Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Az F-14-15-21 biztiket mérted már bekapcsolt gyújtásnál? Bár az enyém öregebb, de engem a "15a" vonal (nem azonos a sima 15-ös vonallal!) szórakoztatott, mert a gyk-nál laza volt a saruja. Az előző tulaj megoldotta egy röv zárral a mellette levő maxi biztiből, de ettől kikapcsolt gyújtásnál is ment a belső venti. Ha kivettem a röv zárat nem ment a vízhűtőé sem. Erről a vonalról megy a ventik vezérlése szerintem nálad is.

Természetesen. F14 és F15 a lényeges, valamint az F21. Mindegyiket kivettem és jók a biztik. De mint említettem, a hőgombáig eljut a villany, csak a relé gondolja úgy, hogy sztrájkol.

Link to comment
Megosztás:

Egy csövön két cucc. Én meg úgy láttam, hogy a vékonyabbikon van egy, a vastagon meg mégegy, egymás mellett. :lol: Na mindegy. Lehet hülyeséget mondtam (90%), de én azokat véltem nyomáskapcsolónak. <_<

sztem ugyanolyanunk van...legalábbis kéne :lol:

a nagynyomású csövön van 2 cucc alul a váltó oldalán és felfelé állnak. az egyik egy 4csatis ventikapcsoló, a másik meg a höm érzékelő.. :lol: mást nem találtam egyelöre

Link to comment
Megosztás:

sztem ugyanolyanunk van...legalábbis kéne :lol:

a nagynyomású csövön van 2 cucc alul a váltó oldalán és felfelé állnak. az egyik egy 4csatis ventikapcsoló, a másik meg a höm érzékelő.. :lol: mást nem találtam egyelöre

:lol: Van ott is? :lol:

Amúgy azokról beszéltem én, amelyikbe gyakorlatilag betöltik a gázt. Tudod a kupakos csövek, azokat követed jobbra és ott lesz még az a két bizbasz. Nekem a nagyobbik volt meghalva és engedte a gázt. <_<

Link to comment
Megosztás:

:lol: Van ott is? :lol:

Amúgy azokról beszéltem én, amelyikbe gyakorlatilag betöltik a gázt. Tudod a kupakos csövek, azokat követed jobbra és ott lesz még az a két bizbasz. Nekem a nagyobbik volt meghalva és engedte a gázt. <_<

azok szelepek te :lol:

a hűtőhöz közelebbi egy golyósszelep, ez nekem is ereszt, a másik emg egy sima tűs :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

azok szelepek te :lol:

a hűtőhöz közelebbi egy golyósszelep, ez nekem is ereszt, a másik emg egy sima tűs <_< :lol:

Tudom! :lol: De nekem az eresztett, amiről hadoválok neked. :) amúgy nekem a tűs eresztett még mellette. :lol: Érdekes volt, mert nyomáspróbán átment, telenyomta gázzal, 3 nap múlva megyek reklamálni, hogy nemmegy, alapos nyomáspróba, minden ok, telenyomta gázzal, klíma beindít, gép meg reklamál, hogy erősen csökken a nyomás. :lol:

Amúgy találtam képet. Hangyaf.sznyit látni a jobb alsó szélén. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom! <_< De nekem az eresztett, amiről hadoválok neked. :lol: amúgy nekem a tűs eresztett még mellette. :lol: Érdekes volt, mert nyomáspróbán átment, telenyomta gázzal, 3 nap múlva megyek reklamálni, hogy nemmegy, alapos nyomáspróba, minden ok, telenyomta gázzal, klíma beindít, gép meg reklamál, hogy erősen csökken a nyomás. :lol:

Amúgy találtam képet. Hangyaf.sznyit látni a jobb alsó szélén. :lol:

hát ott látni a 2csatit amiről én beszélek :lol: a legalsó gyertyakábel alatt

Link to comment
Megosztás:

Dejó, akkor egyről beszéltünk. :lol:

De mintha tovább is lennének még kapcsolók... <_< Áhh mindegy, majd meglátod, ha nem, akkor lefotózom neked. :lol:

utána bemegy a klímacső a hűtőbe, a kábelköteg meg meg fel, az akksi után van egy nagy stekker, és utána felmegy a tűzfalon levő relédobozba, onnan meg bemegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

utána bemegy a klímacső a hűtőbe, a kábelköteg meg meg fel, az akksi után van egy nagy stekker, és utána felmegy a tűzfalon levő relédobozba, onnan meg bemegy :lol:

Jaja. De akkor hol van a rajzon jelzett többi cuccli? :lol: Egyáltalán milyen hőmérsékletet kéne érzékelnie, klíma bekapcsolásával azonnal indulnak a ventik. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vettem észre, hogy csak maga a műanyag lemez van. Ha nagyon félsz, hogy elfúrsz valamit akkor leveheted az egész panelt , és felfúrhatod úgy. Kiveszed a lámpakapcsolót, alatta van egy csavar, befúvórács mögött mégegy, egy meg el van dugva a kormányburkolat/műszeregységkeret mögé. de én sajnálnűm megfúrni, mert ha valamiért ki kell venni a tartót akkor mi lesz a lyukkal? Itt van egy "mögötte" kép.:

http://kepfeltoltes.hu/090127/P9030015_www...ltoltes.hu_.jpg

Nagyon köszönöm a szééép képet! Jó, hogy volt ilyened talonban! Azt hiszem óvatosan benyomok oda 2 db 10 mm hosszú lemezcsavart....

Link to comment
Megosztás:

Igen...mondjuk ez mégse 20ezernél kezdődik. utána van írva, hogy 1.6...akkor ezek szerint mégse mindegy, hogy 1.4 vagy 1.8 <_<

Győrbe van egy autósbolt...Oppá a neve, biztos sokan ismerik, azokat felhívtam, és 8500-at mondtak

Szerintetek?

Sokat törtem a fejem, hogy az "aláírásod"-ban szereplő szöveg milyen nyelven íródott. Elárulnád?

Link to comment
Megosztás:

Hi.Most vettem egy opel astrát. És az lenne a problémám, hogy a kijelző szélen ahol a hőmérsékletet írná ki csak 3 kis vízszintes vonalka van helyette. Szívesen hallanék ötleteket, hogy mi lehet a probléma illetve a megoldásra. Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Hi.Most vettem egy opel astrát. És az lenne a problémám, hogy a kijelző szélen ahol a hőmérsékletet írná ki csak 3 kis vízszintes vonalka van helyette. Szívesen hallanék ötleteket, hogy mi lehet a probléma illetve a megoldásra. Előre is köszönöm

-Nem jó a külső hőmérséklet jeladó,vagy nincs.

-A kijelző csatlakozója,vagy valahol útközben kontakt hiba.(2,4-es láb a hőmérséklet)

Az első lökösben kellene legyen gyárilag,azt hiszem a bal oldalon,alulról.

Link to comment
Megosztás:

Hi.Most vettem egy opel astrát. És az lenne a problémám, hogy a kijelző szélen ahol a hőmérsékletet írná ki csak 3 kis vízszintes vonalka van helyette. Szívesen hallanék ötleteket, hogy mi lehet a probléma illetve a megoldásra. Előre is köszönöm

Ha a lökösben megtalálod a hőfok jeladót (akksi előtt, a lámpa alatt), lehúzod a vezetékről és egy cérnát kötsz rá. Lábasban vizet forralsz és a forrásba lévő vízbe belelógatod 1-2 másodpercre. Általában életre kelti. Ha nem, a delparts.hu webáruházban veszel kemény 2 eFt-ért.

Link to comment
Megosztás:

Haverom szeretne olyat csinálni, hogy a G Astra műszerfalát átrakni az ö F Astrjájába. Gondolom jeledók kellenek teljesen újak, más fajták...

Tud valaki segíteni ebben? Nekem azt mondta, hogy valami kapcsolási rajz kellene neki és majd a többit megoldja.

Link to comment
Megosztás:

Haverom szeretne olyat csinálni, hogy a G Astra műszerfalát átrakni az ö F Astrjájába. Gondolom jeledók kellenek teljesen újak, más fajták...

Tud valaki segíteni ebben? Nekem azt mondta, hogy valami kapcsolási rajz kellene neki és majd a többit megoldja.

Megéri ez? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ő tudja!

De te mire gondolsz? Anyagilag, vagy a sok kinlódásra gondolsz?

Anyagilag szerintem nem lehet nagy kaland ( bár ebben nem vagyok teljesen biztos :lol: ), de kínlódni biztos, hogy fogtok vele, nem is keveset... De persze kinek mi a kevés / sok :lol:

És az egész műszerfalat? Összes konzol, minden? Nem lenne egyszerűbb venni egy G-set? :D

Link to comment
Megosztás:

Haverom szeretne olyat csinálni, hogy a G Astra műszerfalát átrakni az ö F Astrjájába. Gondolom jeledók kellenek teljesen újak, más fajták...

Tud valaki segíteni ebben? Nekem azt mondta, hogy valami kapcsolási rajz kellene neki és majd a többit megoldja.

Kis naív :D

És az nem zavarja, hogy semmi se ugyanolyan? Csak egy egyszerű dolgot mondok: tankszintjelzés sosem lesz neki jó.

De pl olyan sebességjeladót sem talál, ami pont annyi impulzust fog adni :lol: és még sorolhatnám :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.