Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Abort: Failed to succesfully install the Java runtime Environment.

Ez a hibaüzenet!

van akármilyen Java a gépeden? pl indítesz egy parancssort (start -> cmd) és beírod java -version kapsz e vissza valamit? Nálam pl. ez

java version "1.4.2_03"

Ha nincs akkor java.sun.com és ott szedj le egy jre-t!

Link to comment
Megosztás:

Szal akkor kell hozzá a telepítős változat is?

elvileg nem, mert a webesnél le tudod tolteni azt a kép betöltő modult, de annak a telepítése megakad egy hibaüzenettel.

ekkor kell a cd-s változat, arról felmegy minden hibátlanul. És utána megy a webes verzió is, és leszedheted amit a cdről feltelepítettél, nem foglalja a helyet.

valahogy ki kellene bányászni a cdről azt a képbetöltő modult, mert csak az kell róla.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem tudom eredetileg hogy néz ki egy hátsó antenna, de az enyémbe csak egy kb 50 cm tömör fémrúd van beledugva, mai lötyög és kézzel könnyedén kikapható, meg a gumi is szét van repedezve ahol bemegy a ksz-be. Befolyik a víz is.

Belülről hogyan kell kibontani a borítást, h le tudjam szerelni, a bolhákat csak tépni kell? nem szeretnék maradandót alkotni, Az így csináldban vannak ott kivágások a műanyagon, de az enyém egy darabban van.

Milyen antennát lehet venni ami arra ferde részre felrakva függőlegesen áll?

Más: a hátsó ablakmosó csöve hol van elvezetve a csomagtartó felé? Áztatja a csoamgtartó jóbb oldalát.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem tudom eredetileg hogy néz ki egy hátsó antenna, de az enyémbe csak egy kb 50 cm tömör fémrúd van beledugva, mai lötyög és kézzel könnyedén kikapható, meg a gumi is szét van repedezve ahol bemegy a ksz-be. Befolyik a víz is.

Belülről hogyan kell kibontani a borítást, h le tudjam szerelni, a bolhákat csak tépni kell? nem szeretnék maradandót alkotni, Az így csináldban vannak ott kivágások a műanyagon, de az enyém egy darabban van.

Milyen antennát lehet venni ami arra ferde részre felrakva függőlegesen áll?

Más: a hátsó ablakmosó csöve hol van elvezetve a csomagtartó felé? Áztatja a csoamgtartó jóbb oldalát.

Antennához kell az a gumi, ami a ferde oldalkivágásba passzol, azt lehet, hogy csak a Csergőben kapsz, 757Ft, antennát sztem bármelyik autóboltban kapsz hozzá, ha mondod, hogy F Astrához kell, sztem adnak.

A vízcső tudtommal a tetőkárpit alatt megy hátra, "egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsojja ki"! :huh:

Link to comment
Megosztás:

a gyári antenna helyére lehet motoros antennát szerelni?????????

97-es évjárat 1.4 X14NZ :huh:

Lehet, nekem is az volt benne, mikor vettem. Csak le volt törve a szára, ezért kicseréltem. A Csergőben 32e Ft a gyári (- kedvezmény, ha klubtag vagy).

A manuálisból 6300Ft a gyári (-kedv.).

Link to comment
Megosztás:

Lehet, nekem is az volt benne, mikor vettem. Csak le volt törve a szára, ezért kicseréltem. A Csergőben 32e Ft a gyári (- kedvezmény, ha klubtag vagy).

A manuálisból 6300Ft a gyári (-kedv.).

Micsoda? :huh:

32EFt egy antennáért? :lol:

Egyszer már én is néztem motorost,aszem 10E volt,de nem 32E az biztos!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem tudom eredetileg hogy néz ki egy hátsó antenna, de az enyémbe csak egy kb 50 cm tömör fémrúd van beledugva, mai lötyög és kézzel könnyedén kikapható, meg a gumi is szét van repedezve ahol bemegy a ksz-be. Befolyik a víz is.

Belülről hogyan kell kibontani a borítást, h le tudjam szerelni, a bolhákat csak tépni kell? nem szeretnék maradandót alkotni, Az így csináldban vannak ott kivágások a műanyagon, de az enyém egy darabban van.

Milyen antennát lehet venni ami arra ferde részre felrakva függőlegesen áll?

Más: a hátsó ablakmosó csöve hol van elvezetve a csomagtartó felé? Áztatja a csoamgtartó jóbb oldalát.

Én is most cseréltem antennát,igaz utángyártottat vettem (2500HUF).Kicsit kisebb volt az átmérője,ezért rá kellett melegíteni 2db zsugorcsövet,hogy lehessen rögzíteni,de jó lett.Másnap rájöttem,hogy kárpitbontás helyett (komplett bal oldal+hátulsó műanyag elem) lehet, hogy elég lett volna kivenni a hátsó lámpát,azt csak 4db 8-as csavar fogja... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én is most cseréltem antennát,igaz utángyártottat vettem (2500HUF).Kicsit kisebb volt az átmérője,ezért rá kellett melegíteni 2db zsugorcsövet,hogy lehessen rögzíteni,de jó lett.Másnap rájöttem,hogy kárpitbontás helyett (komplett bal oldal+hátulsó műanyag elem) lehet, hogy elég lett volna kivenni a hátsó lámpát,azt csak 4db 8-as csavar fogja... :huh:

Nem lett volna elég, mert az antennát a kárpit alatt rögzíti 1 csavar

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Olyan gondom lenne, hogy iszonyatosan kipufogó szag van az utastérben főleg álláskor.

De nem találom a "forrását". Sehol nem látom hogy füstőlne gőzőlne a motortérben. Hol keresgéljek? :huh:

Inkább hideg motornál, beindítás után nézz a kocsi alá, amíg még nem melegedett be a motor. Akkor jobban "füstöl". Lehet az egy mákszemnyi luk is a csövön, vagy a dobok valamelyikén. Onnan aztán bejöhet akárhol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.