Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Szubjektív, de engem a hosszúkás hátsó lámpái valahogy mindig a Trabant kombira emlékeztetnek, de amúgy más bajom nincs vele... <_<

Ezt pedig dícséretnek kell venni.A Trabi kombi az egyik legkirályabb autó! :D

Nekem csak limuzinom volt Trabiból,de az is felejthetetlen kiskocsi!

Link to comment
Megosztás:

Hmm! Nekem is volt limó is, meg kombi is. Akkor szerettem, de már más idők járnak. <_<

Édesapám is szerette amíg rá nem gyűrte egy kamionos egy másik kamionra.. Idézem: "nem láttam, mert olyan kicsi".

A tűzoltók csak ránéztek apámra a trabantban és annyit mondtak hangosan, hogy ez már nem él... Szerencsére rosszul gondolták..

Link to comment
Megosztás:

Édesapám is szerette amíg rá nem gyűrte egy kamionos egy másik kamionra.. Idézem: "nem láttam, mert olyan kicsi".

A tűzoltók csak ránéztek apámra a trabantban és annyit mondtak hangosan, hogy ez már nem él... Szerencsére rosszul gondolták..

Ez az a mondat amit nem szeretnék egy baleset után hallani senki szájából :D

Kicsit OFF a téma,de egy hete munkába menet láttam egy autót fejtetőn az árokban (forgalmas út mellett)

Előttem ment kb 20 autó,de még lassítani sem lassított egyik sem!Visszatolattam,félreálltam,de "szerencsére" senki sem volt már benne!

Azért felhívtam a rendőrséget hogy tudnak e róla!Az azért bíztató hogy ha fejre állok,a kutya sem fog foglalkozni velem... <_<

Rövid távokon van használva a G Astránk,olajbeöntő sapkája trutyis,de a kiegyenlítő tartályban lévő vízben is úszkálnak fura dolgok!

Fehéres trutyi a tetején és az oldalán fekete olajszerű dolog van lerakódva!Tél előtt lett lecserélve a víz!

Viz nem fogy...Ennyire koszos a rendszer,befolyik valahonnan valami olaj,hengerfejes?Képeket majd megpróbálok feltölteni...

Link to comment
Megosztás:

Ez az a mondat amit nem szeretnék egy baleset után hallani senki szájából :D

Kicsit OFF a téma,de egy hete munkába menet láttam egy autót fejtetőn az árokban (forgalmas út mellett)

Előttem ment kb 20 autó,de még lassítani sem lassított egyik sem!Visszatolattam,félreálltam,de "szerencsére" senki sem volt már benne!

Azért felhívtam a rendőrséget hogy tudnak e róla!Az azért bíztató hogy ha fejre állok,a kutya sem fog foglalkozni velem... <_<

Ez nem januárba Zámoly szélén volt? Mer ha igen akkor én is láttam és megáltam

szerk.: ja 1 hete... bocs még korán van..

Link to comment
Megosztás:

Ez nem januárba Zámoly szélén volt? Mer ha igen akkor én is láttam és megáltam

szerk.: ja 1 hete... bocs még korán van..

De igen!Nem konkrét emberekre gondoltam,mert biztos többen megálltak,hanem nagy általánosságban 50-ből 1?

Estére már nem voltak rajta a kerekek!Azt valakik "megmentették" róla!

Lipi-G ezt nekem írtad?Ugyan attól koszos akkor a beöntőnél és a kiegyenlítőben?Ha igen,akkor megnyugodtam <_<

Link to comment
Megosztás:

Estére már nem voltak rajta a kerekek!Azt valakik "megmentették" róla...

Ez kérem Magyarország, "én is így szereltek" !

Felháborító amúgy, de az méginkább ami velem történt meg 1,5 hónapja. Karácsony előtt egy corsás csákó állt egy bevásárlóközpont parkolójában és rakodott be a csomitartóba, én vittem vissza a kosarat közbe ő beszált és indítani akart . De szó szerint csak akart, mert lemerült az akkuja (önindító kettőt nyüsszent) Kiszált, majd én köszöntem utána megkérdeztem segíthetek-e, mert van kábelem meg itt állok 2 vel odább, erre ő bunkón odaszóllt hogy foglalkozzak a saját dolgommal. Ezek után mondom én, hogy legközelebb 10 szer meggondolom hogy hasonló megforduljon a fejemben. Persze nyilván egy fejtetőn álló kocsi mellet ennek ellenére biztos megállnék, ha más nem megkérdezném minden rendbe van -e nem e kell segítség.

Link to comment
Megosztás:

Ez kérem Magyarország, "én is így szereltek" !

Felháborító amúgy, de az méginkább ami velem történt meg 1,5 hónapja. Karácsony előtt egy corsás csákó állt egy bevásárlóközpont parkolójában és rakodott be a csomitartóba, én vittem vissza a kosarat közbe ő beszált és indítani akart . De szó szerint csak akart, mert lemerült az akkuja (önindító kettőt nyüsszent) Kiszált, majd én köszöntem utána megkérdeztem segíthetek-e, mert van kábelem meg itt állok 2 vel odább, erre ő bunkón odaszóllt hogy foglalkozzak a saját dolgommal. Ezek után mondom én, hogy legközelebb 10 szer meggondolom hogy hasonló megforduljon a fejemben. Persze nyilván egy fejtetőn álló kocsi mellet ennek ellenére biztos megállnék, ha más nem megkérdezném minden rendbe van -e nem e kell segítség.

Erről egy klasszikus vicc jut eszembe: "....Kuss! Én így szoktam leszállni"

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A bemattult, foltos lámpa foncsorral lehet valamit kezdeni? Jobb hátsó Njoy lámpabúrám van. Túl sötét emiatt. Márciusban műszaki, vajon szólnak érte?

Csak jobboldalt?Gyári lámpa az njoy is,úgy hogy nem szólnak érte.

Ha a foncsor a matt,foltos,akkor csere,de te szerintem a búrára gondolsz,sz polírozható. <_<

Link to comment
Megosztás:

Csak jobboldalt?Gyári lámpa az njoy is,úgy hogy nem szólnak érte.

Ha a foncsor a matt,foltos,akkor csere,de te szerintem a búrára gondolsz,sz polírozható. <_<

Nem sajnos. A búra kifogástalan. Mindkét oldalt Njoy van, így látszik a különbség. A belső fényes visszaverő rész van bemattulva, foltosodva. Remélem nem vágják meg műszakin. Végül is világít csak halványabban látszik mint a bal oldal. Nem szeretnék másikat venni. :S

Link to comment
Megosztás:

Nem sajnos. A búra kifogástalan. Mindkét oldalt Njoy van, így látszik a különbség. A belső fényes visszaverő rész van bemattulva, foltosodva. Remélem nem vágják meg műszakin. Végül is világít csak halványabban látszik mint a bal oldal. Nem szeretnék másikat venni. :S

Pedig vaterán olcsón hozzá tudnál jutni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.