Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

hellooooo Kedves opelos barátok nekem lenni több problémám is.... ;)

1, hideg motornál 1000-2500 között ugrál a fordulatom. ha nem szeretném hogy ugráljon hamarabb leveszem a lábam a gázről de fix fordulaton megy tovább 10-15m mire a motorfék észbe kap hogy lassítani kellene. van olyan is amikor elkezd rángatni úgy mintha le szeretne fulladni. mi a teendő ???? már 1000 szer ki lett takarítva az injektor a szívó berendezés, meg szeleptisztitó lóttyót is itatok vele de semmi.. :D( meleg mocinál benyomom a kuplungot váltás végett és ott is csak bög 3-4mp ig mire leesik a fordulat. vilamossági szerelő azt mondta minden tökéletes. az autoszerelő meg azt mondta új injektor kellene bele de az se biztos hogy megoldaná e hibát.

Hi!

Nekem is néha néha csinálja hidegindításkor már közel egy éve. Az öröm az ürömben, hogy nekem csak 20°C körüli hőmérsékletnél és csak az első 4-500m-ig.

Kipucoltattam a folytószelepházat az alapjárati motor és kicseréltettem a hőfokvisszajelzőt is. Egyenlőre egyik sem hozott megoldást. A szaki barátom azt mondta, ha nem nagyon zavar járjak így. (Hát zavar :rolleyes: ) Egyébként az alapjárati motorra gyanakszik nagyon, attól függetlenül, hogy kitisztította. Véleménye szerint egy kicsit "öreg" már és lassú. A csere az pedig egy kicsit húzós lenne most. kb. olyan 25-30e be fájna.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a hűtőtömítő csak arra szolgálna,hogy a segítségével a legközelebbi szerelőig eljussunk.Kb annyi mint a mankókerék.

Igen,köszi tudtam,de kénytelen voltam beletölteni,mert épp útközben,vásárolni voltunk az akkor

még pici babánknak Debrecenben.De tényleg megszüntette a csepegést(asszem STP volt),meg is örültem,hogy

megjavult az autó.

Aztán akkor nyomta szét később a csövet,mikor jött a vevő érte és már lementük vele

a próbakört ,beálltam az udvarra,megírni a papírokat! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nekem is néha néha csinálja hidegindításkor már közel egy éve. Az öröm az ürömben, hogy nekem csak 20°C körüli hőmérsékletnél és csak az első 4-500m-ig.

Kipucoltattam a folytószelepházat az alapjárati motor és kicseréltettem a hőfokvisszajelzőt is. Egyenlőre egyik sem hozott megoldást. A szaki barátom azt mondta, ha nem nagyon zavar járjak így. (Hát zavar :rolleyes: ) Egyébként az alapjárati motorra gyanakszik nagyon, attól függetlenül, hogy kitisztította. Véleménye szerint egy kicsit "öreg" már és lassú. A csere az pedig egy kicsit húzós lenne most. kb. olyan 25-30e be fájna.

Olyan nincsen hogy lassú! Egy léptetőmotor max szorul és ez lehet oka a 'lassúságnak', haver astrájában is ugyanez volt hogy nehezen ment vissza az alapjárat. Ott az hozott megoldást hogy ki lett szerelve az alapjárati motor utána tisztítás féktisztitóval utána meg vmi speciális alapjárai motorhoz való spray al lett befuja a belseje meg WD40 el. Azóta gond ohne! Sok szerelőnek meg azt sem szabad elhinni amit kérdez. Kvázi lehúzás!!!!

Link to comment
Megosztás:

igen gondolkoztam már a szoftverfrissítésben..... na jó chiptuningban de azt mondják az nem segít. ma egy pesti chiptuningos emberrel beszélgettem e-mailban és elsőre ő is kizárta, de utána átgondolta és lehetségesnek tartja a szoftverkibát. ez nekem mennyire káj ez az ecu-s dolog.

az astrám meg pont olyan mint a tied G z14xe 2001 sedan comfort :rolleyes:

Szoftverfrissítés: rádugják a TECH-2-t és áttöltik az új programot. Elvileg pár ezresből megvan. Évjáratod alapján a Tiéd is az első Z-s motorok közül való. Az X->Z váltáskor belenyúltak az ECU-vezérlésbe is (Euro-besorolás miatt is), úgyhogy lehet, hogy egy újabb, javított program enyhítené a bajodat. Tudod, mint a Windows Service Pack... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Fényszóró ügyben lenne egy kérdésem:

Ritkán vezetek sötétben, de az utóbbi időben volt rá 1-2 példa és feltűnt, hogy a bal oldali fényszóróm 2 gömböcben világít. Megnéztem falhoz állva és azt tapasztaltam, hogy a foncsor közepén van egy sötét folt (megszakad a foncsor). A fényszóróba sehol sincs lepattogva a visszaverő réteg. Nincs karc, folt a plexin. Izzót kicseréltem ugyanaz.

Arra gondolok, hogy ez direkt van így, hogy ne vakítsa a szembejövőket.... valaki meg tud ebben erősíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Fényszóró ügyben lenne egy kérdésem:

Ritkán vezetek sötétben, de az utóbbi időben volt rá 1-2 példa és feltűnt, hogy a bal oldali fényszóróm 2 gömböcben világít. Megnéztem falhoz állva és azt tapasztaltam, hogy a foncsor közepén van egy sötét folt (megszakad a foncsor). A fényszóróba sehol sincs lepattogva a visszaverő réteg. Nincs karc, folt a plexin. Izzót kicseréltem ugyanaz.

Arra gondolok, hogy ez direkt van így, hogy ne vakítsa a szembejövőket.... valaki meg tud ebben erősíteni?

Úgy tudom (de ha hülyeséget irok bocsi) európai autóknál, a bal fényóró kissé jobbra világít, hogy ne vakitsa a szembe jövőt. Jobb kormányosoknál ugy tom ez viszont pont fordítva.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen a képe

Sziasztok,

Fényszóró ügyben lenne egy kérdésem:

Ritkán vezetek sötétben, de az utóbbi időben volt rá 1-2 példa és feltűnt, hogy a bal oldali fényszóróm 2 gömböcben világít. Megnéztem falhoz állva és azt tapasztaltam, hogy a foncsor közepén van egy sötét folt (megszakad a foncsor). A fényszóróba sehol sincs lepattogva a visszaverő réteg. Nincs karc, folt a plexin. Izzót kicseréltem ugyanaz.

Arra gondolok, hogy ez direkt van így, hogy ne vakítsa a szembejövőket.... valaki meg tud ebben erősíteni?

Link to comment
Megosztás:

Nem csak egy Mókamiki tette fel, és ha összezárom a két lábat, akkor elfüstöl az egész? :rolleyes:

Nézd, ha így gondolod akkor hiába is mondanánk akármit, mert lehet hogy mi is csak ilyen mókamikik vagyunk és arra buzdítunk mindenkit hogy próbálja ki, miközben több kárt tesz vele mint amennyit segít, nem? :D Paranoia rulez. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézd, ha így gondolod akkor hiába is mondanánk akármit, mert lehet hogy mi is csak ilyen mókamikik vagyunk és arra buzdítunk mindenkit hogy próbálja ki, miközben több kárt tesz vele mint amennyit segít, nem? :D Paranoia rulez. :rolleyes:

Nincs nekem semmi bajom. A hangok is megmondták. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma találtam erre a fórumra, és remélem tudtok segíteni a gondomban.

Van egy z14xep motorkódú 2,5 éves astránk és mostanában azt produkálja, hogy hidegen nem indul be. Volt olyan hogy kb. 20-szori indításra indult csak be. Viszont, ha egyszer beindul, utána pöccre indul, bármikor állítjuk is le. Hosszabb pihi után kezdi előlről.

Ac pumpa lett benne cserélve - nem az volt a gond. Elmentünk opel márkaszervízbe, hátha ők okosabbak ezen a téren, és azt mondták, a légtömegmérő ment ki benne. Azt is kicseréltük, azzal sem szuperál.

Ha valaki esetleg találkozott volna már ilyen hibajelenséggel és tudja rá a megoldást, kérem válaszoljon :rolleyes:

Köszönöm előre is

durmi

Edit: még annyi, hogy kigyulladt a sárga motor visszajelző, és diagnosztika azt írta ki, hogy: üzemanyag korrekciós hiba az 1 hengersoron.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma találtam erre a fórumra, és remélem tudtok segíteni a gondomban.

Van egy z14xep motorkódú 2,5 éves astránk és mostanában azt produkálja, hogy hidegen nem indul be. Volt olyan hogy kb. 20-szori indításra indult csak be. Viszont, ha egyszer beindul, utána pöccre indul, bármikor állítjuk is le. Hosszabb pihi után kezdi előlről.

Ac pumpa lett benne cserélve - nem az volt a gond. Elmentünk opel márkaszervízbe, hátha ők okosabbak ezen a téren, és azt mondták, a légtömegmérő ment ki benne. Azt is kicseréltük, azzal sem szuperál.

Ha valaki esetleg találkozott volna már ilyen hibajelenséggel és tudja rá a megoldást, kérem válaszoljon :rolleyes:

Köszönöm előre is

durmi

Edit: még annyi, hogy kigyulladt a sárga motor visszajelző, és diagnosztika azt írta ki, hogy: üzemanyag korrekciós hiba az 1 hengersoron.

Szia,üdv itt,meg minden! ;) Merrefelé laksz amúgy?

Majd utána nézünk ennek a hidegindításos témának!Estefelé többen leszünk,addig is

próbáld meg a keresőben(jobbra,fenn)megnézni,mik okozhatják a hibát!

Link to comment
Megosztás:

Hi! Lenne néhány problémám.

Autóm: Opel Astra G 1.6 16v sedan 2004-es évjáratú

Gondok:

-Bal ajtó nyikorog

-Vezető ülés nyikorog

-Rengeteg olajat fogyaszt 2 hónap és kb. 1000km alatt megevett 1l olajat (Castrol Magnatec 10W-40 olajat használok)

-fogyasztása városban kb. 10l, városon kívül kb. 9-9,5

-első rugók kattogó hangot adnak

Jelenleg ennyi problémám van vele de egyébként jó autó. :rolleyes:

Ha valaki tud valami megoldást ezen problémákra írjon.

Köszönöm a válaszokat előre is.

Link to comment
Megosztás:

ezt kiprobálnám csak az a baj nem ismerek olyen ember aki ezzel foglalkozik. :rolleyes: messzi- meszzi szerelőhöz meg elvinném csak nem nagyon szeretném ott hagyni napokra meg sajna minden nap használom munkába járásra.

ha esetleg nem venne napokat igénybe, akkor tudtok mondani valakit aki ért ehez és el is válna a sz. frissítést.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.