Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

igazából ugy rángat h nyomom neki és akkor, viszon pl üresbe simán tudom túráztatni csak akkor csinálja amikor huznia kéne

Amikor nekem le volt csúszva a tankba a visszafolyó cső nekem is így volt, terheléskor, gyorsításkor berángatott, fulladt, félreálltam, lepadlóztam pörgött rendesen üresben. A nyomásszabályzót nem szedted szétt?

Link to comment
Megosztás:

Akkor passz, most veszem le a szélvédő burkolatot, megnézem mégegyszer, de nem láttam ilyesmit.

Nem ott van. A kuplung bowden mellett a (nekünk klímás) relédoboz alatt balra és a tartály között.

Amúgy én se találtam, amit mutatott Zoli. Viszont nekem is megy az ablakmosó fele egy vákuumcső, de az meg a szénszűrőé lesz valszeg. Meg alulról a menetirány szerinti jobb lengőkartól egy tölcsérből jön fel egy másik cső, szintén be a szénszűrő fele, szerintem. Ami meg az ablakmosó fele megy, az a motor oldalán található kis vákuumkapcsolótól jön ki, amibe meg a központitól jövő vastagabb cső csatlakozik. Érdekes, hogy nekem sincs ott, pedig testvér szériák. <_<

...és bocs a dupláért.

Link to comment
Megosztás:

DE miért szokták azt kiiktatni , és ha vissza lenne kötve akkor mi változás történne?

Valószínűleg azért zárták le mert haldoklott. Amúgy a szerepe: A kipufogógázt visszavezeti a motorba, hogy még egyszer elégesse, ezáltal csökkenjen a káros anyag tartalma. Szóval ha visszanyitod akkor készülj fel egy olyan kocsira ami rángatni fog mint a barom, alig lesz ereje ésatöbbi. Újat nem érdemes venni, mert arany árban mozog, szóval a mindenki által elfogadott és legegyszerűbb megoldás lezárni.

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg azért zárták le mert haldoklott. Amúgy a szerepe: A kipufogógázt visszavezeti a motorba, hogy még egyszer elégesse, ezáltal csökkenjen a káros anyag tartalma. Szóval ha visszanyitod akkor készülj fel egy olyan kocsira ami rángatni fog mint a barom, alig lesz ereje ésatöbbi. Újat nem érdemes venni, mert arany árban mozog, szóval a mindenki által elfogadott és legegyszerűbb megoldás lezárni.

De a fogyasztáshoz nincs neki semmi köze ,hogy még egyszer elégeti a gázokat?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.