Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Már látom,hogy a köv. kocsim nem Twinportos lesz. :)

ne izgulj, ebbe az irányba elment a világ. ha nem twinportos lesz a gép akkor majd a változó szelepvezérlés hal meg, vagy szétesik a váltó, vagy mittómén....

szerintem az új autóval idővel mindenki szopni fog. ha más nem az elektronikával... :)

rám is ez vár....

Link to comment
Megosztás:

ne izgulj, ebbe az irányba elment a világ. ha nem twinportos lesz a gép akkor majd a változó szelepvezérlés hal meg, vagy szétesik a váltó, vagy mittómén....

szerintem az új autóval idővel mindenki szopni fog. ha más nem az elektronikával... :)

rám is ez vár....

Az milyen hogy a kolega totyojában 90ekm-nél remeg a kocsi.

Jah D4D-CAT 170le 400Nm....

Valami lendkerék 400e ft

Link to comment
Megosztás:

motorolaj szint alacsony. Ellenőrizze és pótolja a hiányzó mennyiséget. Forduljon márkakereskedőjéhez vagy hivatalos Opel szervízállomáshoz a hiba elhárítására.

Ezt írja a kezelési kézikönyv.

Eddig oké...

Melyik olaj? A motorolajat leellenőriztem. Fékolaj is oké. Lehet, hogy a szervó? Holnap megnézem...

Link to comment
Megosztás:

Motorolaj szint rendben, megnéztem.

Csak úgy gondolkodom!Egyszer írta ki vagy azt folyamatosan írja(nekem nincs BC-m)?

Csak azért mondom,mert nálam is kivillant egyszer az olajszint vörös visszajelzője,megnéztem és

rendben volt a szint, nem lehet hogy csak egy pillanatra(valami hiba miatt) nem érzékelte az olajmennyiséget ?

Link to comment
Megosztás:

X=10.5-11.5:1 kompresszió

E=hengerenkénti befecs.

R=magasabb teljesítmény

Télleg ,azt tudtam,hogy a XEL-ben az L azt jelenti:LOW tehát alacsony,visszafogott)

Pedig azt jelenti

Az Opc Astrákba teszik az x20xev emelt teljesítményű változata. Más veztengely, program, leömlő... 136 helyett 160 LE. :)

Én azt hittem ez egy teljesen új motortípus.

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy gondolkodom!Egyszer írta ki vagy azt folyamatosan írja(nekem nincs BC-m)?

Csak azért mondom,mert nálam is kivillant egyszer az olajszint vörös visszajelzője,megnéztem és

rendben volt a szint, nem lehet hogy csak egy pillanatra(valami hiba miatt) nem érzékelte az olajmennyiséget ?

Sajnos az utóbbi 50km alatt, azaz ma este háromszor is kiírta... Az elsőnél besz@rás, satu, motor ki, ellenőzzés, de azon kívűl, hogy már cserélni kell, teljesen okés...Holnap megnézetem.

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy gondolkodom!Egyszer írta ki vagy azt folyamatosan írja(nekem nincs BC-m)?

Csak azért mondom,mert nálam is kivillant egyszer az olajszint vörös visszajelzője,megnéztem és

rendben volt a szint, nem lehet hogy csak egy pillanatra(valami hiba miatt) nem érzékelte az olajmennyiséget ?

már bocsi, de az nem a szint visszajelző neked, ha nincs BC, hanem az olajnyomás alacsony jelzés....az pedig dinamikusabb kanyarban, ha alacsony az olajszint szokott bevillanni, mert apumpa nem szállít....szóval ez már következmény...és mégnagyobb lesz a következmény ha nem töltessz rá :) :)

Link to comment
Megosztás:

A Z18XER változtatható / változtatott szelepvezérlésü motor.

( nem akarok belemenni, de a 2008 as év körül az opelnek ez volt a legnagyobb durranása, a Honda a VTI motorral kb 15 éve használja ezt.... ) még a suzukiba is legalább 5-6 éve megy, meg a toyotába a VVTI motor meg satöbbi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.