Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Astra G cabrio

Fél karomat adnám egy ilyenért. :) Najó azt nem, mert nehéz lenne vezetni.... de a kisujjamat biztos

Lenne egy kis problémám. Már az autó vásárlása óta ilyen, de most jutott el az agyamig, hogy utána is kérdezhetek, hogy javítható-e.

A belső visszapillantóm nagyon laza. Bár menet közben nem mozdul el semmilyen rázkódásra sem, de ha kézzel hozzáérek azonnal elállítódik. emiatt esténként nem is szoktam használni a kapcsolót rajta.

Hogyan tudnám kicsit szorosabbra venni? Lehet egyáltalán?

Link to comment
Megosztás:

Hát a 45.000 km az gyanús!

Astra G cabrio

Fél karomat adnám egy ilyenért. :) Najó azt nem, mert nehéz lenne vezetni.... de a kisujjamat biztos

Lenne egy kis problémám. Már az autó vásárlása óta ilyen, de most jutott el az agyamig, hogy utána is kérdezhetek, hogy javítható-e.

A belső visszapillantóm nagyon laza. Bár menet közben nem mozdul el semmilyen rázkódásra sem, de ha kézzel hozzáérek azonnal elállítódik. emiatt esténként nem is szoktam használni a kapcsolót rajta.

Hogyan tudnám kicsit szorosabbra venni? Lehet egyáltalán?

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek légyszíves.

G Astra gyújtáskapcsolóval szenvedek. Megpróbálták ellopni, és elvágták a gyújtáskapcsoló vezetékeit. Szín szerint összekötöttem őket, de van két egyforma vastag fekete vezeték. Nem tudom, hogy melyik melyik. Ki tudom mérni valahogy, vagy mindegy hogy kötöm.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

[A belső visszapillantóm nagyon laza. Bár menet közben nem mozdul el semmilyen rázkódásra sem, de ha kézzel hozzáérek azonnal elállítódik. emiatt esténként nem is szoktam használni a kapcsolót rajta.

Hogyan tudnám kicsit szorosabbra venni? Lehet egyáltalán?

Nálam is ilyen, de ha óvatosan fordítom el a pöcköt, akkor általában nem mozdul el. Azért egy javaslatot én is elfogadnék, hogy hogyan lehet szorosabbá tenni a felfogatást.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is ilyen, de ha óvatosan fordítom el a pöcköt, akkor általában nem mozdul el. Azért egy javaslatot én is elfogadnék, hogy hogyan lehet szorosabbá tenni a felfogatást.

Ez érdekes, egyszer nézegettem, hogy van ez a pöcök meg hogy mire való, de egyszer sem jutott még eszembe használni...

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek légyszíves.

G Astra gyújtáskapcsolóval szenvedek. Megpróbálták ellopni, és elvágták a gyújtáskapcsoló vezetékeit. Szín szerint összekötöttem őket, de van két egyforma vastag fekete vezeték. Nem tudom, hogy melyik melyik. Ki tudom mérni valahogy, vagy mindegy hogy kötöm.

Előre is köszi.

Honnan akarták ellopni és milyen körülmények között? Csak azért, hogy oda ne menjek. Mindig rettegek ha pl tescoba megyek, hogy ellopják a parkolóból...

Link to comment
Megosztás:

Pedig tuti jó, amikor hátulról bevilágítanak. Vagy Te sötétben nem szoktál autózni? Próbáld ki!

De szoktam, sőt szerintem a kilóméterek nagyobb százalékát sötétben teszem meg. De nem szokott zavarni, mint ahogy az se, ha valaki előttem áll a pirosnál és folyamatosan nyomja a féket.

OFF

A magyar nyelvben a névmásokat kisbetűvel kell írni.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes, egyszer nézegettem, hogy van ez a pöcök meg hogy mire való, de egyszer sem jutott még eszembe használni...

Az a pöcök igen jó kis találmány,mert ha jön mögötted egy rosszul beállított xenon lámpás állat,akkor csak átnyomod,és nem ég ki a szemed.Viszont amióta én körbefóliáztattam az autót,már nem is kell pecegtetnem azt a kis pecket :)

Link to comment
Megosztás:

Budáról.

Pontosan nem tudom honnan, mert nem nálam volt én csak szívok vele.

Pontosítás végett el is vitték, de megtaláltuk.

Honnan akarták ellopni és milyen körülmények között? Csak azért, hogy oda ne menjek. Mindig rettegek ha pl tescoba megyek, hogy ellopják a parkolóból...
Link to comment
Megosztás:

Az a pöcök igen jó kis találmány,mert ha jön mögötted egy rosszul beállított xenon lámpás állat,akkor csak átnyomod,és nem ég ki a szemed.Viszont amióta én körbefóliáztattam az autót,már nem is kell pecegtetnem azt a kis pecket :)

Én inkább a jobban felszerelt BMW 5-ös vagy Opel Vectra C autókróm tükrére hajtok, az automatikusan elsötétedik ha belevilágítanak, nem kell semmit se kapcsolgatni.

Link to comment
Megosztás:

:) akkor valami mégsem.....

Mármint csak azt a tévhitet szeretném eloszlatni, hogy csak lefúrom a régi g.fejet, oszt felcsavarozom az újat és utána gondtalanul falom a kilométereket...

Igen, egy darabig, míg a rosszul "beállított" f.mű megeszi a gumit, hogy a többi kényelmetlenségről már ne is beszéljek...

Ilyenkor minden esetben kötelező a FUTÓMŰBEÁLLÍTÁS!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.