Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Mörfi: azért nem, mert csak úgy lehet kiszedni, hogy abból többet vízpumpa nem lesz, nekem meg másnap kellett a gép.

Mindez este 18 óra körül volt; nemtom, te próbltál-e már vidéken este új vízpumpát szerezni... hát enyhén reménytelen, a helyi autósboltba meghozzák, ha időben megrendelem, de helyben nincs nekik... :(

Viszont a régivel sikerült a hétvégén megtennem közel 200km-t gond nélkül, úgyhogy rászolgált a hírnevére az autó :supz: :supz:

Link to comment
Megosztás:

Igazad van bazs, most már ezt is tudom :oops:

A feszítőgörgőt kicseréltük, de a vízpumpára nem gondoltam, hogy cserélni kéne, amíg jó :roll:

Esőben jöttem hazafelé vele, és erősen párásodott, úgyhogy az lesz a következő, amit meg kell oldanom :x

Link to comment
Megosztás:

Párásodás: jaja.. beázás.. no meg nem árt körbenézni a szűrő környékén, ha nem szoktál "nézelődni","takarítgatni" a motortérben.

Ugyanis elég sok falevél, virágszirom, meg még ki tudja mi minden kutyafüle gyülhet ott össze...az is frankón magába tudja szivni a párát.. no meg a szagot :?

ha meg beázik, könnyen úgy jársz mint én(sztem) tönkremegy a fűtőmotor ellenállásod.. bár lehet az nem csak ettől volt, mindenesetre elég szép rozsdás volt a csatlakozója.. stb.

Link to comment
Megosztás:

Hiszitek, vagy sem, érezhetően jobban meg a kocsim most ezzel az olajjal+adalékkal.

én nem hiszem el :shock: még nem találkoztam olyannal, hogy egy olajcserétől teljesitmény növekedés legyen egy mootorban..... :roll:

de nincs harag. ugye? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nincs harag. :(

Nálam olajcsere után volt egy 400km-es autópálya, plsz egy 2 rugós Stp tisztító befigyelt a tankba a VPower mellé.

Tudni kell, hogy csak városban megyek eleve, szal most a kikormolás+tisztító cucc+olajcsere után komolyan érezhetően jobb a gép. Nem azt mondom, hogy mindjárt F1 masina, de én érzem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok! Benzinszűrőt szeretnék cserélni a kocsin, mennyibe kerül a gyári kb? Na és hol kellene kicserélnem? (ilyenet még nem csináltam rajta)

Valamint mostanában olyat csinál a kocsi hogy nem nagyon akar húzni, és ha hirtelen gázt adok neki akkor egy kis fáziskéséssel kb 1 -2 másodperc múlva reagál rá a kocsi! Nem tudom mitől lehet, de ez új, ilyet még nem nagyon csinált! Valakinek valami ötlete hogy mi lehet?

Előre is köszike! csao!

Link to comment
Megosztás:

2-3 ezer forint a gyári

Hogy hol? Én a parkolóban csinálnám, ha nincs máshol lehetőségem :( :lol:

Én asszem 1100ft-ért vettem, és tényleg elég egy platz, ahol alá lehet feküdni a jobb hátsó küszöbnek.Ugyanis F-nél ott található.Csak a bepenészedett csavarokat nehéz megmozdítani!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok! Benzinszűrőt szeretnék cserélni a kocsin, mennyibe kerül a gyári kb? Na és hol kellene kicserélnem? (ilyenet még nem csináltam rajta)

Valamint mostanában olyat csinál a kocsi hogy nem nagyon akar húzni, és ha hirtelen gázt adok neki akkor egy kis fáziskéséssel kb 1 -2 másodperc múlva reagál rá a kocsi! Nem tudom mitől lehet, de ez új, ilyet még nem nagyon csinált! Valakinek valami ötlete hogy mi lehet?

Előre is köszike! csao!

a benyaszűrő csere: http://www.kep.tar.hu/laci4/50068635#2 és én a csergőben 1 463 Ft-ért vettem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.