Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Az ablakemelô szerkezetnek lehet zörgô hangja??? (Ajtocsukáskor, alacsony fordulatról való kigyorsításoknal magasabb fokozatban mikor berezonál az autó...)

Azt nem tudom, de nekem pl. a jobb első ajtóban a belső záró nyomógomb zörög bizonyos fordulatszámnál. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Próbálkoztam már vele. ;) Nem rossz megoldás, csak ilyenkor nyáron majd meg lehet fulladni bent a melegtől. Csak azért furcsa mert ültem másik ugyanilyen astrába és nem volt ilyen hangja.

Bárcsak ez lenne aproblémám, nekem jobb oldalt rázkódástól lecsúszik az ablak magától, ki van az ablakemelő :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szasztok!

valszeg a legbutább kérdést teszem fel, de meg tudja nekem valaki mondani, hogy használtautó vásárlásnál honnan lehet megtudni, hogy visszatekerték-e a km-órát? vagy az örök rejtély marad. Mellesleg felakasztanám azt, aki ezt teszi... lehet boldogabb lennék tőle.

most akarok venni egy 5 éves astrát.

köszi

Link to comment
Megosztás:

valszeg a legbutább kérdést teszem fel, de meg tudja nekem valaki mondani, hogy használtautó vásárlásnál honnan lehet megtudni, hogy visszatekerték-e a km-órát? vagy az örök rejtély marad. Mellesleg felakasztanám azt, aki ezt teszi... lehet boldogabb lennék tőle.

most akarok venni egy 5 éves astrát.

Sejteni lehet, a kocsi állapotából, de pontosan megtudni nem ha vissza volt tekerve.

Én is haragszom ezekért de tulajdonképpen szerintem már az ritka ha valaki nem tekeri vissza. Főleg ha kereskedésből van az autó.

Hiába, pénz beszél és egy ilyen állítás komoly 10 vagy 100 ezreket érhet.

Link to comment
Megosztás:

valszeg a legbutább kérdést teszem fel, de meg tudja nekem valaki mondani, hogy használtautó vásárlásnál honnan lehet megtudni, hogy visszatekerték-e a km-órát? vagy az örök rejtély marad. Mellesleg felakasztanám azt, aki ezt teszi... lehet boldogabb lennék tőle.

most akarok venni egy 5 éves astrát.

Szerencse kérdése, hogy olyat fogj ki, amelyiknek nincs visszaállítva :rolleyes:

Általában az első tulajos, vezetett szervízkönyves autóknál van erre reális esély.

Link to comment
Megosztás:

Ooooooo a nagy büdös francba. Ma bazi nagy vihar tombolt itt a városban, szakado esô.....s az a .@#%$%#$@ pollenszűrôm megint locsogó víz....már úgy elegem van, hogy minden kiadósabb esô után 2 napig szárítom, nem is beszélve az ez okozta látási viszonyokról.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ooooooo a nagy büdös francba. Ma bazi nagy vihar tombolt itt a városban, szakado esô.....s az a .@#%$%#$@ pollenszűrôm megint locsogó víz....már úgy elegem van, hogy minden kiadósabb esô után 2 napig szárítom, nem is beszélve az ez okozta látási viszonyokról.... :rolleyes:

Én kinyomtam szilikonnal a szélvédő és a műanyag között,azóta nem ázik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ooooooo a nagy büdös francba. Ma bazi nagy vihar tombolt itt a városban, szakado esô.....s az a .@#%$%#$@ pollenszűrôm megint locsogó víz....már úgy elegem van, hogy minden kiadósabb esô után 2 napig szárítom, nem is beszélve az ez okozta látási viszonyokról.... :rolleyes:

Fedjétek le azt a pollenszűrőt. A lényeg az, hogy oldalról azért tudjon levegőt beszívni. Megteszi egy darab műpadló is , hajtsátok a pollenszűrő fölé.Nem lesz több párásodás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.