Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

kolléga z14xep-jén a kivillogtatáskor folyamatosan villog a lámpa

és ezt 1 percig is tudja csinálni, szünet nélkül ugyanolyan perioditással

szerintetek?

Szerintem sincs hibakód, régen volt róla szó, hogy valamelyik folyamatos villogással jelzi, ha minden OK. A másikfajta viselkedést nem ismerem... Ha belegondolok, ez a fajta "minden OK-mutatás" logikusabb, mintha semmit nem villogna, mert így látszik, hogy a kocsid képes hibakódot villogtatni, ha meg ugye mondjuk semmi nem villogna, akkor elvileg lehet, hogy mondjuk nem is tud villogtatni ugye...

Link to comment
Megosztás:

No para a Z14XEP-nek meg a Z16XEP nak annyi köze van egymáshoz mint nyúlnak a kutyához...

Mindkettő negy lábú, elől eszik, hátul szarik, de egész más felépítésű.

Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy Z14XEP-s problámákról nem érdemes Z16XEP-s következtetéseket levonni

Ajjaj,ez nem túl jó hír.Remélem nálam nem lesz természetes jelenség,nem hiányzik.
Link to comment
Megosztás:

A kormányt kihúztad-leengedted vagy maradt a helyén? Bár én inkább lenyomom, biztos ami biztos.

szerintem nem tudom mozgatni a kormányt, de nekem elfért simán mellette <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valakinek már volt olyan tapasztalata, hogy a hátul középpen a biztonsági öv beragadt? Esetleg javításra van valakinek ötlete?

Köszönöm

Helyén van a háttámla?

Nekem a múltkor beszorult az öv és akkor vettem észre, hogy nincs a helyére nyomva a háttámla. Bekattant és onnantól nem szorult az öv <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem furcsa, hogy kihagyja a 3384-et a km számláló. Bár lehet, hogy ez a kocsi olyan gyorsan tette meg ezt az 1000 métert, hogy rögtön kettőt váltott a számláló. <_<

Nem folyamatosan lett kamerázva, vannak benne vágások.

Én viszont azt számoltam, hogy igaz lehet-e a 240-300-zal a megtett út, lehet hogy fake. De igaz, kb 15 mp-enként megteszi az 1 km-t

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valakinek már volt olyan tapasztalata, hogy a hátul középpen a biztonsági öv beragadt? Esetleg javításra van valakinek ötlete?

Köszönöm

nekem, ki is akartam cserélni, de csak nem volt helyén az ülés, nincs jól bekattanva a, próbálkozz, és jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Simán. Ha van egy kar a kormányod alatt a jobb oldalon, a gyújtáskapcsolónál tudod megfogni és kihajtani. Nekem is volt pár hét, mire szembesültem véle <_<

...mert ez is jellemzően olyan extra amit ha egyedül vezeted az autót, soha nem bántasz, hanem egyszer beállítod és aztán úgy marad az idők végeztéig. Én kezdettől tudtam hogy van ilyenem a Coupéban, de már 2 éve nem nyúltam hozzá...

Link to comment
Megosztás:

...mert ez is jellemzően olyan extra amit ha egyedül vezeted az autót, soha nem bántasz, hanem egyszer beállítod és aztán úgy marad az idők végeztéig. Én kezdettől tudtam hogy van ilyenem a Coupéban, de már 2 éve nem nyúltam hozzá...

Pontosan. De most, hogy már a zasszony is vezeti, direkt jó. Meg hogy az ülés is megyen fel-le. F-nél ez se vót mindegyikben

Link to comment
Megosztás:

...mert ez is jellemzően olyan extra amit ha egyedül vezeted az autót, soha nem bántasz, hanem egyszer beállítod és aztán úgy marad az idők végeztéig. Én kezdettől tudtam hogy van ilyenem a Coupéban, de már 2 éve nem nyúltam hozzá...

9,5 éve beállítottam, azóta se babráltam. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.