Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Így mondjuk már más a helyzet. Én a motorhőmérséklet jeladó vagy az arra menő vezeték hibájára tippelek. Ettől lehet az indítási probléma és a gázadásra torpanás is, hogy nem dúsít a vezérlő hideg motornál.

Ez hosszú távon okozhat egyéb problémát a kocsiban, vagy kimerül ennyiben a hibajelenség?

A fogyasztásom nem változott negatív irányba, sőt..mióta melegebb idők vannak kevesebbet is eszik egy picivel. Az 1000-es alapjárat is összefügghet ezzel?

Miként tudom megvizsgálni, hogy jó-e a jeladóm? Csak úgy ha kicserélem egy másikra, vagy van egyéb módszer rá?

Link to comment
Megosztás:

Ez hosszú távon okozhat egyéb problémát a kocsiban, vagy kimerül ennyiben a hibajelenség?

A fogyasztásom nem változott negatív irányba, sőt..mióta melegebb idők vannak kevesebbet is eszik egy picivel. Az 1000-es alapjárat is összefügghet ezzel?

Miként tudom megvizsgálni, hogy jó-e a jeladóm? Csak úgy ha kicserélem egy másikra, vagy van egyéb módszer rá?

Valószínűleg nem okoz semmi problémát azon kívül, hogy a kipufogógáz NOx tartalma magasabb lesz. Alapjárat és fogyasztás szintén egybevág, mert így nem dúsít (annyira) hidegen, és valószínűleg melegen is szegényebb keveréket képez, ami egy bizonyos szintig csökkenti a fogyasztást, cserébe a katalizátor nem működik olyan jól és magasabb az NOx tartalom.

Szervízben rá tudnak nézni, hogy mit mutat a hőmérő, aztán ha hülyeséget mutat, akkor biztosan ez a probléma. Esetleg próba másik ugyanilyen autóból.

Link to comment
Megosztás:

Már biztos nagyon unalmas, hogy folyadékfolyáson rugózok, de hátha tudtok segíteni. Írtam korábban, hogy fogyott a hűtővíz, kicserétettem a vízpumpát. A hétvégén megtettem kb 1500km-t, az első nap még este a motor alá néztem semmi nem volt. Másnap reggel tócsa, és a motor jobb oldalán (szemből) majdnem mindenhol vizes volt, még az a kivezető csonk is ami a termosztát és a hűtőbe vezető cső között van, de a bilincsnél száraz. A burkolat alatt is láttam cseppeket. Azt korábban elfelejtettem leírni, hogy mikor a szerelő kicserélte a vízpumpát azt mondta, hogy a lefogatsnál látta csak a szivárgást, tehát nem a pumpa szállt el. Ezt nem igen értem. Szóval lehetséges-e, hogy a termosztátnál az a fémkivezető szivárog? Ha hengerfejes milyen égéstermékkimutatással próbálkozzak, a márkaszervízek csinálnak ilyet? Mennyi lehet a hengerfejtömítés-csere, felújítás, miegymás kb?

Előre is köszönöm a türelmeteket.

Link to comment
Megosztás:

Már biztos nagyon unalmas, hogy folyadékfolyáson rugózok, de hátha tudtok segíteni. Írtam korábban, hogy fogyott a hűtővíz, kicserétettem a vízpumpát. A hétvégén megtettem kb 1500km-t, az első nap még este a motor alá néztem semmi nem volt. Másnap reggel tócsa, és a motor jobb oldalán (szemből) majdnem mindenhol vizes volt, még az a kivezető csonk is ami a termosztát és a hűtőbe vezető cső között van, de a bilincsnél száraz. A burkolat alatt is láttam cseppeket. Azt korábban elfelejtettem leírni, hogy mikor a szerelő kicserélte a vízpumpát azt mondta, hogy a lefogatsnál látta csak a szivárgást, tehát nem a pumpa szállt el. Ezt nem igen értem. Szóval lehetséges-e, hogy a termosztátnál az a fémkivezető szivárog? Ha hengerfejes milyen égéstermékkimutatással próbálkozzak, a márkaszervízek csinálnak ilyet? Mennyi lehet a hengerfejtömítés-csere, felújítás, miegymás kb?

Előre is köszönöm a türelmeteket.

Esetleg termosztát tömités vagy maga a hűtő és a termó közti csődarab? Én tutti hogy ezekeket nézném meg először.

Más: Vki cserélt már belső összekötőt? Azon kívűl hogy futóműt kell állitani mennyire necces a művelet? Én otthon bele merjek vágni?

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg nem okoz semmi problémát azon kívül, hogy a kipufogógáz NOx tartalma magasabb lesz. Alapjárat és fogyasztás szintén egybevág, mert így nem dúsít (annyira) hidegen, és valószínűleg melegen is szegényebb keveréket képez, ami egy bizonyos szintig csökkenti a fogyasztást, cserébe a katalizátor nem működik olyan jól és magasabb az NOx tartalom.

Szervízben rá tudnak nézni, hogy mit mutat a hőmérő, aztán ha hülyeséget mutat, akkor biztosan ez a probléma. Esetleg próba másik ugyanilyen autóból.

Ezt bármelyik szervizben meg tudják nekem mérni, vagy csak opel szervizekben?

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

gyerekek

letört az antennám

először csak azt hittem elgörbült, de aztán láttam (meg hallottam a rossz adásnál hogy gond van) a külső műanyag borítés egy kis része tartja csak

kérdés, ciki nagyon olyan cápauszonyszerű antennát feltenni?

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Nagyjából egybevág az angeleyes meg a kék helyzetjelzőkkel cikiség terén... :devlish:

akkor nem :lol:

bár nekem fehér helyzetjelzőm van....

Link to comment
Megosztás:

gyerekek

letört az antennám

először csak azt hittem elgörbült, de aztán láttam (meg hallottam a rossz adásnál hogy gond van) a külső műanyag borítés egy kis része tartja csak

kérdés, ciki nagyon olyan cápauszonyszerű antennát feltenni?

Valamit hiányolok!.........................Hol a fénykép? :devlish:

A caravanon is olyan az antenna mint az 5 ajtóson?Rácsavarós vagy milyen?

Mert nekem van itthon rácsavarós,ha jó rá elküldhetem!

Link to comment
Megosztás:

Valamit hiányolok!.........................Hol a fénykép? :lol:

A caravanon is olyan az antenna mint az 5 ajtóson?Rácsavarós vagy milyen?

Mert nekem van itthon rácsavarós,ha jó rá elküldhetem!

Az 5 ajtósban elvileg benne van az ablakmosó kivezetés is... Caravanban is?!

Az én sedánomon nincs is hátsó ablaktörlő. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ajtósban elvileg benne van az ablakmosó kivezetés is... Caravanban is?!

Az én sedánomon nincs is hátsó ablaktörlő. :lol:

A caravanban asszem külön van (bringával vagyok, nem tom megnézni :devlish:.) De csak ha maga az antenna törött, sztem ugyanolyan, fel lehet rá csavarni, csak az alja más, a menet gondolom ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Valamit hiányolok!.........................Hol a fénykép? :lol:

A caravanon is olyan az antenna mint az 5 ajtóson?Rácsavarós vagy milyen?

Mert nekem van itthon rácsavarós,ha jó rá elküldhetem!

:devlish: fénykép a törött antennáról? mondasz valamit,

sőt, sorozatkép: törött, majdnem leesett, teljesen hiányzik, no meg némi kép arról hogy nem jön be rádióadó és keresi a csatornákat ...

:lol:

amúgy rácsavarós, de a csavaró még megvan, csak épp utána nincs semmi :lol:

néztem párezer ft elvileg egy új....

a tied mennyi lenne? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy olan gondal fordulok hozzátok, hogy az elektromos fényszóróálító motor fordítva müködik :devlish:

Úgy értem a dolgot hogy ötösön van lent és 0 án fent :lol:

Mit tudnék evvel csinálni? méregettem hogy kapja az áramot, de nem tok rájönni hogy működik.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Semmit se csinálj vele, mert az úgy működik rendesen. :devlish:

Sziasztok

Egy olan gondal fordulok hozzátok, hogy az elektromos fényszóróálító motor fordítva müködik :lol:

Úgy értem a dolgot hogy ötösön van lent és 0 án fent :lol:

Mit tudnék evvel csinálni? méregettem hogy kapja az áramot, de nem tok rájönni hogy működik.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

erre valaki?:?:???

Nekem is ugyanez a hibám volt hogy letőrt a kesztyütartó karok.Kiveszed a kesztyűtartót és gyakorlatilag ki töröd a maradékot ne csavarhuzóval feszegesd. Én akkus furóval több helyen megfurtam a csonkot és utána simán kijött.Aztán az újat bepattintod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.