Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Köszi!

Bár nekem máshol van mivel G astra

Annál is ugyanez a lábkiosztás?

Az a-b pontokra gondolok!

Köszi szépen!

Ez astra F topik!!

Irány a G astra részleg, és kérdezd meg ott! Ők majd segítenek!

Lagalább beírhatnád, hogy pontosan milyen autód van, hogy tudjuk... úgy könnyebben boldogulunk! (te is, és mi is) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még mindig felkiáltójelezel :lol: Gastratopic?

Alapjárati mocit érdemes lenne kitakarítani, vákumcsöveket átnézni. AGR miatt nem fog nem indulni.

cdti 96-ban? Kombótopic? :lol: Izzókat megnézted?

2006os bocs

Link to comment
Megosztás:

Bocsi a sok felkiáltójelért!!

Igen az világít.

Szonda csere nem volt még!!

Volt hogy rángatott ill hogy indításkor felment az alapjárat 2000 fölé és csak akkor esett vissza ha odaléptem neki egy kicsit nagyobbat!

A házi kiolvasással inkább nem kísérleteznék!

Esetleg az Egr szelep felakadása okozhatja hogy nem indul be?

Előre is köszi minden tanácsért!

Szonda hiba szerintem kizárható, mert attól még "vészprogramon" de menie kellene a kocsinak. Én az EGR szelepre tipelnék, de a tuti ha megvan a hibakód.

Köszi!

Bár nekem máshol van mivel G astra

Annál is ugyanez a lábkiosztás?

Az a-b pontokra gondolok!

Köszi szépen!

G astrában legalább is az első szériákban a lenyomod a gáz és fékpedálokat egyszerre majd gyújtást ráadod és ugyanúgy levillogja mint az F astrában gémkapoccsal :lol:

Későbbi G astrákban már ez sem működik :D ha jól tudom...

Én maradok is az f-astránál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen.:-)

Én is ezt olvasom állandóan.:-)

Nincs ebben semmi extra.

Itt van mindenki.

Nem is ez a baj, hanem itt osztják az észt, és mikor tényeket írsz a "nekem azt mondták"-ra, akkor még kioktatnak. :lol:

Tényleg jöhetne erre modi néha, aztán hess IP ban 1 hétre vagy hónapra, másképp nem megy. Lásd este Dáwid vs. d-h. :lol: Azt megértem, hogy valaki ideges, de az a stílus amit dirty művelt nem ide való. Káromkodni lehet otthon apukával, anyukával, testvérekkel, gyerekekkel, ha megengedik. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Elszöktek a Lovak a motorból! :lol:

Boncolják hogy mitől.

Kompresszió: 1 hen 4

2 hen 7

3 hen 11

4 hen 8

Na ez van! Várom a fejleményeket!

Üdv mindenkinek.

Az igen, ebből csak a 3-as henger üti meg a mércét, a többi kuka. Jobbik esetben csak a szelepek zárásával van gond.

Link to comment
Megosztás:

Az igen, ebből csak a 3-as henger üti meg a mércét, a többi kuka. Jobbik esetben csak a szelepek zárásával van gond.

Ezt könnyen ki lehet deríteni. Ilyenkor szoktak egy kevés olajat önteni a hengerbe és megismételni a kompresszió mérést. Ha javulnak az értékek akkor a henger/gyűrű kopott, ha nem javul akkor jó eséllyel a szelepek nem zárnak.

Link to comment
Megosztás:

Nem is ez a baj, hanem itt osztják az észt, és mikor tényeket írsz a "nekem azt mondták"-ra, akkor még kioktatnak. :lol:

Tényleg jöhetne erre modi néha, aztán hess IP bann 1 hétre vagy hónapra, másképp nem megy. Lásd este Dáwid vs. d-h. :lol: Azt megértem, hogy valaki ideges, de az a stílus amit dirty művelt nem ide való. Káromkodni lehet otthon apukával, anyukával, testvérekkel, gyerekekkel, ha megengedik. Szerintem.

IP ban nem ér semmit. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Hidegen pöcre indula kocsi (c14se) ha megyek vele rövid távon és megállok valahol 5 percre nem hajlandó elindulni . Padlógázzal elindul pár próbálkozás után. A motorhibajelző is felvillan a kocsi melegedése közben többször is.

Kiolvasva a kodot:

15.Hûtõközeg hõszenzor – feszültség túl magas

Mit kell cserélni? S az hol található?

Köszönettel!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Hidegen pöcre indula kocsi (c14se) ha megyek vele rövid távon és megállok valahol 5 percre nem hajlandó elindulni . Padlógázzal elindul pár próbálkozás után. A motorhibajelző is felvillan a kocsi melegedése közben többször is.

Kiolvasva a kodot:

15.H?t?közeg h?szenzor ? feszültség túl magas

Mit kell cserélni? S az hol található?

Köszönettel!

A 2 vezetékes hőmérséklet szenzort. Valahol a motor vezérlés felőli oldalán van, a hűtő és a motor közötti részen. :lol:

De hátha lesz itt olyan is, aki tud fotót mutatni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.