Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

igen probaltam.

az hogy minden mukodott rendesen de amiutan a kozponti zarat beszereltek azota eg a legzsak lampam.

ma mindent le ellenoriztem de sehol nem kaptam hibat, most azert kezdek gyanakodni a programra vagy a kabelre amit most vettem.

mert allitolag ezek a kinai utan gyartott kabelek es a feltort programok nem mindig tudjak kitorolni a hibat.

az is lehet hogy amikor beszereltek a kozponti zart akkor tortent valami aram kieses es a legzsak eszre vette, csak lehet nem jo a program amivel kiakarom torolni.

ha nem sikerul megoldjam akkor muszaj lesz service-be vigyem.

Légzsák biztiét kéne megnézni hogy jó-e ha jó akkor én mérnék feszt a vezérlő elektronikán hogy oda elér-e a feszültség. A vezérlőt a váltó boxba találod a fűtés konzol alatt. Anyós láb takarót lebontva hozzá lehet férni. Méréssel óvatosan csak multimétert használj semmiféle próbalámpát ugyanis az elsütheti a légzsákodat!!!!!! Még annyi hogy a vezérlőn csak gyújtáson van fesz tehát bekapcsolt gyújtás mellet mérj!!

OFF: nem tudom ki lehetett az az elvetemült aki légzsákot kért bele anno de kp zárat nem. Nem tudom de valahogy emlékeimbe úgy él hogy légzsák az egy szereltségi szint lett volna amihez már kp zár is járt nem???

Önindítós témához: Szénkefe csere mindenképp ahogy előttem mondták. Esetleg egy kommutátor szabályzás nem árt hogy ne egye meg idő előtt az új kefét, illetve a kefetűz megelőzését ami a kommutátor illetve a forgórész totális tönkremenetelét eredményezné.

Link to comment
Megosztás:

Légzsák biztiét kéne megnézni hogy jó-e ha jó akkor én mérnék feszt a vezérlő elektronikán hogy oda elér-e a feszültség. A vezérlőt a váltó boxba találod a fűtés konzol alatt. Anyós láb takarót lebontva hozzá lehet férni. Méréssel óvatosan csak multimétert használj semmiféle próbalámpát ugyanis az elsütheti a légzsákodat!!!!!! Még annyi hogy a vezérlőn csak gyújtáson van fesz tehát bekapcsolt gyújtás mellet mérj!!

OFF: nem tudom ki lehetett az az elvetemült aki légzsákot kért bele anno de kp zárat nem. Nem tudom de valahogy emlékeimbe úgy él hogy légzsák az egy szereltségi szint lett volna amihez már kp zár is járt nem???

Önindítós témához: Szénkefe csere mindenképp ahogy előttem mondták. Esetleg egy kommutátor szabályzás nem árt hogy ne egye meg idő előtt az új kefét, illetve a kefetűz megelőzését ami a kommutátor illetve a forgórész totális tönkremenetelét eredményezné.

Szerintetek a "not present" az mire vonatkozik? (Feltéve, ha a kábeled + progid ezt jól olvasta ki) Nem élő hiba, csak törölni kellene a régi hibakódokat, ami légzsák esetében akkusaru levétellel nem megy. Valami olyan kütyüt kéne rádugni, amivel már töröltek ilyen hibakódot.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek a "not present" az mire vonatkozik? (Feltéve, ha a kábeled + progid ezt jól olvasta ki) Nem élő hiba, csak törölni kellene a régi hibakódokat, ami légzsák esetében akkusaru levétellel nem megy. Valami olyan kütyüt kéne rádugni, amivel már töröltek ilyen hibakódot.

Erről van szó!

Már korábban is le lett írva hogy ezek nem élő hibakódok, valószínűleg korábban (mondjuk a centrál beszerelésekor) gyújtás alatt szét lett húzva a légzsák vagy övfeszítő csatija, így eltárolta a hibakódot, de a hiba már nincs jelen (különben égne a légzsák lámpa a műszerfalon), csak a hiba nem törlődött ki.

Arról is volt már szó hogy a légzsák hibát nem lehet akkusaru-levétellel kitörölni, és ezek szerint a kínai OpCom-ok sem alkalmasak erre, de ha ez ennyire zavaró, akkor el kell menni márkaszervizbe és Tech2-vel pillanatok alatt kiütik a tárolt hibákat is, bár lehet hogy elkérnek érte párezer forintot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kérdésem.

Elkezdett világítani a sárga motor alakú kijelző lámpám, és menet közbe félgáznál pedig villog, ha visszaveszem a gázt akkor megint folyamatosan villágít stb.

Szerintettek mi lehet a hiba.

Előre is köszönöm.

Attila

Szia!

Egy hiba kiolvasást kellene csináltatni v.melyik szervízben. Nem jár traktorosan a motor?

Link to comment
Megosztás:

Ma este állok be a garázsba és észreveszem,hogy a féklámpa alig világít valamit hátul.

Megnézem,hát csak a pótféklámpa ég a két alsó nem,sőt ha a féket nyomom akkor a helyzetjelző halványodik.

Ebből szerelés lesz ,úgy hogy ittam benn előtte egy kicsit a buliból maradt pezsgőből és neki álltam cserélni.

Szerencsére volt 2 égőm és viszonylag hamar kész lettem.Csak közben párszor bementem inni,ennek az lett a

vége,hogy a pezsgő elfogyott ,nekem virágos jókedvem lett és az utólsó csavart (azt a kis ge.i fehér műanyagost)

beejtettem a kárpit mögé és lement egész az aljáig.Ott koppant kb. a kipufogónál.Utána pótcsavar keresés ,majd sörivás...

Most jöttem nemrég be,mert aztán meg zenét hallgattam(AC/DC)a kocsiban.Na ennyi estére.

Link to comment
Megosztás:

Hátsódob és a középső csatlakozásánál lévő tömítőkarika és rugós szorító is lehetséges zajkeltő forrás.( nálam már bizonyitott  :D

Köszönöm!

Akkor ma kicsit jobban aláfekszek és megnézem... Persze nem úgy mint corsIKa kolléga. :o

Link to comment
Megosztás:

Ma este állok be a garázsba és észreveszem,hogy a féklámpa alig világít valamit hátul.

Megnézem,hát csak a pótféklámpa ég a két alsó nem,sőt ha a féket nyomom akkor a helyzetjelző halványodik.

Ebből szerelés lesz ,úgy hogy ittam benn előtte egy kicsit a buliból maradt pezsgőből és neki álltam cserélni.

Szerencsére volt 2 égőm és viszonylag hamar kész lettem.Csak közben párszor bementem inni,ennek az lett a

vége,hogy a pezsgő elfogyott ,nekem virágos jókedvem lett és az utólsó csavart (azt a kis ge.i fehér műanyagost)

beejtettem a kárpit mögé és lement egész az aljáig.Ott koppant kb. a kipufogónál.Utána pótcsavar keresés ,majd sörivás...

Most jöttem nemrég be,mert aztán meg zenét hallgattam(AC/DC)a kocsiban.Na ennyi estére.

Azt hogy lehet onnan kiszedni? Én is mindig ettől fo**ok hogy beesik. kopp kopp kopp eddig még nem esett be, de ami késik még nem múlik.

Link to comment
Megosztás:

Azt hogy lehet onnan kiszedni? Én is mindig ettől fo**ok hogy beesik. kopp kopp kopp eddig még nem esett be, de ami késik még nem múlik.

Hali!

Múltkor cseréltem csomagtér ajtó átvezető gumicsövet.. schön munka volt :o ..

Ha beesik a foglalat rögzítő a kárpit mögé, a következőképpen szedhető ki

(amennyiben nincs flexibilis d=3cm átmérőjű alkarod :D )

1. csomagtérszőnyeget kiveszed,

2. lepattintod a zárnál levő műanyag burkolatot (óvatosan, mert rohadt drága a patent ha törik :) ) ,

3. ezután a kárpit szépen, kissé kihajtható annyira, hogy kézzel alatta benyúlj.

u.i.: lehet próbálkozni csak a szőnyeg kivételével és benyúlni a kárpit alá, de óvatosan, nehogy megtörjön az a szép anyag.

üdv.

Lecso

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Akkumulátor új, gyertyák újak, az autó teljesen kiszámíthatatlanul vagy indul vagy nem. majd napokig "pöccre" indul majd napokig nagyon nehezen vagy váltogatva egyik nap igen a másik nap nagyon nehezen de mindíg csak a napi első indulásnál. Amikor nem indul elsőre akkor csak sokadik próbálkozásra, de addig indítózik csak nem indul. Menet közben semmi gondja. Computer nem mutat semmi hibát, hibakódot.

Valaki?

Link to comment
Megosztás:

Légzsák biztiét kéne megnézni hogy jó-e ha jó akkor én mérnék feszt a vezérlő elektronikán hogy oda elér-e a feszültség. A vezérlőt a váltó boxba találod a fűtés konzol alatt. Anyós láb takarót lebontva hozzá lehet férni. Méréssel óvatosan csak multimétert használj semmiféle próbalámpát ugyanis az elsütheti a légzsákodat!!!!!! Még annyi hogy a vezérlőn csak gyújtáson van fesz tehát bekapcsolt gyújtás mellet mérj!!

OFF: nem tudom ki lehetett az az elvetemült aki légzsákot kért bele anno de kp zárat nem. Nem tudom de valahogy emlékeimbe úgy él hogy légzsák az egy szereltségi szint lett volna amihez már kp zár is járt nem???

Önindítós témához: Szénkefe csere mindenképp ahogy előttem mondták. Esetleg egy kommutátor szabályzás nem árt hogy ne egye meg idő előtt az új kefét, illetve a kefetűz megelőzését ami a kommutátor illetve a forgórész totális tönkremenetelét eredményezné.

OFF: Amikor én vettem (2005-ben) a légzsák alap felszereltség volt. a kp. zár opció... ON

Link to comment
Megosztás:

na nekem erre van az asszony és a drága 45 kg ja

oda is benyúl könyékig ahol nekem a csuklóm se megy át.

igazi madárcsontú a galambom :D

ja valaki nem tud valami ötletet hogyan lehetne a küszöbből kiszedni egy csavarhúzót

idegesít hogy kopog kanyarodás közben. :o

a sofőrülésem bukkanón elemelkedik velem együtt ez gondolom nem normális mi lehet a baja,

amióta megvan a kocsi azóta csinálja

a másik hogy nyekeregnek a rugók az ülés háttámlájában ezzel lehet valamit csinálni?

Link to comment
Megosztás:

na nekem erre van az asszony és a drága 45 kg ja

oda is benyúl könyékig ahol nekem a csuklóm se megy át.

igazi madárcsontú a galambom :(

ja valaki nem tud valami ötletet hogyan lehetne a küszöbből kiszedni egy csavarhúzót

idegesít hogy kopog kanyarodás közben. :o

a sofőrülésem bukkanón elemelkedik velem együtt ez gondolom nem normális mi lehet a baja,

amióta megvan a kocsi azóta csinálja

a másik hogy nyekeregnek a rugók az ülés háttámlájában ezzel lehet valamit csinálni?

célszerszám :)

nekem sem esett be még be..kopp...kopp..kopp de a finom női kéz csodákra képes.. :(

Most vagy én bírok kevés képzelőerővel, :) vagy gyári extra a beépített csavarhúzó a küszöbben, de el sem tudom képzelni, hogyan kerülhetett az oda.. :D

Az üléssel kapcsolatban, ha türelmed bírja, jövő hétvégén jövök infóval, mert nekem is ez a problémám, s az ülésfűtéssel együtt egy kalap alatt azt is orvosolni fogom.

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Akkumulátor új, gyertyák újak, az autó teljesen kiszámíthatatlanul vagy indul vagy nem. majd napokig "pöccre" indul majd napokig nagyon nehezen vagy váltogatva egyik nap igen a másik nap nagyon nehezen de mindíg csak a napi első indulásnál. Amikor nem indul elsőre akkor csak sokadik próbálkozásra, de addig indítózik csak nem indul. Menet közben semmi gondja. Computer nem mutat semmi hibát, hibakódot.

Valaki?

Öregem F Astrája csinálta ezt, benzines C16NZ motorkóddal. Ott a HAL jeladó, gyújtáselosztó fedél, valamint gyertyakábelek segítettek, azóta megy.

Amikor ezt csinálta, akkor annyi volt a trükk, hogy az elosztófedél 2 kis csavarját kicsavartuk, az elosztófedelet elemeltük a talpától. Aztán vissza a helyére, csavarok be és utána mindig indult a kocsi. ( mivel ugye az F az rotoros elosztós...)

Link to comment
Megosztás:

célszerszám :)

nekem sem esett be még be..kopp...kopp..kopp de a finom női kéz csodákra képes.. :(

Most vagy én bírok kevés képzelőerővel, :D vagy gyári extra a beépített csavarhúzó a küszöbben, de el sem tudom képzelni, hogyan kerülhetett az oda.. :o

Az üléssel kapcsolatban, ha türelmed bírja, jövő hétvégén jövök infóval, mert nekem is ez a problémám, s az ülésfűtéssel együtt egy kalap alatt azt is orvosolni fogom.

üdv.

Nekem a műszerfalba esett be csavar.. kétszer is! Fél óra műszerfal alulról történő ütögetése után szerencsére kiesett. :)

Link to comment
Megosztás:

célszerszám :(

nekem sem esett be még be..kopp...kopp..kopp de a finom női kéz csodákra képes.. :(

Most vagy én bírok kevés képzelőerővel, :) vagy gyári extra a beépített csavarhúzó a küszöbben, de el sem tudom képzelni, hogyan kerülhetett az oda.. :o

Az üléssel kapcsolatban, ha türelmed bírja, jövő hétvégén jövök infóval, mert nekem is ez a problémám, s az ülésfűtéssel együtt egy kalap alatt azt is orvosolni fogom.

üdv.

kibírom lassan három éve várok a megfejtésre

amikor az ajtóba menő vezetéket próbáltam visszahúzni a kaszniba rá kellett hatni egy kicsit, olyan jól sikerült hogy a kedvenc cs húzóm beesett. alig voltam pancser

:D a fűtés beszerelése nagy cumi ajánlom vegyél gyors kötözőt , egy méretesebb csípőfogót,

egy ollót és egy erős fejlámpát meg egy alkoholos filcet.

nem viccelek!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

kibírom lassan három éve várok a megfejtésre

amikor az ajtóba menő vezetéket próbáltam visszahúzni a kaszniba rá kellett hatni egy kicsit, olyan jól sikerült hogy a kedvenc cs húzóm beesett. alig voltam pancser

:D a fűtés beszerelése nagy cumi ajánlom vegyél gyors kötözőt , egy méretesebb csípőfogót,

egy ollót és egy erős fejlámpát meg egy alkoholos filcet.

nem viccelek!!!! :)

így már értem :(

a fűtés beszerelése nem lehet nagyobb móka, mint amikor szétkaptam tisztításhoz a vétel után a hátsó üléspaddal együtt... :o

volt posztom is róla... örömteli a várakozás... :)

Link to comment
Megosztás:

így már értem :(

a fűtés beszerelése nem lehet nagyobb móka, mint amikor szétkaptam tisztításhoz a vétel után a hátsó üléspaddal együtt... :)

volt posztom is róla... örömteli a várakozás... :)

hát én amikor nekiálltam majdnem sírtam :(

hogy ilyen mocsok módon hogy lehet ülést csinálni

fém karikákat inkább levagdostam és pótoltam gyors kötözővel

ráadásul a gyári fűtőpaneleken is át kellett fűzni a kötözőket, ehhez kellet a kisolló lyukasztani.

a filccel meg lámpával (átvilágítás) bejelölni hogy hol futnak a fűtőszálak nehogy elvágjam őket

igazi öröm volt végezni vele :D :o

de szuperül működik. lángot vet tőle a seggem

Link to comment
Megosztás:

így már értem :)

a fűtés beszerelése nem lehet nagyobb móka, mint amikor szétkaptam tisztításhoz a vétel után a hátsó üléspaddal együtt... :o

volt posztom is róla... örömteli a várakozás... :D

Ülés sajna nekem is szól mármint a rúgók szal az érdekelne engem is hogy miként lehet javitani! Másik az ablaktörlőm érdekes hangokat hallat magából mikor nedves a szélvédő akkor a mechanika felől ilyen kopogó hang halattszik. De marha nehéz behatárolni ugyanis ha felhajtom a lapátokat akkor teljesen csendben megy. Leszedtem a műanyagot hallani hogy kopog de nem tudom melyik eleme a mechanikának. Segítsetek mit és hogyan kéne csinálni!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Fékolaj cserét hogy kell csinálni, mire kell vigyázni, milyen tipusu és kb mennyi fér bele.

Az autó 4 éves , a szinén nem látszik semmi változás, vagy akkor még nem fontos cserélni?

Le kell engedni, aztán légteleníteni JH, BH, JE, BE sorrendben. Van aki csak leszívja a tartályból és Önt bele. Szépen megfogalmazva a véleményem: Ha két elegyet összeöntesz, bármennyire hígítod, sosem lesz csak az egyik belőle.

Szerk: ja és nem ránézésre cserélünk, hanem méresd meg, és akkor kiderül, hogy csereérett-e vagy sem. Bár négy évesen szerintem illene cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Ülés sajna nekem is szól mármint a rúgók szal az érdekelne engem is hogy miként lehet javitani! Másik az ablaktörlőm érdekes hangokat hallat magából mikor nedves a szélvédő akkor a mechanika felől ilyen kopogó hang halattszik. De marha nehéz behatárolni ugyanis ha felhajtom a lapátokat akkor teljesen csendben megy. Leszedtem a műanyagot hallani hogy kopog de nem tudom melyik eleme a mechanikának. Segítsetek mit és hogyan kéne csinálni!!!

Ezekre a megoldások engem is érdekelnének!! :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.