Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Hy!

Valakinek nincs véletlen otthon elfekvőbe egy BOSCH elektromos adagolója?

X20DTH motorhoz kéne 004 szám vége.

Ha valaki tud ilyet kérem jelezze !

Tel:06209181585

Köszi

nem sikerült megoldani a múltkor? Benedeczki?

Nekem meg egy tartalék generátor kellene míg az enyémet felújítom.

Link to comment
Megosztás:

nem sikerült megoldani a múltkor? Benedeczki?

Nekem meg egy tartalék generátor kellene míg az enyémet felújítom.

NYisd ki kicsi szád és akkor belerepül kismadár.../generátor/

Benedeczki hm ,minden út itt nem Rómába hanem Kecelre vezet ,mindenki arra hivatkozikhogy ott vannak a hozzáértők stb.

Ez részben igaz is csak hát a 200000 ft se piskóta amit kérnek egy ilyen mutatványért és hát próbálkozunk esetleg kisebb értékű javitás vagy adagoló fele..

Link to comment
Megosztás:

NYisd ki kicsi szád és akkor belerepül kismadár.../generátor/

azt tudod, hogy szavadonfoglak :) KÖSZÖNÖM!

Előbb a Toyotát kell rendbe kapnom, utána jöhet a Vectra.

Olajcsere, ékszíj, feszítő és ha már úgy is ott vagyok akkor generátor is :)

jó sok pénz lesz megint szerintem legalább egy 50es

Link to comment
Megosztás:

Ha vonóhorgot szeretnék szerelni az autómra, melyik a legköltséghatékonyabb megoldás? Az utólagos beszerelésnél honnan veszik a villamos csatlakozóhoz szükséges jeleket (jelzől. fék stb.)?

Jelen pillanat szerintem a Minimax-nál a legolcsóbb a vonóhorog ha jól tudom akkor kb; 15-17 közt mozog az Autoflex-nél kb 35-től indul kb azonos minőség stb.

Csatlakozás , ha benézel bal hátsó lámpa csatlakozóhoz akkor lehetséges hogy találsz gyári csatlakozási lehetőséget vagy a köteg ahogy megy a hátfalon ott van a csati ha jól emlékszem, de lehet hogy olyan szerencsés helyzetben vagy hogy nem is lesz csati gyári. :)

Egyébként bal kötegbe minden megtalálható ami kell a vonóhoroghoz oda rákötünk a szálakat elvarrjuk :) és kész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

'96-os Vectrámon a digitális km számláló háttér megvilágítása néha működik, néha nem. A számláló megy, az látszik, csak ugye látni nem nagyon lehet. Gondolom valami kontakt hiba lehet, mert valami úthibába belehajtva egyszer megjavul, egyszer meg elmegy. Kérdésem, h járt már-e így valaki, ha igen hol érdemes megnézni a csatlakozásokat?

Remélem nem kell szétbombázni a műszerfalat miatta! :)

Link to comment
Megosztás:

Bal oldalon a világítás kapcsolót kihúzod, szellőzőrostályt kiveszed.

Középen a szellőzőket kiveszed, kormányburkolatot lebontod.

Máris hozzáférsz a műszerfal csavarokhoz. Ha kicsavartad a fekete csavarokat, leveszed a kereteket és hozzáférsz a műszeregység csavarjaihoz.

Kicsavarod, majd kibuktatod a MID-TID felöli oldalt de vigyázz a teteje megkarcolhatja a műbőrt felül!

Aztán mögényúlsz, leveszed a csatikat és kiveszed az öledbe az egészet.

Ha már kint van elgondolkodhatsz a ledesítésen :)

vagy kicseréled az izzókat MINDET hogy sokáig jó legyen!

majd összeszereled!

Gyakorlattal 3 óra, nélküle 1 nap :)

hajrá! ha Kecskemt közelében vagy a KOMA műhely fogadóképes!

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenkinek.

Ha jobbra indexelek ugy marad és folymatosan világít,miután visszatettem a kart a helyére. Balnra nem idnexel ilynkor.

Ha leveszem a gyujtást akkor is folymatosan ég az indexlámpa. (mintha parkolófényen lenne).

ha kiveszem a biztit és visszrkom akor eg yideig jó aztán megint beragad...

Mi lehet a probléma?

Üdv

Feri

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés: a szellőzők kipattintósak? Nem akarnám eltörni mondjuk ha nagyon megfeszítem. :)

Igen, kétoldalt pattintós.

Mi lehet a probléma?

reléproblémára gyanakodnék talán... bár nem ismerem a Vectrát ilyen szempontból (amelyikben esetleg

multitimer van, még az lehet a gond).

Link to comment
Megosztás:

Nemtudjátok hogy F-18-as fáltóba milyen másik difit lehet betenni,és hogy milyen árban lehet? Szétszált a bolygóművem és két helyen áttörte a házat(fölül kifelé és az áttételek felé) de azt megtudják csinálni és akkor csak egy difi kéne. Szerencsére más nem kapott.

Link to comment
Megosztás:

Nemtudjátok hogy F-18-as fáltóba milyen másik difit lehet betenni,és hogy milyen árban lehet? Szétszált a bolygóművem és két helyen áttörte a házat(fölül kifelé és az áttételek felé) de azt megtudják csinálni és akkor csak egy difi kéne. Szerencsére más nem kapott.

Jobban jársz akkor, ha veszel egy F20 vagy F18 váltót, 24 bordás nyelestengellyel(asszem neked is ilyen, mindegy hogy f astra, vagy b vecta, vagy akármiből is van), és a belét átpakoljátok mindenestől, mert ugyanilyen áttételű váltót csak 35-től felfelé fogsz találni, amiben ugyanilyen difi van. És ez geneteikai hiba b vectrában F18-al. Szal lehet ismét szétmegy amit szerzel bele. :)

nekem egy cali C20XE F20 váltó bele van most az F18 házában. Csapágyastól, mindenestől.

Link to comment
Megosztás:

Jobban jársz akkor, ha veszel egy F20 vagy F18 váltót, 24 bordás nyelestengellyel(asszem neked is ilyen, mindegy hogy f astra, vagy b vecta, vagy akármiből is van), és a belét átpakoljátok mindenestől, mert ugyanilyen áttételű váltót csak 35-től felfelé fogsz találni, amiben ugyanilyen difi van. És ez geneteikai hiba b vectrában F18-al. Szal lehet ismét szétmegy amit szerzel bele. :)

nekem egy cali C20XE F20 váltó bele van most az F18 házában. Csapágyastól, mindenestől.

És milyen árban lenne a másik fajta kb.? Vasárnap megyek egy calibra F-18-as váltójáért 25000-ért adják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.