Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok.Hasonló problémával küzdök én is hol megy hol nem a sebesség méró mutatóm .Már szét huztam a csatlakozót a keréknél kipucoltam de sajna ugyan azt csinálja és (ahogy látom két kábel jön ki a kerék agyból ).gondol egyet és menet közben visszaesik nullára.Tudna valaki megoldást a problémára?.Ha persze lehet ne a szervizt mert gondolom nem olcsó.Előre is köszönöm a segitségeteket

Ha a kerékagy sz@rakodik, akkor dobnia kell ABS hibajelet is (feltéve, hogy van benne ABS).

Sőt, nekem előbb jelzett a hibalámpa, majd csak később feküdt le a km óra.

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszönöm! Megtudod nevezni a boltot? Hátha van webshop-juk és akkor megrendelném.

Sajnos ez egy kis bolt, egy panelépület garázsában.... ha jól tudom, nincs webes elérhetőségük.

Opel alkatrész Bolt Debrecen, Derék u. 111. Tel.: 06 52 490 046

Hívd fel őket ...biztosan megmondják a cikkszámát a keresett fémkapocsnak és guminak.

Mivel nem kerülnek csak pár forintba, így akár még a legközelebbi alkatrész értékesítéssel is foglalkozó,

Opel szervizben is próbálkozhatsz.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez egy kis bolt, egy panelépület garázsában.... ha jól tudom, nincs webes elérhetőségük.

Opel alkatrész Bolt Debrecen, Derék u. 111. Tel.: 06 52 490 046

Hívd fel őket ...biztosan megmondják a cikkszámát a keresett fémkapocsnak és guminak.

Mivel nem kerülnek csak pár forintba, így akár még a legközelebbi alkatrész értékesítéssel is foglalkozó,

Opel szervizben is próbálkozhatsz.

Oké! Köszi! Hétfőn nekiugrok a témának!

Link to comment
Megosztás:

Persze, ha csak a vezérlés ugrott el, az nem olyan gáz.

De ha már bele kell nyúlni a motorba....

Hiába teszed bele a legjobb alkatrészeket, a legszakszerűbb körülmények közt, minden részletre ugyanúgy figyelve mint a gyárban.

Akkor sem lesz már soha ugyanolyan!

Hát nem tudom... gyárit vettem. 0 km-eset. Eredetit. Mégis eltört benne a vezérmű tengely... akkor most melyik jobb, a jól, tisztességgel felújított, vagy a gyári??

Én 300e-t vertem bele, eszembe nem jut ezek után eladni... megy még legalább 100-150e km-t, hogy legalább kicsit megszolgálja az árát...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom... gyárit vettem. 0 km-eset. Eredetit. Mégis eltört benne a vezérmű tengely... akkor most melyik jobb, a jól, tisztességgel felújított, vagy a gyári??

Én 300e-t vertem bele, eszembe nem jut ezek után eladni... megy még legalább 100-150e km-t, hogy legalább kicsit megszolgálja az árát...

Ez azzal történt, ami az aláírásodban van? <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom... gyárit vettem. 0 km-eset. Eredetit. Mégis eltört benne a vezérmű tengely... akkor most melyik jobb, a jól, tisztességgel felújított, vagy a gyári??

Én 300e-t vertem bele, eszembe nem jut ezek után eladni... megy még legalább 100-150e km-t, hogy legalább kicsit megszolgálja az árát...

Na jó, nyilván vannak ilyen szerencsétlen esetek is, a gyárban is csak emberek dolgoznak...

Link to comment
Megosztás:

A baj az hogy mikor betolod ezek után tréleren a helyi szervizbe akkor ott valahogy nem ennyire együttérzőek <_<

Ahol megjelenik a pénz, ott megszűnik minden emberség. Sajnos ilyen világot élünk!

De akkor se mondjátok nekem, hogy akárki jobban összerak egy autót, mint a gyárban!

Link to comment
Megosztás:

De akkor se mondjátok nekem, hogy akárki jobban összerak egy autót, mint a gyárban!

Akárki talán nem, de aki már rakott össze néhányat, és van némi szerszáma is, az igen! Szerinted a gyárban kik dolgoznak? Betanított munkások.

Megtanulja azt a húsz csavart meghúzni IDŐRE! Merthogy nem lehet ám piszmogni vele. És sokszor fogalma sincs, mit rak össze...

<_<

Link to comment
Megosztás:

Akárki talán nem, de aki már rakott össze néhányat, és van némi szerszáma is, az igen! Szerinted a gyárban kik dolgoznak? Betanított munkások.

Megtanulja azt a húsz csavart meghúzni IDŐRE! Merthogy nem lehet ám piszmogni vele. És sokszor fogalma sincs, mit rak össze...

<_<

De nem is kell neki tudnia, mit csinál. Elég ha az tudja, aki betanította. Gyakorlatilag ő is csak egy szerszám (jó ez elég lelketlenül hangzik).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lemerült az elem az egyik kulcsomban, és elemcsere után nem hajlandó kinyitni a kocsit... Hogy tudnám "megtanítani" újra, hogy mindkettő használható legyen?

Köszi!

Berakod a helyére, gyújtást adsz, és megnyomsz egy gombot rajta. Azt hiszem ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Berakod a helyére, gyújtást adsz, és megnyomsz egy gombot rajta. Azt hiszem ennyi.

Pontosítsunk gyújtás után a "ZÁRÁS" gombot kell megnyomni távkapcsolón. A KP zár lezárás majd kinyitással nyugtázza a betanulás tényét. Onnantól a megszokott módon használható mint eddig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.