerszámmal hozzáférjek. Majd két csavarés húzhatod az egész szelepet kifelé. Alatta van egy vékony tömítőlemez.

Ha szerszámot veszel akkor hoszabb szárút érdemes én olyat vettem ami a dugókulcskészlethez passzol és hosszú a torx szára. Hétfőn akár fényképet is tudok mutatni róla.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma egy kicsit rendetlenkedett a kocsi :D

Kiálltam a garázsból, már akkor kicsit rángatott a motor. Kiállás után le is állt. Aztán nem indult el. Aksi fullra lemerült. Szomszéd meglökte a kocsit, úgy elindult. Elmentünk bolt, ott kocsi leállít, központi zár nem zár :( Megint kis segítség kérés, hazaérve már volt annyi töltés az aksiban, hogy utánna elinduljon megint. Jahm, meg közbe megkapta én kocsim is azt a betegséget, hogy villog a vészvillogó. Élmény volt úgy hazamenni, hogy villogott ezerrel :D

Nemtudom, hogy ennek hatására-e, vagy nem, de a központi zár nem nyitja/zárja csomagtartót. Ki kellett iktatni, hogy legalább kulccsal lehessen nyitni/zárni. Megvettem hozzá a ketyerét, úgyhogy azzal remélem nem lesz gond. Viszont a riasztó, ami zárja a központi zárat, az nemmüxik. Pontosabban bevillannak az indexek, villog a piros lámpa, hogy riasztó bekapcs, csaképp központi zárat nem zárja be. Mi lehet a gondja? A riasztó elfelejtette volna a dolgát?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma egy kicsit rendetlenkedett a kocsi :D

Kiálltam a garázsból, már akkor kicsit rángatott a motor. Kiállás után le is állt. Aztán nem indult el. Aksi fullra lemerült. Szomszéd meglökte a kocsit, úgy elindult. Elmentünk bolt, ott kocsi leállít, központi zár nem zár :( Megint kis segítség kérés, hazaérve már volt annyi töltés az aksiban, hogy utánna elinduljon megint. Jahm, meg közbe megkapta én kocsim is azt a betegséget, hogy villog a vészvillogó. Élmény volt úgy hazamenni, hogy villogott ezerrel :D

Nemtudom, hogy ennek hatására-e, vagy nem, de a központi zár nem nyitja/zárja csomagtartót. Ki kellett iktatni, hogy legalább kulccsal lehessen nyitni/zárni. Megvettem hozzá a ketyerét, úgyhogy azzal remélem nem lesz gond. Viszont a riasztó, ami zárja a központi zárat, az nemmüxik. Pontosabban bevillannak az indexek, villog a piros lámpa, hogy riasztó bekapcs, csaképp központi zárat nem zárja be. Mi lehet a gondja? A riasztó elfelejtette volna a dolgát?

Azért legközelebb nem ártana megtudnunk a moci tipusát, mikori verda, meg ilyenek, de sztem a riasztó környékén lesz a gond.Valszeg kicsit megzakkant.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Közbe rájöttem, hogy ezek hiányoznak, csak vinni kellett a babát fürdetni :D

94 decemberi a kocsi, 8 szelepes. Pontos motortípust majd megnézem, csak lent van a forgalmi.

Olyan, mintha működne a riasztó, csak hangot nem ad. Meg a központi zárat nem zárja :(

Még egy kérdés. Milyen égőt kell vennem, ha kiégett a műszerfalvilágítás fele?

Link to comment
Megosztás:

Közbe rájöttem, hogy ezek hiányoznak, csak vinni kellett a babát fürdetni ;)

94 decemberi a kocsi, 8 szelepes. Pontos motortípust majd megnézem, csak lent van a forgalmi.

Olyan, mintha működne a riasztó, csak hangot nem ad. Meg a központi zárat nem zárja :D

Még egy kérdés. Milyen égőt kell vennem, ha kiégett a műszerfalvilágítás fele?

LED-et kell belerakni helyette :D :D :D

Lehet kapni műszerfal izzót az autós boltokban :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

LED-et kell belerakni helyette :D ;) ;)

Lehet kapni műszerfal izzót az autós boltokban :( :D :D

Jahm, tudom, hogy lehet, mert ma vettem olajat, szűrőt. Csaképp, amikor mutattak nekem vagy 5 félét, ami Opelba való, akkor gondoltam, hogy felteszem itt a kérdést, hogy milyen kell :D

Led-re gondoltam, de a szerelő srác, akihez szoktam a kocsit, nem biztos, hogy elvállalná :D

Link to comment
Megosztás:

Jahm, tudom, hogy lehet, mert ma vettem olajat, szűrőt. Csaképp, amikor mutattak nekem vagy 5 félét, ami Opelba való, akkor gondoltam, hogy felteszem itt a kérdést, hogy milyen kell :D

Led-re gondoltam, de a szerelő srác, akihez szoktam a kocsit, nem biztos, hogy elvállalná :D

Én megcsinálom neked mind a két féle képpen, ahogy tetszik neked amilyen színben.

Izzóm van ingyen annyi mint @llat. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

No, vettem fagyállót, amit ajánlottatok Prelix-et, 1650-ért van most tacskóban (5L-es kanna). Erre az van írva, hogy hígitás nélkül -35 fokig bírja. Kell ezt hígitani, vagy mehet így töményen is a rendszerbe? Vettem desztvizet is, hátha kell keverni, csak nemtudom milyen arányban (nyílván ha 1:1-es a keverék, akkor kb -18 fokos lesz). Szóval mehet töményen, vagy mindenképp kell hozzá desztvíz is?

Link to comment
Megosztás:

No, vettem fagyállót, amit ajánlottatok Prelix-et, 1650-ért van most tacskóban (5L-es kanna). Erre az van írva, hogy hígitás nélkül -35 fokig bírja. Kell ezt hígitani, vagy mehet így töményen is a rendszerbe? Vettem desztvizet is, hátha kell keverni, csak nemtudom milyen arányban (nyílván ha 1:1-es a keverék, akkor kb -18 fokos lesz). Szóval mehet töményen, vagy mindenképp kell hozzá desztvíz is?

Szerintem -25 alá nem menj semmiképp, mert ilyen hideg még elképzelhető (de én inkább -30 vagy -35-re tenném, ugyanis a fagyálló keni a vízpumpát is).

Nekem is -35-ön van a hűtővíz, szal szerintem nyugodtan töltsd bele hígítás nélkül.

Amúgy meg ha -35-ös gyárilag a cucc, akkor azt már nem nevezném töménynek... ha -70-es lenne na akkor igen :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintem -25 alá nem menj semmiképp, mert ilyen hideg még elképzelhető (de én inkább -30 vagy -35-re tenném, ugyanis a fagyálló keni a vízpumpát is).

Nekem is -35-ön van a hűtővíz, szal szerintem nyugodtan töltsd bele hígítás nélkül.

Amúgy meg ha -35-ös gyárilag a cucc, akkor azt már nem nevezném töménynek... ha -70-es lenne na akkor igen :(

Van ebből -70-es is? Mármint ebből a Prelixből. Én eddig csak ilyet láttam. Jó amúgy ez? Ilyen sima egyszerű cucc, nemtudom erre gondoltak-e itt azok, akik ezt ajánlották. Ebben is van kenő anyag a pumpához?

Link to comment
Megosztás:

Van ebből -70-es is? Mármint ebből a Prelixből. Én eddig csak ilyet láttam. Jó amúgy ez? Ilyen sima egyszerű cucc, nemtudom erre gondoltak-e itt azok, akik ezt ajánlották. Ebben is van kenő anyag a pumpához?

Azt nemtom van-e ebből tömény. Én a gyári fagyállót használtam - na az elég tömény az v.hol -70 körül van, szal azt hígítani kell. A Prelix-re többen mondták, hogy jó cucc, szóval biztos jó és keni rendesen a pumpát ne aggódj :wink:. A másik fontos dolog amúgy, hogy ne támadja meg az alumíniumot - ez az, amit a nagyon olcsó vackok tudnak okozni - szal ezért nem szabad olyat venni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor remélem ez jó lesz.

Még mindig fagyálló csere ügyben lenne kérdésem, bocs a lámaságért :(

Szóval megnéztem a hűtőt, csak az a két csavar tartja fent? Vagy alul is van még valahol csavar? Illetve a csövek hogyan jönnek le a hűtőről? Az enyémen ilyen fém bilincsek vannak, de nem az a racsnis csavaros, hanem amit így össze kell nyomni, csak nemtudom mivel essek neki... fogóval próbáltam összenyomni, de az alsó csőnél elég szarul lehet hozzáférni így.

Link to comment
Megosztás:

No, vettem fagyállót, amit ajánlottatok Prelix-et, 1650-ért van most tacskóban (5L-es kanna). Erre az van írva, hogy hígitás nélkül -35 fokig bírja. Kell ezt hígitani, vagy mehet így töményen is a rendszerbe? Vettem desztvizet is, hátha kell keverni, csak nemtudom milyen arányban (nyílván ha 1:1-es a keverék, akkor kb -18 fokos lesz). Szóval mehet töményen, vagy mindenképp kell hozzá desztvíz is?

En is Prelixet vettem, de az enyemen a keveresi aranyok a kovetkezok:

Prelix: 1 1 1

Viz: 3 2 1

Fagyallosag: -10 -16 -35

Ebbol en azt latom, hogy -35-ig akkor birja, ha 1 liter prelixhez teszel 1 liter vizet. Es azt irja a kannan, hogy higitas nelkul nem hasznalhato.

Szoval nem tudom, hogy hozzank is az a prelix kerul-e mint amit nalatok lehet kapni, de ezek az adatok az en 5 kg-os kannamon vanank.

Megj. a kannaban levo mennyiseg kg-ban van megadva a keveresi arany peddig terfogatban ertendo (liter). Tehat valoszinu, hogy a kannaban kevesebb mint 5l folyadek van.

Link to comment
Megosztás:

En is Prelixet vettem, de az enyemen a keveresi aranyok a kovetkezok:

Prelix: 1 1 1

Viz: 3 2 1

Fagyallosag: -10 -16 -35

Ebbol en azt latom, hogy -35-ig akkor birja, ha 1 liter prelixhez teszel 1 liter vizet. Es azt irja a kannan, hogy higitas nelkul nem hasznalhato.

Szoval nem tudom, hogy hozzank is az a prelix kerul-e mint amit nalatok lehet kapni, de ezek az adatok az en 5 kg-os kannamon vanank.

Megj. a kannaban levo mennyiseg kg-ban van megadva a keveresi arany peddig terfogatban ertendo (liter). Tehat valoszinu, hogy a kannaban kevesebb mint 5l folyadek van.

Hümm!

Hát az én kannámon nincsenek ilyen adatok, és azt sem írja, hogy higitás nélkül nem használható. Sőt, azt írja, hogy higitás nélkül -35 fok a fagyállósága. Valószinüleg akkor az én Prelixem már egy előre kevert változat (én már elég sokfélét láttam és vettem belőle).

Egyébként már meg is csináltam a cserét, viszonylag könnyen ment :(

Vagy én vagyok a hülye, és mindenképp kell ezt higitani? Prelix szakértők mit mondanak? :D

De most aztán végképp elbizonytalanodtam, járattam utána a motort, és most meg már a műszer szerint 85 foknál bekapcsol a ventilátor, tehát még a 90-et sem éri el. Úgyhogy szinte biztos, hogy hibás a jeladóm. A csöveket megfogdostam, mondjuk azok sem voltak tűzforróak, de már biztos, hogy bőven 90 fok felett lehetett a hűtőfolyadék. Vagy lehet, hogy az új folyadék miatt van ez?

Link to comment
Megosztás:

Sztem, ha az van ráírva, hogy -35C-ig jó, az már biztos előre higított folyadék lehet.

A hőmérő sztem nem annyira nagy probléma, mióta megvan az autóm, a 90 fokos osztást talán 1szer érte el a mutató, a venti ettől függetlenül dolgozik rendesen, ahogy kell. Ha valahogy meg tudod mérni a víz hőmérsékletét más módon, akkor kiderül, de lehet, hogy érdemes lenne jeladót cserélni, én is meg fogom tenni, nem drága dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sztem, ha az van ráírva, hogy -35C-ig jó, az már biztos előre higított folyadék lehet.

A hőmérő sztem nem annyira nagy probléma, mióta megvan az autóm, a 90 fokos osztást talán 1szer érte el a mutató, a venti ettől függetlenül dolgozik rendesen, ahogy kell. Ha valahogy meg tudod mérni a víz hőmérsékletét más módon, akkor kiderül, de lehet, hogy érdemes lenne jeladót cserélni, én is meg fogom tenni, nem drága dolog.

Jah. Amíg megy a venti, és szépen visszahűti, addig én sem problémázok rajta... akkor lennék megijedve, ha felmenne 100 ig és nem kapcsolna be a venti :( De mivel dolgozik rendesen, engem sem nagyon izgat, hogy mit mutat.

Na közben megnéztem mégegyszer alaposan a kanna cimkéjét, és erre bizony nagy betűkkel rávan külön írva, hogy higitás nélkül -35-ig fagyálló, és a leírásban is az van, hogy nemkell higitani. Úgyhogy akkor ezzel nemlesz gond. Most az a gondom, hogy túl sokat kell rátöltenem... már olyan 3.5L-t beletöltöttem, és alig van már folyadék a tartályban fent. Mennyi megy bele gyárilag a rendszerbe? Csak tudnám hova megy ennyi víz, ennyit nem engedtem le szerintem :D De hát nemfolyik el sehol a víz, azt látnám.

Link to comment
Megosztás:

A kannák ált 5 literesek,ha azt irja hogy higítatlanul tudja a hőfokot,akkor nem kell hozzáönteni,tesznek ők bele elég vizet,a glykol mellé....

amúgy a vízpumpa fogó a legjobb,levenni a csöveket,mert elég hosszó a nyele és jó erősen össze lehet vele nyomni ezeket a /szarokat/.én egy délelőttöt töltöttem el hogy az összeset lecseréljem awab bilincsre!!!Megérte!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.