Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Mostanában köhögött picit a kocsi.

Néha kuplung kinyomáskor vagy üresbe véve nem volt alapjárat.

Aztán egyszer megküldtem 2.-be 100-ig és utána már néha a motorkontroll lámpa is kigyulladt.

Ma délelőtt melóbol kihoztuk a TEECH2-t és rádugtuk a kocsira.(Jó hely ez a Suzuki,ha van ismerős mindenhol).

kiírta,hogy :légtömegmérő feszültség alacsony.

Holnapután folytószelepház és alapjárati motor pucolás és jó lesz.

Bár hazafelé (kód törlés után) minden faca volt. Egyszer sem állt le. :D

Hmmm. Összebeszéltetek Tápival? ;)

Link to comment
Megosztás:

Motor-ban olvass vissza pár oldalt. Nekem is rendetlenkedik. :D

Ráadásul mindketten most vettétek, mindketten Astrat, ecotec-es motorral, 16 szelepest, mindketten 2. autónak, és mindkét autó piros. összeesküvés-elmélet! :P

Sőt, mindkét első autó fehér ( remélem, fehér a rekord ;) )

Link to comment
Megosztás:

Karcsi által leírt megoldás az akna nélküli verzió, aknával legalább a kerékleszedés meg spórólható.

Mindenképpen le kellett szednem a kerekeket, mert feldóbtam a téli gumikat, ekkor vettem észre a törést. Ergó ha nem vettem volna téli gumit, észre se vettem volna . Mivel a Karcsitól vettem a téli gumit ebből logikusan következik, hogy Ő tehet mindenről. :D ;) Amúgy már este kellett a kocsi ezért döntöttem a használt rugók mellett kovácsolás nélkül. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez jó :D De gyorsan helyre is hozta, nem? :D :D

Mester, tegnap néztem én is, mintha lógna kicsit a kocsim hátulja :D

Elkéstél, én vettem meg az utolsó pár használt rugót Győrben! ;) De ha tudsz szerezni gyere ki vasárnap feldobjuk rá, a Karcsi meg csak les, milyen ügyesek voltunk egyedül! Ne szólj, neki, psssszt, titok! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Elkéstél, én vettem meg az utolsó pár használt rugót Győrben! :P De ha tudsz szerezni gyere ki vasárnap feldobjuk rá, a Karcsi meg csak les, milyen ügyesek voltunk egyedül! Ne szólj, neki, psssszt, titok! :D :D

Okés, nem említem... De neked könnyű, Te már csináltál ilyent :D

Most gondoltam bele, azért csak szóltak volna 3 hete gumicserénél. Lehet, hogy csak a brutálnagy gumik miatt csal a szemem ;)

"gyere ki" az hol van?

Link to comment
Megosztás:

Okés, nem említem... De neked könnyű, Te már csináltál ilyent ;)

Most gondoltam bele, azért csak szóltak volna 3 hete gumicserénél. Lehet, hogy csak a brutálnagy gumik miatt csal a szemem :D

"gyere ki" az hol van?

Tényleg nagyon egyszerű, de ne bízz a gumisokban, amikor megvettem gumisnál kezdtem, azok se szóltak. Próbálj meg a kerék mögé nézni, ha máshogy nem tükörrel. Címem a profilomban, térkép meg Google-ban. :P

Link to comment
Megosztás:

Rákattintasz a zotya975-re legörgetsz, ott van a cím. Amúgy Győr Koroncói út 22. tessék, súgtam. :D Elnavigáltatod magad, neked is az asszony mondja, merre menjél? ;) :P

Jaa, erre nem jöttem rá :D Igen, az asszony mondja; Andreának hívják, s az iGo-nál dolgozik :D

Meglátjuk még, mi lesz, lehet hogy éjszakázom szombaton is. Kapcsolót megoldom majd, csak össze kell kapnom magam. De kartergáz szűrőm bebarkácsolásához lehet, hogy jóljön majd a segítség.

De elvileg péntek este talán találkozunk is, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaa, erre nem jöttem rá ;) Igen, az asszony mondja; Andreának hívják, s az iGo-nál dolgozik :P

Meglátjuk még, mi lesz, lehet hogy éjszakázom szombaton is. Kapcsolót megoldom majd, csak össze kell kapnom magam. De kartergáz szűrőm bebarkácsolásához lehet, hogy jóljön majd a segítség.

De elvileg péntek este talán találkozunk is, nem? :D

Nemhiszem, mert én is éjszakás vagyok a héten, szombat reggel meg temetőlátogató körút és ugye.: a biciklit ki hozza vissza? :D

Link to comment
Megosztás:

Csak csináljátok nyugodtan. Én meg majd nézem egy fotelből, vagy campingszékből ( a la Mélykék, asszem :D ).

Pénteken én is kihagyom, mert megyünk Fótra, utánna meg egy haverom nyugdíjas búcsúztatójára.

Attól még kijöhetsz, nézni mit bénázunk legfeljebb néha beszósz hogy: azt nem kéne, meg ugye most lejött a körmöd? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.